Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

تور بورنئو|سرزمین جسلتون

7 شب و 8 روز
کد تور: 683
امتیاز از نگاه همراهان
94%
 • مرور کلی
  • تور هتلی جزیره بورنئو

   اقامت در هتل های 4 ستاره

   برنامه پیاده روی در جنگل های بکر و سبز دست نخورده، و اسنورکلینگ و شنا در جزایر زیبا دریای جنوب چین، بازدید از شهر زیبای کوتا کینابالو، خرید و بازدید از صنایع دستی و محصولات محلی، قایق سواری در دریای جنوب چین، حمام آفتاب در سواحل  شنهای سفید، دیدار از قبایل بومی منطقه، رفتن به جزایر سبز با شنهای سفید (انتخابی)، تماشای شهر ساحلی از view point بام کوتاکینابالو 
   بازدید از جنگلهای بارانی(Rainforest) دست نخورده با قدمتی  بیش از 130 میلیون سال. پیاده روی در جنگل، بازدید از باغ گل ها و گیاهان منحصر بفرد جهانی. بازدید از پارک ملی کینابالو، منطقه ثبت شده در میراث جهانی یونسکو. جنگل نوردی و کنوپی نوردی در دل جنگل های بکر پارک ملی کینابالو روی پلهای معلق چوبی بر روی درختان بلند. بازدید از چشمه آب گرم و پیاده روی جنگلی به آبشار

   قیمت :

   کشور/شهر :بورنئو
   نوع سفر/ فعالیت: طبیعت/ اقوام و فرهنگ/اسنورکلینگ،پارک کوتاکینابالو؛ پرنده نگری؛ قایق سواری و شنا
   سبک : خانوادگی/جوانان

   خدمات

   سطح خدمات : کامل
   حمل و نقل: هوایی (پرواز بین المللی رفت و برگشت)، پرواز های داخلی و حمل و نقل توریستی در منطقه
   اقامت : هتلهای 4 ستاره
   پذیرایی : 7 وعده صبحانه
   گروه اجرا : راهنمای فارسی زبان در منطقه
   بیمه: بیمه سفرهای خارجی
   سایر:
   بهترین فصل:
   سفر بر روی نقشه گوگل:
   درجه سختی :


  • برنامه تور

   روز اول: پرواز به کوالالامپور؛

   روز دوم: ورود به کوالالامپور، پرواز به کوتاکینابالو، وقت آزاد و اقامت در هتل؛

   روز سوم: صرف صبحانه، رفتن به جزیره/ شنا، اسنورکلینگ، حمام آفتاب، ناهار،پیاده روی در جنگل ( اختیاری)/ بازگشت به هتل؛

   روز چهارم: صرف صبحانه، بازدید از قبایل بومی منطقه، اقامت در هتل؛

   روز پنجم: صرف صبحانه، رفتن به چشمه های آبگرم؛ باغ پروانه ها، پارک کوتا کینابالو، پیاده روی بر روی پلهای معلق، اقامت در هتل؛

   روز ششم: صرف صبحانه، رفتن به جزیره سوسمارها، شنا و اسنورکلینگ، اقامت در کوتا کینابالو؛

   روز هفتم: گشت یکروزه شهر گردی، بازدید از معابد بودایی کوتا کینابالو، اقامت در هتل؛

   روز هشتم: برنامه آزاد جهت گشت در شهر و بازدید از مراکز خرید و صنایع دستی و آثار هنری کوتا کینابالو، اقامت در هتل؛

   روز نهم: پرواز برگشت به تهران؛


    تور بورنئو|سرزمین جسلتون شروع : تهران پایان : تهران
   نشانی محل حرکت : فرودگاه بین المللی امام خمینی
   زمان حرکت : طبق برنامه پرواز
  • دیدنی ها

