کلوت

Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

اقامت ها

در تمامی سفرهای کلوت اصل بر آن است که  امکانات  موجود خدماتی در تاریخ های مختلف  را برای شما به موقع رزرو نموده تا شما همیشه از بهترین ها ی اقامتی استفاده کنید و به شما  اطمینان  می دهیم که نهایت تلاش را برای این مهم انجام خواهیم داد . و می دانید  سفر های ما  مبتنی بر ویژگی های  طبیعت گردی  طراحی و تعریف شده و اقا مت در مکانهای مختلف بر اساس ظوایط خاص آن ها است   .
در زیر تعاریفی از محل های اقا مت آ ورده تا بهتر بتوانید از مشخصات محل اقامت خود در سفر ها با اطلاع شوید . 
جان پناه :
به سرپناهی اطلاق می شود که فاقد امکانات رفاهی همچون خوابگاه و محل پخت و پز است و تنها افراد را از خطرات محیطی نظیر بوران و رعد و برق و کولاک و برف  و ... در امان نگاه میدارد نظیر جان پناه قله توچال و سیاه سنگها 
پناهگاه :
به سرپناهی اطلاق می شود که دارای امکانات رفاهی نظیر خوابگاه و غذاخوری می باشد نظیر پناهگاه شیرپلا و بارگاه سوم دماوند
کمپ (چادر):
محل اقامت که توسط چادر تجهیز گردیده و به صورت ثابت و متحرک خواهد بود.
لوج : 
اقامتگاه های تجهیز شده در محیط های طبیعی و کوهستان که معمولاً دارای سرویس بهداشتی و حمام مشترک می باشد  . 
کلبه:
اقامتگاه موقت که در آن هیچگونه امکانات گردشگری و رفاهی وجود نداشته و سرویس بهداشتی به صورت صحرایی و یا با امکانات اولیه خواهد بود.
خانه محلی:
اقامتگاه و محل زندگی افراد بومی که به صورت موقت در اختیار کارگزار قرار داده می شود.
خانه محلی تجهیز شده:
اقامتگاهی است که جهت ارائه خدمات گردشگری کاملاً تجهیز شده و دارای حمام ، رخت خواب و بعضاً سرویس بهداشتی فرنگی می باشد.
امکانات خانه های روستایی با خانه های شهری برابری نمی کند . استقرار و استراحت خانم ها و آقایان در اتاق های جداگانه است البته باید خاطر نشان کردكه درخانه های محلی اتاق هاي متعددي وجود ندارد .
خوابگاه مراکز آموزشی  شبانه روزی : 
در صورتیکه در برنامه ها امکانات اقامتی چون هتل وجود نداشته باشد بعضاً از  خوابگاه مدارس شبانه روزی استفاده می کنیم . این مدارس دارای اتاق ها وتخت خواب های  دو  ویا سه طبقه هستند . 
مهمانسرا : 
به محل های اقامتی که در مقایسه با هتل ها حداقل امکانات را دارند و عمدتاً در شهر قرار دارند و دارای سرویس های بهداشتی ، حمام اشتراکی و در پاره ای موارد اختصاصی هستند اطاق ها در مهمانسراها معمولاً به صورت اطاق دو تخته ، دو نفره  یک تخته  و خوابگاه  از ظرفیت 2 تا 4 تخته خواهد بود . 
هتل ها: 


 


طراحی سایت توسط کاسپید