کلوت

Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

منطقه زیبای Stellenbosch

در فاصله ۵۳ کیلومتری کیپ تاون، شهر استیلن بوش (Stellenbosch) که یکی از زیباترین شهرهای آفریقای جنوبی محسوب می شود، قرار دارد. در این منطقه باغ ها و بلوط زارهای فراوانی در کنار کوهستانی زیبا قرار گرفته اند. استیلن بوش یک شهر دانشگاهی محسوب شده و در دره ای بسیار خوش منظره واقع شده است، خاک این منطقه بسیار حاصل خیز بوده و به همین دلیل محصولات کشاورزی متنوعی در آن کاشته می شوند. این شهر همچنین به دلیل دارا بودن رستوران های زیاد و سبک غذایی بسیار عالی دارای شهرت بوده و تاریخی جالب توجه دارد. برای درک بهتر تاریخ این منطقه توصیه می کنیم به موزه روستائی (Village Museum) سری زده و گروهی از خانه های بازسازی شده و باغ های متعلق به فاصله سال های ۱۷۰۹ تا ۱۸۵۰ میلادی را تماشا کنید.



در موزه ( Rupert Museum spotlights) نیز آثار برگزیده هنرمندان آفریقای جنوبی نمایش داده شده و همچنین باغ گیاه شناسی دانشگاه استیلن بوش (Botanic Garden at the University of Stellenbosch) از دیگر مناطق زیبا و دیدنی شهر به شمار می رود که در آن کافه هایی وجود دارد که چای ارگانیک و طبیعی ارائه می کنند.



یکی دیگر از جاذبه هایی که در استیلن بوش می توانید به آن سر بزنید، منطقه حفاظت شده (Jonkershoek) است که محلی ایده آل برای عاشقان طبیعت، کوهنوردی، پیاده روی و دوچرخه سواری محسوب می شود. شهر زیبا و مبتنی بر اقتصاد کشاورزی (Franschhoek) در فاصله ۳۵ دقیقه رانندگی در شمال استیلن بوش قرار داشته و به عنوان پایتخت آشپزی آفریقای جنوبی شناخته می شود. البته منطقه دره کنستانتینا (Constantia Valley ) در نزدیکی کیپ تاون نیز میعادگاه دیگری برای عاشقان غذا و آشپزی محسوب می شود.


logo-samandehi
طراحی سایت توسط کاسپید