کلوت

Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

اقامت ها

در تمامی سفرهای کلوت اصل بر آن است که  امکانات  موجود خدماتی در تاریخ های مختلف  را برای شما به موقع رزرو نموده تا شما همیشه از بهترین ها ی اقامتی استفاده کنید و به شما  اطمینان  می دهیم که نهایت تلاش را برای این مهم انجام خواهیم داد . و می دانید  سفر های ما  مبتنی بر ویژگی های  طبیعت گردی  طراحی و تعریف شده و اقا مت در مکانهای مختلف بر اساس ظوایط خاص آن ها است   .
در زیر تعاریفی از محل های اقا مت آ ورده تا بهتر بتوانید از مشخصات محل اقامت خود در سفر ها با اطلاع شوید . 
جان پناه :
به سرپناهی اطلاق می شود که فاقد امکانات رفاهی همچون خوابگاه و محل پخت و پز است و تنها افراد را از خطرات محیطی نظیر بوران و رعد و برق و کولاک و برف  و ... در امان نگاه میدارد نظیر جان پناه قله توچال و سیاه سنگها 
پناهگاه :
به سرپناهی اطلاق می شود که دارای امکانات رفاهی نظیر خوابگاه و غذاخوری می باشد نظیر پناهگاه شیرپلا و بارگاه سوم دماوند
کمپ (چادر):
محل اقامت که توسط چادر تجهیز گردیده و به صورت ثابت و متحرک خواهد بود.
لوج : 
اقامتگاه های تجهیز شده در محیط های طبیعی و کوهستان که معمولاً دارای سرویس بهداشتی و حمام مشترک می باشد  . 
کلبه:
اقامتگاه موقت که در آن هیچگونه امکانات گردشگری و رفاهی وجود نداشته و سرویس بهداشتی به صورت صحرایی و یا با امکانات اولیه خواهد بود.
خانه محلی:
اقامتگاهی است که جهت ارائه خدمات نوعی گردشگری روستا که با بوم  آن منطقه  سازگاری دارد و دارای سرویس بهداشتی ایرانی است. استقرار و استراحت  برای خانم ها و آقایان عموما  در اتاق های جداگانه تعریف می شود و دارای سرویس غذا محلی  بوده و در محیط های عمومی در هر خانه سرو می شود، و معمولا شرکت کننده بایستی لوازم خواب همراه داشته باشند.
معمولا این اقامتگاه  ها  دارای اتاق هاي متعددي  و  نور زیاد نیستند و  استفاده  از لوازمی همچون یخچال و تلوزیون عمومی بوده و معمولا فاقد  اینترنت وای فای  است.
خانه محلی تجهیز شده:
اقامتگاهی است که جهت ارائه خدمات نوعی گردشگری روستا که با بوم  آن منطقه  سازگاری دارد و دارای حمام عمومی ، و بعضاً سرویس بهداشتی ایرانی و  فرنگی  است. استقرار و استراحت  برای خانم ها و آقایان عموما  در اتاق های جداگانه تعریف می شود و البته  برای هریک نیز رختخواب  ارائه می شود  سرویس غذا محلی  بوده و در محیط های عمومی در هر خانه سرو می شود.
معمولا این اقامتگاه  ها  دارای اتاق هاي متعددي  و  نور زیاد نیستند و  استفاده  از لوازمی همچون یخچال و تلوزیون عمومی بوده و معمولا فاقد  اینترنت وای فای  است.

خوابگاه مراکز آموزشی  شبانه روزی : 
در صورتیکه در برنامه ها امکانات اقامتی چون هتل وجود نداشته باشد بعضاً از  خوابگاه مدارس شبانه روزی استفاده می کنیم . این مدارس دارای اتاق ها وتخت خواب های  دو  ویا سه طبقه هستند . 
مهمانسرا : 
به محل های اقامتی که در مقایسه با هتل ها حداقل امکانات را دارند و عمدتاً در شهر قرار دارند و دارای سرویس های بهداشتی ، حمام اشتراکی و در پاره ای موارد اختصاصی هستند اطاق ها در مهمانسراها معمولاً به صورت اطاق دو تخته ، دو نفره  یک تخته  و خوابگاه  از ظرفیت 2 تا 4 تخته خواهد بود . 
هتل ها: 


 





logo-samandehi
طراحی سایت توسط کاسپید