   برای مشاهده اطلاعات هر اثر بر روی عکس آن کلیک نمایید.
  • لوازم ضروری سفر

  • نکته های سفر


   • گروه اجرا

    یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می دهند که سفر خوشی را سپری می کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب تر را به اجرا بگذارند.
    1.  راهنما:
    او کسی است که از ابتدای سفر با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی، دارای تجربه سفرهای بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می توانید از طریق وی پیگیری نمایید.
    2. راهنمای محلی :
    او در ایجاد اعتماد بیشتر به شما در مسیرهای تعریف شده بسیار خوب عمل می کند و در حقیقت یک GPS زنده و سخنگو و در عین حال بسیار تواناست. با بومیان  وطبیعت  منطقه خود آشنا، و در ایجاد یک سفر ایمن نقش آفرینی می کند. در طول سفر از دانش محلی خود استفاده می کند و شما از نزدیک با زبان ،فرهنگ و زندگی اصیل منطقه او بیشتر آشنا می شوید.
   • قبل از سفر بدانیم

    مسافر گرامی شما در این صفحه  بانکاتی مهمی برای حضور در سفر آشنا خواهید شد و مابه شما کمک می کنیم سئوالاتی که قبل سفر برایتان مهم است را در بخشهای مختلف مطرح و پاسخ بدهیم. ابتدا شما باید بدانید کجا؟ کی؟ چه فعالیتی؟ چه سطحی از خدمات؟ چه درجه سختی و چه قیمتی و چه نوع بیمه ای برای سفر منتخب خود پیش رو دارید. در زیر به اکثر سئوالات شما  در این صفحه و یا در صفحات دیگر سایت پاسخ داده شده است.
    برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.
   • لوازم ضروری

   • درجه سختی

    درجه بندی و نوع سفرها به منظور آگاهی طبیعت گردان از چگونگی سفر ارائه میشود  تا سفری را انتخاب کنند که با توانایی جسمی ،آمادگی روحی ،علایق و تجربیات آنها سازگار باشد.
    سفرهای کلوت به سه گروه کلی فرهنگی – تاریخی ( شهر و روستا ) ، طبیعت گردی و تورهای adventure تقسیم میشود که از این میان سفرهای طبیعت گردی با بیشترین فعالیت ورزشی همراه هستند این برنامه ها ( طبیعت گردی ) براساس عوامل مختلفی مانند میزان فعالیت ،مسافت ،سختی مسیر ،نوع زمین ،شیب مسیر ،ارتفاع ،شرایط آب و هوایی ( فصل اجرا ) و نوع اقامت شبانه درجه بندی میشوند.
    سبک : ▲▲ این درجه ازبرنامه ها آسان ترین راه پیمایی ها هستند که در آن ها  کمترین فعالیت ورزشی صورت می گیرد ؛ به گونه ای که تقریباً تمامی افراد معمولی که از سلامت جسمی قابل قبولی برخوردارند ، می توانند در آن شرکت کنند . راه پیمایی در این نوع برنامه ها در  مسافت های کوتاه ، در مسیر های معمولاً پاکوب شده و هموار  با شیب بسیار ملایم  و در دامنه ها و ارتفاعات کم (2500 متر به پایین ) و به  مدت زمان 1تا3 ساعت، صورت می گیرد.
     


   • ویزا

    مدارک لازم برای تهیه ویزا:
    اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار، چهار قطعه عکس، فتوکپی شناسنامه
   • بیمه

    بیمه سفرهای خارجی
    برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.

