کلوت

Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

برنامه غذائی

سفرهای ما مبتنی بر فعالیت است و هنگام فعالیت بدن ما احتیاج به مواد غذایی سالم و متنوع با حجم مناسب و ویتامین های لازم دارد.
ما در  برنامه های سفر، به شما توصیه می کنیم  که چه نوع غذایی همراه بیاورید و یا هر جا که امکان دسترسی به رستوران باشد ، شما می توانید غذای مناسب را  با تو جه به فهرست غذای رستوران سفارش دهید. در مسیرهایی که امکان تهیه ی غذای مناسب برای شما فراهم نباشد ، ما غذای مناسب با نوع فعالیت را برای شما با کمک عوامل بومی و امکانات محلی تهیه می کنیم .
در تمامی صفحات مربوط به سفر ها گزینه نکته های سفر یه شما کمک می کند که از برنامه غذائی سفر با اطلاع شوید .

در کدامیک از برنامه های یک روزه ناهار گرم داده می شود ؟
کلوت در تمامی برنامه های يكروزه اي که امکان سرو ناهار گرم وجود داشته باشد از انجام این کارمضایقه نمی کند. ولی باید در نظر گرفت در برخی از برنامه ها انتقال امکانات آماده سازی و تدارک ناهار گرم به محلی که در زمان ناهار در آنجا حضور خواهیم داشت تقریباً غیر ممکن است لذا در چنین برنامه هایی از ناهار سرد چون ساندویچ استفاده می شود.
 در کدام یک از برنامه های یک روزه صبحانه خارج از رستوران و توسط شرکت داده می شود ؟
به دلیل تنوع برنامه ها و انجام آنها در نقاط بکر و یا روستایی بعضاً رستوران ومکان پذیرایی مناسب برای ارائه صبحانه وجود ندارد. در این صورت صبحانه توسط کلوت به نحوی که یک صبحانه کامل را در بر می گیرد ارائه می شود.
در برنامه چندروزه وعده غذایی چگونه خواهد بود ؟
در خلال برنامه های چندروزه ای که در دل طبیعت و یا روستا برگزار می شود ، کلوت برای تداروک غذا از روشهای مختلفی استفاده می کند .
استفاده از آشپزحرفه ای ، تهیه غذا توسط خود کادر و استفاده از غذاهای محلی از جمله این روش هاست. و در تمامی این برنامه ها کلوت غذای گرم و سالم که در برگیرنده مواد غذایی مفید به همراه مخلفات، در دل طبيعت ارائه می کند.
پذیرایی در برنامه های چند روزه چگونه خواهد بود؟ آیا نیازی به آوردن پذیرایی اضافه توسط مسافر ان وجود دارد؟
پذیرایی در برنامه های چند روزه به نحو مقتضی آن برنامه صورت می گیرد. برای این کار از میوه جات تازه به صورت شسته شده، انواع آب میوه ها، تنقلات، کیک و شکلات و .... در طول یک روز استفاده می کند. و نیازی به آوردن پذیرایی اضافی از طرف مسافر احساس نمی شود.
logo-samandehi
طراحی سایت توسط کاسپید