کلوت

Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

منطقه ساحلی آدلر

سواحل سوچی یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری سوچی محسوب می شود. اینجا منطقه ی مختص پیاده روی بوده و گردشگران می توانند از قدم زدن در آن لذت ببرند.تمام ساختمان های تفرجگاه ساحلی توسط درختان بزرگ و زیبایی احاطه شده اند. بسیاری از درختان بزرگ بلوط، افرا و درختان ماموت آمریکایی در اینجا رشد می کنند. سوچی کلکسیون فوق العاده ای از درختان نخل دارد که گردشگران را به خود جذب می کند. این ساحل زیبای دریای سیاه، محل رویش درختان نخل بوتی، واشینگتون، کناری دیتس، لیویستونا، کاریبین سابا، ایتالین همروپسی و چیلین یوبی است. 
همچنین در اینجا می توانید درختان نخل عاجی که عرض تنه ی آن ها به یک متر و نیم می رسد را ببینید. اما اکثر درختان این منطقه، درختان نخل چینی هستند که به زبان علمی آن ها را "تراچیکارپوس فورتونی" می نامند. وجه تمایز این درختان سبز و زیبا به دلیل داستان هایی است که درمورد آن ها نقل شده است. هنگامی که ساکنین روسیه در اواخر قرن 19 شروع به جستجو در ساحل می کردند هیچ درختی به این شکل در آنجا وجود نداشت. این درختان توسط نیکلای مامونتوف، واسیلی خلودوف و سرگی خودکوف، اولین بنیان گذاران این پارک ها، از کشورهای مختلف به اینجا منتقل شده اند. درختان نخل به سرعت در گلخانه ها، خیابان ها، بلوار ها و تفرجگاه های ساحلی کاشته شدند. 
زیباترین چشم انداز سوچی مشرف به ساحل است که می توانید همراه با نوشیدن یک فنجان قهوه از تماشای آن لذت ببرید. بسیاری از گردشگران مدت زمان زیادی را در اینجا به استراحت می پردازند.


طراحی سایت توسط کاسپید