کلوت

Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

شهر فنوم پن

 فنوم پن (Phnom Penh) پایتخت شلوغ و پر جنب وجوش کامبوج است. این شهر در محل تلاقی سه رودخانه مایتی مکونگ، باساک و گریت تونل ساپ، واقع شده است. 
شهری با خیابان هایی که از درخت پوشیده شده و در بیشتر آن ها یادگارانی از معماری فرانسوی دوران استعمار به چشم می خورد.
 فنوم پن در قیاس با دیگر پایتخت های مدرن آسیایی جز واحه ای بیش نیست. اما مردم مهمان نواز کامبوج چشم انتظار مهمانان خود در پایتخت پادشاهی کامبوج هستند.
شهر فنوم پن به عنوان الماس ایندوچاینا شناخته شده است. زیرا دارای سرمایه های جذاب و افسونگر بسیار زیادیست. شما در  فنوم پن علاوه بر کاخ سلطنتی، بت خانه نقره ای، موزه ملی، موزه نسل کشیتول اسلنگ، زمین های کشتار چئونگ اکو وات پنوم.شهر  فنوم پن پر از فروشگاه های فروش کنده کاری، نقاشی، ابریشم، نقره، سنگهای قیمتی و حتی عتیقه جات است. در واقع، یک مقصد ایده آل برای بازدید از سایت های تاریخی و خرید اشیای گرانبها.
 فنوم پن دروازه ورود به سرزمین عجیب و غریب میراث جهانی است. بزرگترین مجتمع دینی در جهان، معابد انگکور در غرب، سواحل واقع در نوار ساحلی جنوبی و اقوام گوناگون با زندگانی منحصر به فرد در شمال شرقیهمه و همه در این شهر و حومه آن است. 
شهر  فنوم پن به همراه طیف گسترده ای از خدمات از جمله هتل های پنج ستاره با انواع ناهارخوری های بین المللی با غذاهای متنوع،برای لوکس پسندان و مهمان خانه هایارزان برای افرادی که بک پکری سفر می کنند میزبان شماست، تا تجربه ای متفاوت داشته باشید.به شما پیشنهاد می کنیم کمی وسواس را کنار بگذارید و طعم غذاهای دستفروش های کنار خیابان با انواع نودل و غذاهای متنوع دیگر بچشید.
 فنوم پن مانند دیگر شهرهای آسیایی که در سال های اخیر گسترش زیادی در توریست داشته اند، به یکباره صاحب هتل ها و رستوران های زیادی شد. بهتر است قبل از آنکه هجوم گردشگران فضای شهر را در هم بریزد و مدرنیته فضای شرقی آن را آلوده نماید، پا به این دنیای افسانه ای بگذارید.logo-samandehi
طراحی سایت توسط کاسپید