چگونه ذخیره/ خرید اینترنتی کنیم؟

1402/01/01


چگونه ذخیره/ خرید کنیم

همراه گرامی 

در حال حاضر در سایت کلوت برای سفر های داخلی ( یک و چند روزه)  امکان ذخیره و خرید اینترنتی  فراهم شده است.

تمامی سفر های خروجی با قیمت ریالی نیز امکان رزرو و خرید اینترنتی دارد و سفرهایی که دارای نرخ ارزی هستند فقط امکان رزرو فراهم شده است.
 

در زیر روش های مختلف اشاره می شود:

 

1- ذخیره و خرید اینترنتی 

مناسب ترین روش ثبت نام، خرید اینترنتی سفر است که با داشتن کارتهای عضو شتاب و رمز دوم کارت، به سادگی این امکان پذیر است.

راهنمای خریداینترنتی در سایت 

ابتدا وارد وب سایت آفتاب کلوت می شوید سفر مورد نظر خود را انتخاب کرده با توجه به تاریخ اجرا / قیمت تعدادنفرات را انتخاب کرده  گزینه ذخیره / رزرو را کلیک نمایید.

پس از طی نمودن چهار مرحله ای ذخیره /خرید شما وارد سیستم بانک شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم خریدتان را انجام می دهید.

توجه داشته باشید قرارداد سفر، برنامه سفر، واچر (تأییدیه خرید سفر) برای شما صادر و ایمیل می شود تمامی نکات مهم شامل خدمات سفر، تاریخ، ساعت، محل حرکت و  هر گونه اطلاعات مرتبط با سفر در واچر صادر شده است؛ 
در صورت عدم دریافت با شماره تلفن 09123474220 تماس بگیرید.

ارائه واچر به راهنمای سفر قبل از حرکت تور الزامی است.

1- ثبت نام  غیر حضوری 

ثبت نام غیر حضوری پس از انتخاب تور و هماهنگی با مسئول فروش با واریز وجه به کارت بانک ها  یا حساب های بانکی شرکت آفتاب کلوت 

در این روش شما می توانید از پس پرداخت وجه تور به حساب های ذیل به نام حمید رضا فامیل روحانی ، با بخش فروش شرکت آفتاب کلوت  تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی را اعلام فرمایید.

 

کارت بانک ملت:6104337993611571   

حساب بانک ملت: 81534842   

 

کارت بانک گردشگر : 5054161001743792

حساب بانک گردشگر:  1/11190031958 

   

  - پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور به نام خریدار سفر درشرکت آفتاب کلوت  تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت آفتاب کلوت  آن را دریافت کند. کلوت  از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است. 

دو روش زیر جهت دریافت قرارداد و تأیدیه آن پیشنهاد می شود.

تماس تلفنی با دفتر جهت ارائه ایمیل و یا فکس (مدارک سفر مطالعه، تأیید و سپس توسط ایمیل یا فکس ارسال نمایید) تماس تلفنی با دفتر جهت ارائه آدرس و دریافت مدارک توسط پیک (مدارک سفر مطالعه، تأیید و سپس توسط پیک ارسال نمایید.


3. ثبت نام حضوری در محل شرکت آفتاب کلوت  

با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارت خوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت نمایید.

 

قرار داد سفرهای طبیعت گردی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود و شامل قوانین و مقررات عمومی سفرهای طبیعت گردی شرکت آفتاب کلوت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی کلوت  می باشد. همچنین در آن تمامی اطلاعات مهم از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید. لطفا برای مطالعه اینجاکلیک کنید.