همکاری با کلوت

1402/03/14


همکاری با کلوت چگونه است؟

اگر شما هم جزو عکاس‌های شیفته سفر هستید و لحظات ناب و دیدنی‌های سفر را ماهرانه با دوربین‌تان ثبت ‌می‌کنید یا از آن‌ها فیلم می‌گیرید، ‌می‌توانید با خانواده کلوت  همراه شوید. ثبت جاذبه‌ها و زیبایی‌های طبیعی و فرهنگی در سفرهای مختلف بخشی از سفرهای به یادماندنی است. کلوت  همواره به این بخش توجه داشته و برای به یاد ماندن این خاطره‌ها و اشتراک آن‌ها با دیگران تمایل دارد با عکاس‌های حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای بیشتری برای تهیه عکس و فیلم همکاری کند.

 

عکس‌های کلوت 

 سالهاست کلوت  یک شرکت گردشگری متعهد به اکوتوریسم و با سفرهای مسئولانه به طبیعت و مناطق تاریخی-فرهنگی است. این نوع سفرها بخشی از فعالیت گردشگری کلوت هستند. ‌ما می‌کوشیم تا دیدنی‌ها و زیبایی‌های ایران و جهان را به سایرین هم معرفی کنیم. یکی از راه‌های مناسب برای این کار استفاده از عکس‌ها و فیلم‌های ثبت‌شده در سفرهای‌مان است. ما در کلوت آرشیو کاملی داریم از عکس‌ها و فیلم‌های مربوط به سفرها و تورهای مختلفی که تا امروز برگزار کرده‌ایم. اما برای به روزرسانی و کامل‌تر کردن این آرشیو مایلیم با عکاس‌های حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای بیشتری همکاری کنیم. با توجه به سفرهای مختلف کلوت در فصل‌های متفاوت، تغییر جاذبه‌ها و افزایش تعداد تورها و تنوع آن‌ها، وجود شما در کنار ما برای تهیه عکس‌ها و فیلم‌های مختلف و متنوع تأثیر مهمی خواهد داشت. ما این عکس‌ها و فیلم‌ها را در وب سایت و شبکه‌های اجتماعی کلوت  منتشر خواهیم کرد.

 

برای هماهنگ بودن عکس‌ها و فیلم‌های متنوع عکاسان مختلفِ همکار با کلوت ، ویژگی‌هایی کلی تعریف کرده‌ایم. اما شرایط اختصاصی هر عکس و فیلم با توجه به خود عکاس و فیلمبردار، سفر و تجربه‌های خاص عکاس‌ها و فیلمبردارها متغیر است، موارد عمومی مدنظر کلوت  برای ثبت عکس و فیلم در زیر آمده اما برای صحبت‌های بیشتر و تبادل نظرات و خواسته‌های‌تان رزومه خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

 

شما هم می‌توانید با عکس‌ها و فیلم‌های‌تان از تورهای کلوت همکار ما باشید.

 

 شرایط :

انتخاب سفر با کلوت  است و شما در صورت تمایل ‌می‌توانید در سفر مشخص‌شده با ما همکاری کنید.
تصاویر گرفته شده شما  علاو بر  جنبه های هنری جنبه های  مختلفی از جمله  گزارشی از روند فعالیت انجام گرفته شده در مورد سطح خدمات  نیز  ماموریت دارد .
 کلوت  عکس‌‌ها و فیلم‌های‌تان را با اسم و مشخصات خود شما منتشر خواهد کرد.

عکس‌‌ها و فیلم‌هایی که در هر سفر ثبت ‌می‌کنید در سایت کلوت با بیش از 500 هزار نفر بازدید کننده ، شبکه‌های مجازی (اینستاگرام و تلگرام) یا ایمیل مارکتینگ  کلوت  که بسیار پر بازد هستند  نمایش داده می شود و به معروفیت  شما  کمک خواهد کرد . برای یک شروع تازه این بهترین فرصت  برای  معرفی  وجه عکاسی شما رغم خواهد خورد .

 

عکس‌ها و فیلم‌ها باید خام و فاقد دخل و تصرف گرافیکی باشند. پس آنها را بدون استفاده از فیلتر و بدون ادیت خاص از شما تحویل ‌می‌گیریم.

در مورد ارسال فیلم به این نکته توجه کنید

 به جز فیلم خام، ما یک نسخه دوم از فیلم‌تان را هم تحویل می‌گیریم که باید این مشخصات را داشته باشد: 

مدت زمان نسخه دوم کمتر از سه دقیقه و نیم، و حجم آن کمتر از ۲۰ مگابایت باشد.

 مشخصات فیلم شامل عنوان فیلم، نام تهیه‌کننده، زمان و محل تهیه فیلم در ابتدا یا انتهای نسخه دوم درج شود.

 

 کلوت زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا باید شئونات اسلامی در عکس‌ها و فیلم‌ها رعایت شود تا به راحتی بتوانیم از آن‌ها استفاده کنیم.

 

اگر یکی از افراد داخل عکس یا فیلم از انتشار تصویر خود ناراضی باشد، عکس یا فیلم منتشر نخواهد شد. پس بهتر است قبل از تحویل عکس و فیلم از رضایت افراد داخل تصویر مطمئن شوید.

آثار ارسالی را حتما باید ارسال‌کننده تهیه کرده باشد و متعلق به شخص دیگری نباشد. مسئولیت حقوقی این مسئله به عهده ارسال‌کننده است.

از قرار دادن هرگونه لوگو بر روی عکس یا فیلم خودداری کنید. تصاویر و فیلم‌های ارسالی شما توسط تحریریه کلوت  ویرایش می‌شود و نام شما روی آنها درج خواهد شد.

انتشار آثار شما منوط به رعایت مشخصات اعلام شده و تاییدیه هئیت تحریریه کلوت  است. کلوت  تعهدی در قبال انتشار قطعی آثار نخواهد داشت.

 شرایط اختصاصی:

از آنجایی که ممکن است هر عکاسی ویژگی‌‌های متفاوتی برای همکاری داشته باشد، شرایط اختصاصی این همکاری جداگانه مشخص می‌شود. پس اگر علاقه دارید تا در این زمینه همراه ما باشید، با کلوت  تماس بگیرید. شرایط اختصاصی و نحوه همکاری، توافق بین شما و ما خواهد بود.

 

منتظر گفت و گو با شما هستیم.

 

لطفا برای ارسال رزومه و ثبت تقاضای همکاری خود فرم استخدام کلوت  را پر کنید.