برزیل

برزیل


برزیل جنگل‌های آمازون (S) | 13 روزه از مهر |

برزیل پر از شگفتی‌های فرهنگی در کنار تاریخی کهن و البته طبیعت منحصر بفرد همچون جنگل و رودخانه آمازون که مهم‌ترین و جذاب ترین جاذبه توریستی کشور برزیل است ، هر ساله میزبان میهمانان شرکت طبیهت گردی آفتاب کلوت است.شهر ایگواسو با بزرگ ترین مجموعه آبشارهای جهان، باغ پرندگان و قایق سواری هیجانی در ساحل Copacabana کنار شهر ریودژانیرو  برای حمام آفتاب، بازی های ساحلی و اوقات فراغت توریستها و همچنین مردمان محلی بسیار پر جذابه است. مجسمه Corcovado سی متری مسیح  منجی و سمبل کشور برزیل که در بالای کوه کورکووادو و کوه های کله قندی یا Sugar loaf  واقع شده است بخش ی از دیدنی های سفربرزیل می توان نام برد.   کارناوالها، در خیابان پائولیستا در کنار  معروف ترین خوارکی ها و غذاهای اسپنیش شامل پیکانیا،پاستل دو کِئیژو ، کراکت مرغ برزیلی ،پونجو کِئیژو ، کیبی ، چیپس کاساوا، باکالیائو، ترافل شکلاتی، فِیژواداری ، آکاراژه برزیلی با واتاپا بخش های دیگری از سفر به قاره امریکای جنوبی کشور برزیل است که به مدد و برنامه ریزی شرکت کلوت برای شما امکانپذیر شده است .


مشخصات سفر

نوع سفر/فعالیت
تفریح و سرگرمی - گشت و گذار در سطح شهر -
سبک
سطح خدمات
ویزا
ویزای برزیل
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
-
اقامت
- - -
پذیرایی
21 وعده با کلوت - 18 وعده با گردشگر
گروه اجرا
-
بیمه
سایر موارد
1 شب سائوپائولو –3 شب کشتی در رودخانه و جنگل آمازون 3 -شب فوز دو ایگواسو - 4 شب ریو دو ژانیرو - 1 شب کمپوس دو جوردان
مدت
13 روزه
محل حرکت
تهران - فرودگاه بین‌المللی امام خمینی سالن پروازهای خروجی
بهترین فصل
-
سختی سفر
-

