کلوت

Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

جزیره صباح

تاریخ طبیعی عجیب و غریب، یک مکان بی نظیر برای تجربه ماجراجویانه، سواحل زیبا، جزایر و صخره های مرجانی، میراث فرهنگی غنی و مهمان نوازی گرم و مردم پسند آن، امکانات و خدمات حرفه ای، طیف گسترده ای از محل اقامت از خانه های روستایی گرفته تا هتل های 5 ستاره، ترکیب جنگل های انبوه بکر و سرسبز پر تکاپو با حیات وحش منحصر بفرد و عجیب غریب، یک بهشت گرمسیری از شن و ماسه های لطیف و منظره آب های شفاف و پاک. غذاهای فوق العاده همه و همه در دل جزیره ای در آسیای جنوب شرقی.
صباح یکی از سیزده جزیره ایست که مالزی را تشکیل داده اند. جزیره صباح از لحاظ وسعت دومین منطقه بزرگ مالزی پس از سلانگور و جوهر به شمار می آید. مردم صباح به نام صباحان شناخته می شوند. در حال حاضر 32 گروه قومی در صباح زندگی می کنند. زبان مادری مردم صباح زبان صباحان است اما زبان باهاسا مالزی (زبان ملی)، انگلیسی و ماندرین و وچینی در اقوام مختلف به صورت گسترده ای رواج دارد.
در جزیره صباح مردم با گفتن "datang selamat" به معنای خوش آمدید و "terima kasih" به معنای با تشکر از شما به استقبال شما می آیند. با توجه به دلایل مذهبی خیلی هنگام خوش آمد گویی و آشنایی مایل به تماس فیزیکی نیستند. 
همچنین حتما به یاد داشته باشید که هنگام ورود به اماکن مذهبی کفش های خود را در بیاورید. لباس های مناسب و ساده بپوشید.
مجمع الجزایر صباح یکی از عجیب ترین و زیباترین نقاط دنیاست! صباح هر ساله بازدیدکنندگان بسیاری خصوصا علاقه مندان به غواصی را به خود جلب می کند. بهترین نقاط غواصی جهان مانند سپیدان (Spidan)، مبول (Mabul) و کاپالای (Kapali) همگی در صباح واقع شده اند. آب های شفاف، سواحل آفتابی و زیبایی های بکری که هنوز علم بشر آن را نیالوده از ویژگی های اصلی صباح است. جزیره صباح در جهان به خاطر گنجینه بزرگ طبیعی و ذخیره گاه حیات وحش صباح (Tabin)  مشهور می باشد.
بازدید از جزیره صباح می تواند یک تجربه شیرین از آشنایی با اقوامی سنتی، گوناگون با فرهنگ شرقی در دفتر خاطرات شما به یادگار بگذارد.

طراحی سایت توسط کاسپید