   • در باره جزیره بورنئو

    مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن کوالالامپور است.
     مالزی عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای هم سود است. این فدراسیون شامل سیزده ایالت در جنوب شرقی آسیا است. نام «مالزی» زمانی انتخاب شد که فدراسیون مالایا؛ سنگاپور، صباح و ساراواک شگل گرفت.
    بورنئوی مالزی یا مالزی شرقی  درایالت صبا است که بخش شمالی جزیره بورنئو را دربردارد. باآنکه هم مرز اندونزی است، زیر سرپرستی حکومت شاه نشین برونئی قرار دارد. مالزی شرقی دربردارنده ایالات ساباح و ساراواک و حوزه فدرال لابوآن است. اگرچه از دیدگاه سیاسی این بخش را مالایی‌ها سرپرستی می‌کنند، اما جمعیت جدید مالزیایی با وجود اقلیتهای چینی و هندی یکدست نیست.
    جزیره بورنئو، مأوای غواصان جهان، پناهگاه پرندگان، نمایشگاه درختان سر به فلک کشیده، زیستگاه  اورانگوتان ها؛ در کنار کوه مانتکینابالو، بزرگترین کوه جنوب شرق آسیا است.
    «بورنئو» نام جزیره‌ای بزرگ و جنگلی در آسیای شرقی است. در اینجا می‌توانید از غواصی در دنیای رنگین زیر آب و بودن در سواحل سفید آن نهایت لذت را ببرید. این جزیره بین سه کشور اندونزی، مالزی و برونئی واقع شده است. اینجا همان جزیره دوست داشتنی «والاس» است. والاس همکار «داروین» بود که برای بررسی خواص کشف نشده به این جزیره آمد و تا آخر عمر در اینجا زندگی کرد. او این جزیره را انتخاب کرد چرا که مملو از گونه‌های گیاهی و جانوری نادر بوده و هست.
    طبیعت خاص و منحصر به فرد بورنئو، از این جزیره یک نقطه متفاوت در آسیای شرقی رقم زده است. اینجا مملو از جنگل‌های انبوه استوایی است. جزیره‌ای بارانی و خوش آب و هوا. چه تصور دلچسبی، بودن در دل جنگل‌های انبوه زیر باران!
    بلند ترین کوه آسیای جنوب شرقی  کوه مانتکینابالو  با ارتفاع 3950 متر، کوه مانتکینابالو  در کنار شهر کینابالو  جلوه ای منحصر به فرد برای منطقه بوجود آورده  که هر  بینندای را به خود جذب می کند. این کوه بزرگ  در بین جنگل محسور شده و برای صعود از آن بایستی تا ارتفاع 3000 متری، از بین پوشش گیاهی استوایی همراه با آب گرم های بی نظر  عبور کرد و از مسیر های صخره ای از کنار آبشار های بلند  عبور کرد و با استفاده از طناب ثابت های از پیش تهیه شده به قله رسید.
    درختان سر به فلک کشیده و گیاهان عظیم‌الجثه شامل بزرگ ترین گل جهان به نام رافیلیشا
    جزیره بورنئو زیستگاه «رافیلیشا» است. در جنگل‌های بورنئو درختان بسیار بزرگ و گیاهان نادر و عجیب و غریب روییده‌اند. در کنار این همه گیاهان شگفت‌انگیز، صدها گونه‌ گل ارکیده نیز به چشم می‌خورند.
    کنوپی یا  پل‌های معلق چوبی و  تیرول های باند با طناب ثابت های بلند 
    در اینجا پل‌های چوبی و معلق میان جنگل شما را به این سو و آن سو می‌برند. قدم زدن روی آن پل‌ها، تماشای حیوانات و درختان عجیب و غریب تجربه‌ای تکرار نشدنی برایتان خواهد بود.
    میمون ها ی پوره بلند  از نسل اورانگوتان‌ها
    جنگل‌های بورنئو زیستگاه حیوانی باهوش به اسم اورانگوتان است، این جانور از باهوش‌ترین نخستی‌ها هستند. رفتارهای این جانور باهوش دیدنی و شگفت‌انگیز است. آنها هنگام ارتباط فیزیکی مانند دنبال هم دویدن و قلقک اصواتی به شکل خنده از خود بروز می‌دهند! گونه بورنوئی این جانور در معرض خطر انقراض قرار گرفته است.
    سواحل سفید بورنئو
    سواحل سفید این جزیره جایی است که می‌توانید پشت به جنگل و روبروی دریایی زلال از آرامشتان لذت ببرید، حتی می‌توایند تن به آب بزنید و در همان نزدیکی شنا کنید و تماشاگر دنیای زیر آب شوید. شگفتی دیگر این جزیره، پارک ملی مرجان‌های آن است.
    سواحل بورنئو مأوای غواصان جهان 
     از سراسر جهان  گردشگران به اینجا می‌آیند تا لذت غواصی را در این جزیره زیبا  تجربه کنند چراکه دریای خوش رنگ اینجا مملو ار آبزیان ناب و رنگین است. غواصی کنار ماهی‌های رنگارنگ و عکاسی با آنها تجربه‌ای است که با ما می‌توانید از آن خاطره بسازید.
    جزایر زیادی نزدیک به بورنئو است و شما می‌توانید روزانه به یکی دو تا از آنها سر بزنید و لذت جزیره نوردی را تجربه کنید. حتی می‌توانید با اجاره یکی از آنها یک جزیره اختصاصی برای خودتان داشته باشید! غذاهای مورد نیازتان را هم با قایق به سوی جزیره‌تان می‌فرستند تا بدون دغدغه در جایی دنج برای خودتان تجربه‌ای متفاوت داشته باشید.
    خط استوا و جزیره برونئو
    خط استوا از وسط این جزیره رد می‌شود، دقیقا از همان قسمتی که متعلق به اندونزی است.
    مردم محلی جزیره
    در جزیره بورنئو جدا از طبیعت می‌توانید از تماشای زندگی ساده‌ی بومی‌ها و صرف غذاهای دریایی در نایت مارکت‌های این جزیره لذت ببرید.