سایر تاریخ های اجرای این تور

جاذبه های این سفر

برنامه سفر

ورود به فرودگاه سائوپائولو و تحویل بار سپس ترانسفر به سوی هتل، پس از تحویل اتاق‌ها و اندکی استراحت، فرصت کافی جهت گشت و گذار در شهر را خواهیم داشت، از خیابان گرافیتی و خیابان پائولیستا گذر و بازدید کرده و جهت اقامت راهی هتل خواهیم شد.
روز اول
پس از صرف صبحانه، اتاق‌ها را تحویل داده و جهت بازدید از شهر مانائوس عازم فرودگاه می‌شویم. پس از رسیدن به مقصد جهت سوار شدن کشتی کروز به سمت اسکله می‌رویم. بعد از پذیرش در کشتی و خوش آمد گویی و پذیرایی توسط کاپیتان کشتی در سالن ماه (Salão Lua) و کسب آموزش های لازم و نکات ایمنی سفر، حرکت در رودخانه سولیمویز(Solimões) آغاز خواهد شد. به تماشای غروب زیبای رودخانه به همراه موسیقی می‌نشینیم و پس از صرف شام، جهت استراحت و اقامت به اتاق‌های مستقر در کشتی می‌رویم.
نکته : اگر آب و هوا در زمان هر یک از گشت ها مناسب نبود این گشت ها با گشت های روز بعد جابجا می‌گردند.
کشتی در آمازون کودک زیر 8 سال را پذیرش نمی کند.
روز دوم
صبحانه را روی عرشه کشتی میل کرده، گشت‌ در جنگل های منطقه را آغاز می‌کنیم. بازدید از خانه‌های بومی جنگلی واقع در دریاچه جانائوکا (Janauacá) و آشنایی با زندگی و آداب و رسوم مردم منطقه از جمله بازدیدهای این روز خواهد بود. همچنین سمینار در مورد میوه های آمازون در سالن ماه کشتی (Salão Lua) برگزار خواهد شد. ناهار را روی عرشه میل کرده سپس برنامه‌های تفریحی و گشت لنج در منطقه ماناکو ئیری (Manaquiri) و شناخت گل‌ها و گیاهان منطقه و ماهیگیری ماهی پیرانیا و بازدید از تمساح‌ها را تجربه خواهیم کرد.
نکته : اگر آب و هوا در زمان هر یک از گشت ها مناسب نبود این گشت ها با گشت های روز بعد جابجا می‌گردند.
کشتی در آمازون کودک زیر 8 سال را پذیرش نمی کند.
روز سوم
پس از صرف صبحانه، گشت با لنج در منطقه ماناکاپورو و دیدن پرندگان زیبای منطقه و تماشای طلوع زیبای خورشید، همچنین پیاده روی در جنگل، سخنرانی در مورد فرهنگ و زندگی مردم آمازون، تفریح و سرگرمی روی عرشه را خواهیم داشت پس از صرف ناهار گشت عصرگاهی شامل بازدید از خانه های منطقه برای شناخت صنایع دستی و پیاده روی کوتاه در منطقه جانائوری، تماشای نمایش فولکلوریک از جمله برنامه‌های امروزمان خواهد بود پس از صرف شام جهت استراحت و اقامت به اتاق مستقر در کشتی خواهیم رفت.
روز چهارم
پس از صرف صبحانه از محل تقاطع آب های سیاه و سفید در رودخانه سیاه دیدن می‌کنیم، سپس به اسکله شهر مانائوس رسیده و از کشتی پیاده شده و عازم فرودگاه می‌شویم تا به سمت شهر فوز دو ایگواسو پرواز کنیم. (حدود ۷.۵ ساعت دو پرواز با توقف کوتاه). پس از رسیدن به مقصد به سمت هتل ترانسفر شده و اتاق‌ها را تحویل گرفته و از وقت آزاد خود جهت استراحت استفاده می‌کنیم.
روز پنجم
پس از صرف صبحانه، گشت خود در شهر ایگواسو را آغاز می‌کنیم. بازدید از باغ زیبای پرندگان و هچنین گشت هیجان انگیز آبشار شامل، پیاده روی در پارک و تماشای پرآب ترین آبشارهای دنیا، گشت اختیاری هیجان انگیز با قایق macaco در آبشارها از برنامه های این روز سفرمان خواهد بود. جهت استراحت و اقامت به هتل بازمی‌گردیم.
