کلوت

Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

بیمه تورهای داخلی و خارجی

بیمه مسئولیت مدنی مدیران آژانس ها در تورهای یک و چند روزه داخلی

این نوع بیمه با توجه به مقررات و مبالغ تعیین شده از سوی مراجع ذی صلاح شرایط اشاره شده زیر را در قرارداد این شرکت با بیمه ایران مصوب نمود .
 اين نوع بيمه شامل (خسارت های جانی) است که برای مسافر درهنگام بازدید از جاذبه ها، در طبيعت و يا مناطق شهری و روستایی، درچهارچوب برنامه سفر، اتفاق می افتد، و می توان گفت
شامل خسارت وارده به مسافر در بخش های زیر نیست:

1.خسارت ناشی از تصادف و يا حوادث مربوط به وسائل حمل و نقل شامل: هواپیما؛ قطار؛ کشتی؛ قایق و  وسيله نقليه موتوری وارده به مسافر (به عنوان سرنشين یا عابر)، 
(بديهی است که خسارت ناشي ازحوادث  کلیه وسائل حمل و نقل توسط بيمه سرنشين يا شخص ثالث آن وسايل نقليه پوشش داده می شود که خارج از چهارچوب قرارداد اين شرکت با مسافر است).

2. مسافرانی که در برنامه های بازدید از مکانهایی مانند (پارک ها، سواحل قانونی، غار ها، تله کابین ها، پیست اسکی  و قایق سواری در آب های خروشان) و کلیه اماکن قانونی ودارای مجوز دچار حادثه و خسارت شوند. 
(بدیهی است که خسارت ناشی ازحوادث در مکان های فوق توسط بيمه ویژه همان مکانها  پوشش داده می شود که خارج از چهارچوب قرارداد اين شرکت با مسافر است).

3. مسافرانی که  خارج از برنامه اصلی سفر دچار حادثه شوند.
این بیمه فرد حادثه دیده؛ پس از مراحل کامل پزشکی و پرداخت کلیه هزینه ها توسط خود ؛ و تسلیم مدارک پزشکی به بیمه گذار بعد ازبرسی و مراحل قانونی؛ با توجه به میزان خسارت تعین شده در هنگام عقد قرداد با بیمه گذار  هزینه های پرداخت شده  خود را از طزیق بیمه گذار دریافت می نماید. توجه  داشته باشید شخص حادثه دیده  یا  وکیل قانونی وی فقط می تواند پیگیر مراحل دریافت هزینه انجام شده باشد.

"" استفاده از بیمه تکمیلی می تواند در این موارد؛ پوشش بیمه ای بیشتری را برای مسافر فراهم کند. ""

بیمه سفرهای خروجی

رایس شوتز Reise-schutz تا سقف پنجاه هزار یورو  هزینه پزشکی 
تعریف: در این بیمه، کلیه‌ هزینه‌های‌ مربوط به کمک رسانی به شخص بیمه گذار (شامل هزینه های درمانی و بیمارستانی، جابجایی و بازگردانی، دندانپزشکی، حواله وجه نقد و معاضدت حقوقی) و هزینه های مربوط به بار بیمه گذار همچنین هزینه های مربوط به تاخیر در حرکت هواپیما، ‌بر اساس‌ شرایط بیمه نامه و با رعایت‌ فرانشیز توافق‌ شده‌ قابل‌ پرداخت‌ می‌باشند .

الف: پوششها و مزایای شخصی
هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان تا سقف 50000 یورو .
پرداخت هزینه های فوری دندانپزشکی تا سقف 400 یورو .
کل هزینه های مربوط به جابجایی به مرکز درمان مجهز یا بازگرداندن بیمه گذار به کشور محل اقامت وی درصورت تشخیص تیم پزشکی شرکت کمک رسان و با توجه به وضعیت یا وخامت وضع بیمه گذار .
کل هزینه های بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه گذار به کشور محل اقامت در صورت بستری شدن بیش از 10 روز بیمه شده بعلت بیماری یا حادثه ناگهانی یا مرگ و به شرط عدم امکان سفر با وسیله سفر مورد استفاده قرار گرفته در ابتدای سفر .
کل هزینه های مربوط به بازگرداندن جسد متوفی بیمه گذار به محل خاکسپاری در کشور محل اقامت وی .
هزینه های مربوط به سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده بیمه گذار بعلاوه هزینه ایاب و ذهاب وی به محل بیمارستان و اقامت وی تا سقف 85 یورو برای هر روز و حداکثر تا 10 روز (850 یورو) در صورتیکه بیمه شده در اثر حادثه یا بیماری تحت پوشش این بیمه نامه باید بیش از 10 روز در بیمارستان بستری شود.
کل هزینه های مربوط به بازگشت ناگهانی بیمه گذار به دنبال مرگ یکی از اعضای نزدیک خانواده وی (تا بستگان درجه 2) به شرط عدم امکان سفر با وسیله سفر مورد استفاده قرار گرفته در ابتدای سفرکل هزینه های مربوط به تحویل داروهای غیر قابل تهیه در محل اقامت بیمه گذار در خارج از کشور.
هزینه های مربوط به ارسال پیام های اضطراری بیمه گذار در ارتباط با حوادث تحت پوشش این بیمه نامه و نیز در اختیار گذاشتن اطلاعات مربوط به مراجع درمانی، داروخانه و پزشکان و ... نزدیک به محل اقامت بیمه شده در خارج از کشور.
 حواله وجوه نقد تا سقف 850 یورو طبق شرایط بیمه نامه.
 هزینه های مربوط به دفاع قانونی در مقابل اشخاص ثالث در دعاوی کیفری و مدنی ناشی از حوادث رانندگی در خارج از کشور تا سقف حداکثر 1500 یورو .
هزینه های مربوط به جایگزینی های لازم جهت اخذ یک نسخه جدید از مدارک گم شده شامل پاسپورت ، گواهینامه رانندگی ، شناسنامه در خارج از کشور تا سقف 200 یورو.

ب: پوشش ها و مزایای مربوط به بار مسافر
1- جبران هزینه های فقدان بار تحویلی به هواپیما تا سقف 200 یورو .
2- جبران هزینه های خرید ملزومات اساسی بعلت تاخیر در ورود بار (حداقل 6 ساعت) تا سقف 100 یورو .
3- ارائه راهنمائیهای لازم در خصوص نحوه گزارش سرقت یا فقدان بار و یا ملزومات شخصی به بیمه گذار و همکاری جهت یافتن موارد ذکر شده.

ج: پوشش تاخیر در حرکت
جبران هزینه های مربوط به حمل و نقل و اقامت در هتل و غذا بعلت تاخیر در حرکت (حداقل 6 ساعت) تا سقف 180 یورو.

بیمه های منطقه ای 
بیمه محلی  
 ...  هزار دلار آمریکا هزینه پزشکی 
 ازاینبیمه به محض ورود مسافر در کشور مقصد می توان  استفاده شود که در صورت وجود حادثه برای مسافر  با توجه به میزان خسارت تعریف شده در هنگام عقد قرداد در دفتر بیمه بیمه گذار  بهر مند می شود .  این بدان معناست که هزینه های پزشکی به دلار  توسط  مسافر ابتدا پرداخت می شود و سپس با مراجعه به بیمه گذار مبالغ پرداختی را در کشور ی که دچار حادثه  شده دریافت می نمایئد . 

"" استفاده از بیمه تکمیلی می تواند در این موارد؛ پوشش بیمه ای بیشتری را برای مسافر فراهم کند. ""
logo-samandehi
طراحی سایت توسط کاسپید