    کلوت سفر به جزیره بورنئو

    را از دو مسیر  سندکان شرق و  کینابالو شمال شرق جزیره بورنئو  در قالب مدت زمان های  8 روزه و 12 روزه   در چهار فصل سال  پیشنهاد می کند  و به شما اطمینان می دهد  سفر هیجانی بی نظیر را برای شما تدارک دیده است.


   • قرارداد

    کاربر گرامی
    همه سفرها دارای قرارداد است و پس از خرید سفر انتظار می رود که تایید و امضا شود؛ و با توجه به سفرنامه و خدمات ارائه شده در آن هویت قانونی پیدا می کند. شما می توانید با کلیک روی "قرارداد" آن را مشاهده نمایید.
   • سفر مسئولانه

    ما به عنوان مجری تورهای طبیعت گردی در سطح ایران و جهان، مسئولیت و نقش خود را بسیار جدی تلقی کرده ایم. تاثیر  توریسم را بر روی جوامع محلی و محیط پیرامونمان را خوب می دانیم و سعی می کنیم تورهای خود را با چنین پیش زمینه تفکری برنامه ریزی و اجرا کنیم. به شیوه ای که برای مسافران خود تجربه ای واقعی از زندگی را ایجاد کنیم. (چون مجری تور نقش بسیار مهمی در مسیر هدایت و رهبری تجارب خود دارد تا هم سلامت مسافرانش و هم محافظت از محیط زیست را تضمین نماید).
    برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
   • شرایط کنسلی

    ماده 28- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر
    زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ
    از 29 تا 15 روز قبل از سفر10%
    از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%
    از6 تا 4 روز قبل از حرکت40%
    از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%
    از24 تا 12 ساعت قبل از سفر80% از 12ساعت و عدم حضور در سفر100%
    زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
    از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
    از 20 تا 11 روز قبل سفر40%
    از 10تا 4 روز قبل از حرکت60%
    از 3روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر100%
    توجه:
    * جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.
    * در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.

  • آپارات • خدمات

  خذمات غیر شامل :

  هزینه عوارض خروج از کشور، وعده های غذایی خارج از برنامه سفر، کلیه نوشیدنی ها، ورودیه دوربین عکاسی یا فیلم برداری به سایت هایی که ورودیه لازم دارد.