نکته : صرف ناهار در رستوران 5 ستاره بالای آبشار
روز ششم
پس از صرف صبحانه وقت آزاد جهت استفاده از امکانات هتل و یا گشت‌های اختیاری شامل: هلی کوپتر بر فراز آبشارها، بازدید از معابد بودا، بازدید از نقطه 3 مرز بین آرژانتین، برزیل و پاراگوئه، بازدید از مرکز خرید را خواهیم داشت. شب هنگام نیزفرصت کافی جهت گشت اختیاری رافائین که شامل برنامه شام بوفه آزاد با تماشای رقص 11 کشور در بزرگترین و مهیج ترین سالن شوی شهر فوز دو ایگواسو است (Raffain) را داریم. جهت استراحت به هتل محل اقامتمان می‌رویم.
روز هفتم
پس از صرف صبحانه، عازم فرودگاه شده و ایگواسو را به مقصد شهر ریو دو ژانیرو ترک می‌کنیم. پس از رسیدن به سمت هتل ساحلی که واقع در ساحل کوپاکابانا است، ترانسفر شده و اتاق ها را تحویل می‌گیریم. سپس وقت آزاد خواهیم داشت که به اختیار می‌توانیم به استراحت بپردازیم و یا در سواحل پیاده روی کرده و شب هنگام گشت شبانه اختیاری جشن تمرینهای کارناوال را تجربه کنیم.
روز هشتم
پس از صرف صبحانه گشت خود را در ریو آغاز می‌کنیم. بازدید از مجسمه مسیح، کلیسای Catedral São Sebastião، محله لاپا، پله های رنگی سلارون ( Escadaria Selaron)، محوطه بیرونی ورزشگاه ماراکانا، رژه کارناوال ها (Sambodroma) از جمله برنامه های این روز سفرمان خواهد بود و برای صرف ناهار به رستوران شوهاسکاریای برزیلی می‌رویم. در نهایت جهت استراحت به هتل محل اقامت بازمی‌گردیم.
روز نهم
پس از صرف صبحانه، به بازدید از مراکز خرید رفته، و عصر هنگام به گشت در کوه کله قندی همراه با تله کابین می‌پردازیم. دیدن غروب زیبای اقیانوس از بالای کوه کله قندی هر بیننده‌ای را شگفت زده خواهد کرد. شب هنگام نیز گشت اختیاری در محله لاپا را میتوانید تجربه کنید.
روز دهم
پس از صرف صبحانه، وقت آزاد جهت پیاده روی و شنا در ساحل زیبای کوپاکابانا را خواهیم داشت. در ادامه در بازار محلی و صنایع دستی ایپانما پیاده روی و گشت و گذار خواهیم کرد.
روز یازدهم
پس از صرف صبحانه ریو را به مقصد کمپوس دو جوردان به دلیل سبک زیبای خیابان ها و معماری آن معروف به سوییس برزیل استترک می‌کنیم. پس از رسیدن به مقصد به سمت هتل ترانسفر شده و اتاق‌ها را تحویل گرفته و فرصت کافی جهت استراحت خواهیم داشت. شب هنگام میتوانیم پیاده روی در خیابان های زیبای شهر داشته باشیم.
نکته : حمل و نقل توسط اتوبوس صورت می گیرد و طول سفر حدود 6 ساعت در جاده های زیبا می‌باشد.
روز دوازدهم
پس از صرف صبحانه گشت شهری خود را در کمپوس دو جوردان، شامل بازدید از قله ایتاپوا و دید پانوراما از طبیعت زیبا، بازدید از کارخانه و موزه شکلات همراه خرید آغاز می‌کنیم. پس از صرف ناهار، عصر هنگام توسط اتوبوس به فرودگاه سائوپائولو راهی می‌شویم. و با توجه به ساعت پرواز با خاطراتی خوش از سفر ، روز بعد ایران خواهیم بود.
روز سیزدهم

