کلوت

Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

شهر سیم ریپ

شهر سیم ریپ مرکز استان سیم ریپ در کشور کامبوج است. شهری منحصر به فرد در این کشور آسیای شرقی. 
این بهشت زیبا و دیدنی در حقیقت دارای معنی Siam Defeated به عنوان نام خود است که این کلمه به معنای شکست سیام ها است . سیام در حقیقت نام قومی است که امروزه از آن ها با نام تایلندی ها یاد می شود و این شهر کامبوجی نیز پس از سالها تحت کنترل تایلند بودن از این کشور جدا و مستقل شده و نام این شهر نیز براساس همین امر انتخاب گردیده است . تاریخچه تأسیس شهر به نبرد میان قوم سیام و خمر باز می گردد که در قرن پانزدهم میلادی صورت پذیرفته است .
در دو دهه گذشته، سیم ریپ رشد فوق العاده و شگفت انگیزی در گردشگری داشته است و حالا این شهر کوچک بیش از ۱۰۰ هتل دارد. 
هر چیزی که بخواهید در اینجا هست: تاریخ، فرهنگ، آرامش، رستوران، موزه، بازارهای شبانه، فعالیت های ماجراجویانه و مردم مهمان نواز. 
این شهر جزو ده مقصد برتر آسیای شرقی شناخته می شود و به خاطر ابریشم بی نظیرش پارچه ها و لباس های ظریفی دارد که چشم هر بیننده ای را خیره خواهد کرد. معروفترین محصول ابریشمین نقاشی های روی ابریشم است که شهرت جهانی دارد.
این شهر مراکز خرید متنوع و رستوران های مختلفی دارد که همه نوع غذا در قیمت های متفاوت به شما عرضه می کنند. در این شهر علاوه بر این که محسور زیبایی ها خواهید شد باید مراقب جیبهایتان هم باشید!!!! در این شهر گدایی رواج زیادی دارد. و معمول ترین روش گدایی زن های بچه به دوش است که از شما درخواست شیر خشک می کنند. و بعد از دور شدن شما شیر خشک را به مغازه ها پس می دهند و نصف سود را با آن ها تقسیم می کنند.
با همه این ها همه افراد را به یک چشم نبینید!! مردم این شهر دست کمی از ایرانیها ندارند. مهمان نوازند و سنتی!
logo-samandehi
طراحی سایت توسط کاسپید