  راهنمای سفر :

  راهنمای سفر
  یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می دهند که سفر خوشی را سپری می کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب تر را به اجرا بگذارند.
  1.راهنما: شهاب شیرمنش 
  او کسی است که از ابتدای سفر با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی، دارای تجربه سفرهای بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می توانید از طریق وی پیگیری نمایید.
  2. راهنمای محلی
  او در ایجاد اعتماد بیشتر به شما در مسیرهای تعریف شده بسیار خوب عمل می کند و در حقیقت یک GPS زنده و سخنگو و در عین حال بسیار تواناست. با بومیان  وطبیعت  منطقه خود آشنا، و در ایجاد یک سفر ایمن نقش آفرینی می کند. در طول سفر از دانش محلی خود استفاده می کند و شما از نزدیک با زبان ،فرهنگ و زندگی اصیل منطقه او بیشتر آشنا می شوید.

  حمل و نقل :

  حمل و نقل
  هوایی (پرواز بین المللی رفت و برگشت)
  پرواز های داخلی و حمل و نقل توریستی در منطقه
 • نکته های سفر
  • گروه اجرا

   یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می دهند که سفر خوشی را سپری می کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب تر را به اجرا بگذارند.
   1.  راهنما:
   او کسی است که از ابتدای سفر با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی، دارای تجربه سفرهای بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می توانید از طریق وی پیگیری نمایید.
   2. راهنمای محلی :
   او در ایجاد اعتماد بیشتر به شما در مسیرهای تعریف شده بسیار خوب عمل می کند و در حقیقت یک GPS زنده و سخنگو و در عین حال بسیار تواناست. با بومیان  وطبیعت  منطقه خود آشنا، و در ایجاد یک سفر ایمن نقش آفرینی می کند. در طول سفر از دانش محلی خود استفاده می کند و شما از نزدیک با زبان ،فرهنگ و زندگی اصیل منطقه او بیشتر آشنا می شوید.

  • قبل از سفر بدانیم

   مسافر گرامی شما در این صفحه  بانکاتی مهمی برای حضور در سفر آشنا خواهید شد و مابه شما کمک می کنیم سئوالاتی که قبل سفر برایتان مهم است را در بخشهای مختلف مطرح و پاسخ بدهیم. ابتدا شما باید بدانید کجا؟ کی؟ چه فعالیتی؟ چه سطحی از خدمات؟ چه درجه سختی و چه قیمتی و چه نوع بیمه ای برای سفر منتخب خود پیش رو دارید. در زیر به اکثر سئوالات شما  در این صفحه و یا در صفحات دیگر سایت پاسخ داده شده است.
   برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.

  • لوازم ضروری

   کوله پشتی چند روزه (یا ساک مسافرتی)، کوله پشتی یک روزه،کفش مناسب کوه پیمایی سبک، دمپایی انگشتی و صندل ورزشی ، ظروف شخصی( لیوان، بشقاب، قاشق، چنگال)، لوازم بهداشتی و داروهای شخصی، لوازم استحمام و حوله ، لباس سبک بهاره، لباس ضد باران (پانچو یا گورتکس)، کلاه و عینک مناسب آفتابی، لوازم شنا ، چراغ قوه شخصی یا چراغ پیشانی، کرم ضد آفتاب، اسپری یا پماد ضد حشرات، ملحفه زیر و رو، شلوار و شلوارک نخی مسافرتی، لباس مناسب رسمی شهری.

  • درجه سختی

   درجه بندی و نوع سفرها به منظور آگاهی طبیعت گردان از چگونگی سفر ارائه میشود  تا سفری را انتخاب کنند که با توانایی جسمی ،آمادگی روحی ،علایق و تجربیات آنها سازگار باشد.
   سفرهای کلوت به سه گروه کلی فرهنگی – تاریخی ( شهر و روستا ) ، طبیعت گردی و تورهای adventure تقسیم میشود که از این میان سفرهای طبیعت گردی با بیشترین فعالیت ورزشی همراه هستند این برنامه ها ( طبیعت گردی ) براساس عوامل مختلفی مانند میزان فعالیت ،مسافت ،سختی مسیر ،نوع زمین ،شیب مسیر ،ارتفاع ،شرایط آب و هوایی ( فصل اجرا ) و نوع اقامت شبانه درجه بندی میشوند.
   سبک : ▲▲ این درجه ازبرنامه ها آسان ترین راه پیمایی ها هستند که در آن ها  کمترین فعالیت ورزشی صورت می گیرد ؛ به گونه ای که تقریباً تمامی افراد معمولی که از سلامت جسمی قابل قبولی برخوردارند ، می توانند در آن شرکت کنند . راه پیمایی در این نوع برنامه ها در  مسافت های کوتاه ، در مسیر های معمولاً پاکوب شده و هموار  با شیب بسیار ملایم  و در دامنه ها و ارتفاعات کم (2500 متر به پایین ) و به  مدت زمان 1تا3 ساعت، صورت می گیرد.
    