پذیرایی ها و محل اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل
روز اول هواپیما گردشگر رستوران کلوت رستوران گردشگر
-
روز دوم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر کشتی کروز کلوت
-
روز سوم کشتی کروز کلوت کشتی کروز کلوت کشتی کروز کلوت
-
روز چهارم کشتی کروز کلوت کشتی کروز کلوت کشتی کروز کلوت
-
روز پنجم کشتی کروز کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز ششم هتل 5 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران گردشگر
-
روز هفتم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز هشتم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز نهم هتل 5 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران گردشگر
-
روز دهم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز یازدهم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز دوازدهم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز سیزدهم هتل 5 ستاره کلوت رستوران کلوت هواپیما گردشگر
-

لوازم ضروری سفر

لوازم پیشنهادی سفر

نکات این سفر

  11 سال به بالا  8 تا 11 سال 
هر نفر در اتاق دو نفره 3890 دلار 3090 دلار
هر نفر در اتاق یک نفره 5090 دلار  

نکته مهم :

در صورت افزایش قیمت، اطلاع رسانی خواهد شد.

 

پرواز پیشنهادی:

  20 SEP 2023   22:45,  QR 499

21 SEP  2023  09:45,  QR 799

04 OCT  2023  01:20,  QR 774
05 OCT 
2023  03:40,  QR 490
  

 

اگر آب و هوا در زمان هر یک از گشت ها مناسب نبود این گشت ها با گشت های روز بعد جابجا می‌گردند.
کشتی در آمازون کودک زیر 8 سال را پذیرش نمی کند.

 

خدمات شامل: 

 • پشتیبان و راهنمای محلی در برزیل
 • راهنمای دو زبانه همراه گروه از ایران
 • ویزای برزیل
 • کلیه پروازهای داخلی طبق برنامه پکیج
 • کلیه ترانسفرهای فرودگاهی و داخل شهری طبق برنامه بالا
 • هتل  5  ستاره همراه با صبحانه طبق برنامه بالا
 • 9 وعده غذایی شامل:
   • 6 ناهار (1 ناهار در سائوپائولو +2 ناهار در کشتی + 1 ناهار در ایگواسو+ 1 ناهار در ریو+ 1 ناهار در کمپوس دو جوردان)
   • 3 شام (3 شام در کشتی)
 • 16  گشت شهری و طبیعت گردی همراه با ورودی ها طبق برنامه بالا

 

توجهات مهم:

۱-بلیط پرواز در بیشتر سفرها به صورت سیستمی خریداری می شود و لذا هزینه ی قطعی بلیط در روز خرید بلیط مشخص و نهایی می شود. 
۲-در صورتی که مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت  صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است.
۳-پاسپورت افراد باید حداقل۷ ماه اعتبار از زمان سفر داشته باشد، مسئولیت تاریخ اعتبار، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت در هنگام خروج از مرز، بر عهده شرکت کنندگان است.

۴-هزینه هرگونه برنامه تفریحی انتخابی در طول سفر مانند ورزش های آبی به عهده شرکت کنندگان است.
۵-لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (۲۰ کیلو گرم) تنظیم فرمایید.

۶-دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است.

۷-مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت نام می کنند، بر عهده نماینده گروه است.
۸-مسئولیت حفظ لوازم شخصی هر فرد در طول سفر بر عهده خود شخص می باشد..در صورتی که گردشگری دیرتر به محل حرکت گروه بیاید، مسوولین تور،مسوولیتی در قبال مخارج ملحق شدن فرد فوق به گروه نخواهد داشت.

۹- چنانچه شخصی به علل مختلف مانند، دید و بازدید اقوام و دوستان در شهرها و کشورهای بین مسیر، و بازدیدهای شخصی خارج از برنامه، از گروه جدا شود مسوولیت آن را خود شخص بایستی بپذیرد.

بار مسافر:

میزان بار همراه هر نفر، نباید بیشتر از ۲۰ کیلو باشد به جز وسایل دم دستی که داخل اتوبوس زیر صندلی و یا بالای سر قرار می گیرد. وسایل دم دستی شامل: ظروف شخصی( قاشق، چنگال، بشقاب و لیوان)، تنقلات، مهر نماز، دوربین، وسایل ضد آفتاب و فلاکس چای و لباس گرم و لباس ضد باران می باشد.