  • ویزا

   مدارک لازم برای تهیه ویزا:
   اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار، چهار قطعه عکس، فتوکپی شناسنامه

  • بیمه

   بیمه سفرهای خارجی

   برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.

  • در باره جزیره بورنئو

   مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن کوالالامپور است.
    مالزی عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای هم سود است. این فدراسیون شامل سیزده ایالت در جنوب شرقی آسیا است. نام «مالزی» زمانی انتخاب شد که فدراسیون مالایا؛ سنگاپور، صباح و ساراواک شگل گرفت.
   بورنئوی مالزی یا مالزی شرقی  درایالت صبا است که بخش شمالی جزیره بورنئو را دربردارد. باآنکه هم مرز اندونزی است، زیر سرپرستی حکومت شاه نشین برونئی قرار دارد. مالزی شرقی دربردارنده ایالات ساباح و ساراواک و حوزه فدرال لابوآن است. اگرچه از دیدگاه سیاسی این بخش را مالایی‌ها سرپرستی می‌کنند، اما جمعیت جدید مالزیایی با وجود اقلیتهای چینی و هندی یکدست نیست.
   جزیره بورنئو، مأوای غواصان جهان، پناهگاه پرندگان، نمایشگاه درختان سر به فلک کشیده، زیستگاه  اورانگوتان ها؛ در کنار کوه مانتکینابالو، بزرگترین کوه جنوب شرق آسیا است.
   «بورنئو» نام جزیره‌ای بزرگ و جنگلی در آسیای شرقی است. در اینجا می‌توانید از غواصی در دنیای رنگین زیر آب و بودن در سواحل سفید آن نهایت لذت را ببرید. این جزیره بین سه کشور اندونزی، مالزی و برونئی واقع شده است. اینجا همان جزیره دوست داشتنی «والاس» است. والاس همکار «داروین» بود که برای بررسی خواص کشف نشده به این جزیره آمد و تا آخر عمر در اینجا زندگی کرد. او این جزیره را انتخاب کرد چرا که مملو از گونه‌های گیاهی و جانوری نادر بوده و هست.
   طبیعت خاص و منحصر به فرد بورنئو، از این جزیره یک نقطه متفاوت در آسیای شرقی رقم زده است. اینجا مملو از جنگل‌های انبوه استوایی است. جزیره‌ای بارانی و خوش آب و هوا. چه تصور دلچسبی، بودن در دل جنگل‌های انبوه زیر باران!
   بلند ترین کوه آسیای جنوب شرقی  کوه مانتکینابالو  با ارتفاع 3950 متر، کوه مانتکینابالو  در کنار شهر کینابالو  جلوه ای منحصر به فرد برای منطقه بوجود آورده  که هر  بینندای را به خود جذب می کند. این کوه بزرگ  در بین جنگل محسور شده و برای صعود از آن بایستی تا ارتفاع 3000 متری، از بین پوشش گیاهی استوایی همراه با آب گرم های بی نظر  عبور کرد و از مسیر های صخره ای از کنار آبشار های بلند  عبور کرد و با استفاده از طناب ثابت های از پیش تهیه شده به قله رسید.
   درختان سر به فلک کشیده و گیاهان عظیم‌الجثه شامل بزرگ ترین گل جهان به نام رافیلیشا
   جزیره بورنئو زیستگاه «رافیلیشا» است. در جنگل‌های بورنئو درختان بسیار بزرگ و گیاهان نادر و عجیب و غریب روییده‌اند. در کنار این همه گیاهان شگفت‌انگیز، صدها گونه‌ گل ارکیده نیز به چشم می‌خورند.
   کنوپی یا  پل‌های معلق چوبی و  تیرول های باند با طناب ثابت های بلند 
   در اینجا پل‌های چوبی و معلق میان جنگل شما را به این سو و آن سو می‌برند. قدم زدن روی آن پل‌ها، تماشای حیوانات و درختان عجیب و غریب تجربه‌ای تکرار نشدنی برایتان خواهد بود.
   میمون ها ی پوره بلند  از نسل اورانگوتان‌ها
   جنگل‌های بورنئو زیستگاه حیوانی باهوش به اسم اورانگوتان است، این جانور از باهوش‌ترین نخستی‌ها هستند. رفتارهای این جانور باهوش دیدنی و شگفت‌انگیز است. آنها هنگام ارتباط فیزیکی مانند دنبال هم دویدن و قلقک اصواتی به شکل خنده از خود بروز می‌دهند! گونه بورنوئی این جانور در معرض خطر انقراض قرار گرفته است.
   سواحل سفید بورنئو
   سواحل سفید این جزیره جایی است که می‌توانید پشت به جنگل و روبروی دریایی زلال از آرامشتان لذت ببرید، حتی می‌توایند تن به آب بزنید و در همان نزدیکی شنا کنید و تماشاگر دنیای زیر آب شوید. شگفتی دیگر این جزیره، پارک ملی مرجان‌های آن است.
   سواحل بورنئو مأوای غواصان جهان 
    از سراسر جهان  گردشگران به اینجا می‌آیند تا لذت غواصی را در این جزیره زیبا  تجربه کنند چراکه دریای خوش رنگ اینجا مملو ار آبزیان ناب و رنگین است. غواصی کنار ماهی‌های رنگارنگ و عکاسی با آنها تجربه‌ای است که با ما می‌توانید از آن خاطره بسازید.
   جزایر زیادی نزدیک به بورنئو است و شما می‌توانید روزانه به یکی دو تا از آنها سر بزنید و لذت جزیره نوردی را تجربه کنید. حتی می‌توانید با اجاره یکی از آنها یک جزیره اختصاصی برای خودتان داشته باشید! غذاهای مورد نیازتان را هم با قایق به سوی جزیره‌تان می‌فرستند تا بدون دغدغه در جایی دنج برای خودتان تجربه‌ای متفاوت داشته باشید.
   خط استوا و جزیره برونئو
   خط استوا از وسط این جزیره رد می‌شود، دقیقا از همان قسمتی که متعلق به اندونزی است.
   مردم محلی جزیره
   در جزیره بورنئو جدا از طبیعت می‌توانید از تماشای زندگی ساده‌ی بومی‌ها و صرف غذاهای دریایی در نایت مارکت‌های این جزیره لذت ببرید.

   کلوت سفر به جزیره بورنئو

   را از دو مسیر  سندکان شرق و  کینابالو شمال شرق جزیره بورنئو  در قالب مدت زمان های  8 روزه و 12 روزه   در چهار فصل سال  پیشنهاد می کند  و به شما اطمینان می دهد  سفر هیجانی بی نظیر را برای شما تدارک دیده است.

  • قرارداد

   کاربر گرامی
   همه سفرها دارای قرارداد است و پس از خرید سفر انتظار می رود که تایید و امضا شود؛ و با توجه به سفرنامه و خدمات ارائه شده در آن هویت قانونی پیدا می کند. شما می توانید با کلیک روی "قرارداد" آن را مشاهده نمایید.

  • سفر مسئولانه

   ما به عنوان مجری تورهای طبیعت گردی در سطح ایران و جهان، مسئولیت و نقش خود را بسیار جدی تلقی کرده ایم. تاثیر  توریسم را بر روی جوامع محلی و محیط پیرامونمان را خوب می دانیم و سعی می کنیم تورهای خود را با چنین پیش زمینه تفکری برنامه ریزی و اجرا کنیم. به شیوه ای که برای مسافران خود تجربه ای واقعی از زندگی را ایجاد کنیم. (چون مجری تور نقش بسیار مهمی در مسیر هدایت و رهبری تجارب خود دارد تا هم سلامت مسافرانش و هم محافظت از محیط زیست را تضمین نماید).
   برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

  • شرایط کنسلی

   ماده 28- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر

   زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ
   از 29 تا 15 روز قبل از سفر10%
   از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%
   از6 تا 4 روز قبل از حرکت40%
   از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%
   از24 تا 12 ساعت قبل از سفر80% از 12ساعت و عدم حضور در سفر100%
   زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
   از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
   از 20 تا 11 روز قبل سفر40%
   از 10تا 4 روز قبل از حرکت60%
   از 3روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر100%
   توجه:
   * جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.
   * در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.


 • تاریخ اجرا /قیمت
  توجه: 
  1.این تور دارای قیمت ریالی و دلاری + قیمت حمل و نقل تعریف شده است.
  2.نرخ پرواز رفت وبرگشت تهران کوالالامپور به قیمت تور اضافه می شود .
  3.ستون مهلت خرید برای خرید زود هنگام تعریف شده است می توانید با توجه به تاریخ خرید،
  قیمت تور را ارزان تر خرید کنید .
  4. برای استفاده از تخفیف خریدهای گروهی بر روی آیکون آبی ر نگ در هر تاریخ کلیک نمائید. 
    


  کد تاریخ رفت تاریخ برگشت قیمت (تومان) تعداد افراد جمع قیمت
  (بدون تخفیف)
  ذخیره
  خرید
  تاریخ مورد نظر شما
  این تور را اختصاصی کنید

 • خاطره ها

  سفر بورنئو؛ یک سفر متفاوت با همسفرهای متفاوت

  مریم
  1393/01/16

  بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی... سفر همیشه برای من یکی از جذاب ترین بخش زندگیم بوده اما سفر بورنئو به دلایل متعدد از بقیه سفرها متمایز بود. از جمله طبیعت فوق العاده زیبای به ویژه پارک کوتاکینابالو و راه رفتن روی پل های معلق. و یکی از جذاب ترین نکات این سفر همسفران بسیار خوب بود که زیبایی های سفر را چند برابر می کرد. همچنین قبایل بومی خیلی جذاب و دیدنی بودند.


  سفر بورنئو؛ یک سفر جذاب و خاطره انگیز

  بنفشه
  1393/01/16

  سفر بورنئو یکی از بهترین سفرهای من با کلوت بود. همه چیز جذاب و خاطره انگیز بود؛ از پل های معلق پارک کینابالو گرفته تا مراسم Durian خوریو شب های خاطره انگیزی که با همسفرهای خوبم داشتم. اسنورکلینگ در جزیره خیلی استثنایی بود و دیدار از قبایل محلی خیلی جذاب بود. به امید سفرهای بعدی. ممنون از همه چیز


  سوختگی با آفتاب استوائی

  نادره
  1393/01/16

  سوختگی با آفتاب خط استوائی برایم خاطره انگیز بود و جمع های شبانه برای شام خاطراتی است که از یادم نمی رود.  خاطرات ارسال خاطره خاطره هایی که از سفرهای کلوت دارید، برای ما بفرستید.
 • امتیازدهی به تور
  میزان رضایت مندی شما از راهنمای سفر با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از حمل و نقل ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از در صورت استفاده از محل اقامت ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از پذیرایی ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از زمان بندی برای بازدید دیدنیها و جاذبه های این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از توجه کادر اجرایی به اصول زیست محیطی در این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از کلوت در استفاده از جوامع محلی جهت ایجاد توسعه پایدار:

  امتیاز از نگاه همراهانطراحی سایت توسط کاسپید