قوانین ویزا:

 1. چناچه صدور ویزا و تحویل گذرنامه توسط برخی سفارتخانه ها در ساعات آخر قبل از شروع سفر صورت بگیرد ، مسافر بایستی مقدمات سفر خود را از قبل آماده نموده باشد. 
 2. تامین هزینه ارزی سفر به طریق قانونی بر عهده مسافر است. 
 3. ارائه ضامن معتبر برحسب نیاز سفرهایی که احتیاج به معرفی ضامن و یا ارائه ضمانت نامة معتبر دارد از سوی مسافر الزامی بوده و در صورت درخواست سفارت خانه مربوطه جهت انجام مصاحبه با مسافر به خاطر صدور ویزا ، مسافر باید با هماهنگی شرکت  در کنسولگری سفارتخانه ذیربط حضور یافته و در مصاحبه شرکت نماید و در صورت عدم حضور مسافر در وقت تعیین شده که منجر به عدم دریافت روادید شود ، جرایم منعقده در ماده ۱۱  قرارداد شامل و اخذ خواهد شد.
 4. درصورتیکه مسافر کلیه مدارک مورد نیاز را به موقع تسلیم و در وقت مقرر در سفارت خانه مربوطه حاضر و مراحل مختلف  مصاحبه را انجام  دهد ولی به هر علت  سفارت از صدور روادید وی خود داری نماید ، مسافر حق هیچگونه اعتراضی نداشته و شرکت موظف  به استرداد وجه دریافتی پس از کسر هزینه های انجام شده (مانند بلیت هواپیما چارتر ، کنسلی هتل و ویزا و ...) به مسافر خواهد بود .
   
 5. شرکت در خصوص عدم صدور روادید از سوی سفارتخانه ها برای هیچ یک از مسافرین مسئولیت نداشته و در صورتی که مسافرین به صورت گروهی ثبت نام نموده و به دلایلی سفارتخانه مربوطه از صدور ویزا برای هر یک از مسافرین ممانعت نماید ، سایر مسافرین می بایست از سفر استفاده نموده و در صورت اعلام انصراف بایستی مطابق ماده ۱۱  این قرارداد جرائم متعلقه را پرداخت نمایند.
 6. در خصوص بستگان درجه یک ( پدر ،  مادر ، همسر و  فرزندان مجرد ) ، ۵۰ %  هزینه  جرایم متعلقه در ماده ۱۱ این قرارداد دریافت خواهد شد و در خصوص افرادی که موفق به اخذ ویزا نشده اند ، طبق تبصره  ۶  از ماده ۱۶ عمل خواهد شد .  

شرایط کنسلی:

ماده ۲۸- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر

زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ:
از ۲۹ تا ۱۵ روز قبل از سفر۱۰%

از ۱۴ تا ۷ روز قبل از سفر۲۰%
از۶ تا ۴ روز قبل از حرکت۴۰%

از ۳ تا ۱ روز قبل از سفر۶۰%

از۲۴ تا ۱۲ ساعت قبل از سفر۸۰% از ۱۲ساعت و عدم حضور در سفر۱۰۰%

زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
از ۲۴ تا ۲۱ روز قبل از سفر۳۵%
از ۲۰ تا ۱۱ روز قبل سفر۴۰%
از ۱۰تا ۴ روز قبل از حرکت۶۰%
از ۳روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر۱۰۰%

توجه:

* جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.

* در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.
* تنها تا قبل از تحویل مدارک به سفارت امکان کنسلی تور توسط گردشگر وجود دارد، و بعد از آن، هیچ مبلغی به مسافر عودت نمی شود مگر آنکه ویزا توسط سفارت صادر نگردد که در آن صورت مبالغ صرف شده برای دریافت ویزا اعم از ورودی سفارت،پروازو هتل و....از مبلغ مسافر کسر و مابقی به وی مسترد می شود، ضمن آنکه ویزا مدرکی است که به اعتبار شخص داده می شود و نمی توان دادن آن را برای هر شخصی تضمین کرد.

اطلاعات تکمیلی

فصل توریستی

برزیل از معدود کشورهایی می باشد که تقریبا در تمامی ایام سال مناسب سفر می باشد. اگر قصد استراحت و نوار ساحلی و آفتاب گرفتن را دارید معمولا در اواخر و اوایل سال میلادی بهترین زمان است. در ماه فوریه جشن های مرتبط با کارناوال ها انجام می گردد و بهترین زمان برای تماشای این مراسم و لذت بردن از آشنایی با فرهنگ آن کشور است.

معروف ترین خوارکی ها

بدلیل استعمار کشور پرتغال بر برزیل و مهاجرت افراد افریقایی به این کشور، اکثر غذاها و فرهنگ مرتبط با این دو بخش هستند. اما باز هم به مرور زمان تغییراتی در ذائقه های مردمان محلی ایجاد شده است.

 • پیکانیا
 • پاستل دو کِئیژو
 • کراکت مرغ برزیلی
 • پونجو کِئیژو
 • کیبی
 • چیپس کاساوا
 • باکالیائو
 • ترافل شکلاتی
 • فِیژواداری برزیلی
 • آکاراژه برزیلی با واتاپا
جاذبه ها

آمازون

بزرگترین جنگل موجود در کره زمین، جنگل های آمازون می باشد که با عبور رودخانه آمازون از میان آن دارای میلیون ها نوع گونه ماهی است. این رودخانه دومین رودخانه بزرگ جهان و دارای ۳۰۰۰ گونه انواع ماهی است.

می توان گفت آمازون مهم ترین و جذاب ترین جاذبه توریستی کشور برزیل می باشد که هر ساله میزبان میلیونها توریست برای تماشای جذابیت هایش میباشند.

کوه های کله قندی یا Sugar loaf

یکی از دیدنی ترین مناظر شهر ریودژانیور قطعا نظاره ابهت و زیبایی این شهر از بالای کوه های کله قندی میباشد. مکان گردشگری که در تمامی تورهای شهری ریو قطعا نهادینه شده است و مسافران با استفاده از تله کابین به قله این کوه رسیده و علاوه بر تماشای منظره خاص و دیدنی آن، از خدمات فروشگاهی، رستوران ها و تفریحی که در آن جا تعبیه شده است استفاده می برند.

شهر ایگواسو

این شهر به دلیل وجود بزرگ ترین مجموعه آبشارهای دنیا به یکی از مهم ترین مکان های گردشگری برزیل مبدل شده است. ارتفاع برخی از آبشارهای آن به ۱۰۰ متر میرسد و با پوشش گیاهی سرسبز و انبوه جنگل های شبه آمازون، می توان طبیعت نزدیک به استوا را نیز در آنجا لمس کرد.

باغ پرندگان و قایق سواری هیجانی در رودخانه زیر آبشار از دیگر گشت های هیجان انگیز این شهر می باشد.

ساحل Copacabana

در اکثر عکس های شهر ریودژانیرو قطعا ساحل بسیار زیبا و معروف کوپاکابانا را خواهید دید. مکانی که معمولا برای حمام آفتاب، بازی های ساحلی و اوقات فراغت توریستها و همچنین مردمان محلی بسیار جذاب هست. شما می توانید در وقت آزاد با انواع تفریحاتی که در این ساحل مهیا است از جمله تفریحات آبی، رستوران ها، کلاب ها و … بسیار سرگرم شوید.

تالاب پانتانال

بزرگترین تالاب دنیا در این مکان واقع شده است و حیوان دوستان زیادی برای تماشای جگوارهای امریکایی و باقی گونه های جانوری خاص به این مکان سفر می کنند.

مجسمه Corcovado

مجسمه ۳۰ متری مسیح منجی که در بالای کوه کورکووادو واقع شده است را می توان سمبل کشور برزیل در نظر گرفت که توسط معماری برجسته ساخته و در سالیان بعد بارها مورد ترمیم قرار گرفته است.

معروف ترین جاذبه های فرهنگی برزیل

 • کارناوال
 • موزه هنر
 • خیابان پائولیستا
 • تالاب رودریگو دو فریتاس
 • تنگه شیطان
 • باغ پرندگان
 

 

تورهای مشابه

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین