کلوت

Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

تور کره|جزیره جیجو

8 روز و 7 شب
کد تور: 945
 • مرور کلی
  • «سئول»، شهر همیشه بیدار ایستگاه اول سفر ماست.شهری که مدرن ترین امکانات حمل و نقل و ساخت و ساز را داراست و ششمین شهر تجملی و آراسته شده دنیاست. صبح روز دوم بعد از ورود به سئول ، اول از «کاخ آبی» سئول (خانه رییس جمهور کره جنوبی)، کاخ «گیونگ بوک» و خیابان «اینزادونگ» (بازار سنتی صنایع دستی) دیدن میکنیم و پس از صرف ناهار در یک رستوران محلی به روستای تاریخی و ارزشمند «بوکچون هانوک» سر میزنیم و با آثار حاکمان «چوسان» که در مدت حکومتشان در این روستا باقی گذاشته اند آشنا می شویم. پس از بازدید از این روستای شگفت انگیز و ثبت خاطرات به برج مخابراتی « اِن » میرویم و آن را بازدید میکنیم. این برج جزء 500 جاذبه برتر دنیاست و یکی از قسمت های محبوبش موزه ی «تدی» میباشد که در آن عروسک های خرسی را در حال انجام کار های روزمره انسان ها میبینیم.

   روز سوم به شهر زیبای «یونگین» رفته، از بنا های خاص  و اسرار آمیز آن و  روستای سنتی و قدیمی «مینوسک» دیدن میکنیم و سپس به سئول بر میگردیم بعد از صرف ناهار به خیابان «میونگ دونگ» برای خرید و بازدید رفته و پس از غروب آفتاب به تماشای نمایش بی کلام احساسی میپردازیم.

   صبح روز بعد به شهر «گپیونگ» آرام و زیبا میرویم و پس از بازدید شهر از جزیره «نامی» در همان اطراف دیدن میکنیم، در رستوران محلی ناهار میخوریم و بعد از پارک «تیپت فرانس» بازدید میکنیم که تمام پارک (معماری ،فرهنگ و غذای این محل) با فرهنگ فرانسه است.

   روز بعد پس از خوردن صبحانه به جزیره تاریخی و پر جاذبه «جیجو» پرواز میکنیم ،ناهار را در رستورانی در جزیره جیجو میخوریم و پس از یک گشت نیم روزی در جزیره به هتل بر میگردیم.
   روز بعد پس از صبحانه از قله ی جالب و عجیب «سونگسان سانرایز پیک» دیدن میکنیم و بعد از گذر از جاده ساحلی و در ساحل زیبای «سئوپ جیکوجی» در شرقی ترین قسمت جیجو توقف میکنیم سپس از غار پر رمز و راز «ایلچول» باز دید میکنیم بازدیدی پر هیجان و به یاد ماندنی. پس از صرف ناهار در رستوران محلی در همین اطراف، بر کشتی آکواریوم «سئو ویپو ساب مارین» سوار شده و به بازدید از عمق دریای حیرت انگیز زرد یا چین شرقی می پردازیم. سپس برای صرف شام به هتل رفته و صبح روز هفتم برای بازگشت به ایران از هتل خارج میشویم
   قیمت :

   کشور/شهر :
   نوع سفر/ فعالیت:
   سبک :

   خدمات

   سطح خدمات : هتل های 4ستاره
   حمل و نقل: هوایی(پرواز بین المللی)،حمل و نقل ویژه توریستی در منطقه
   اقامت : 4شب سئول+3 شب جزیره جیجو
   پذیرایی : صبحانه ها
   گروه اجرا : فارسی زبان
   بیمه: بیمه سفرهای خارجی
   سایر: ویزا کشور کره، ورودیه ها تعریف شده در گشت ها،تراسفر ،راهنمای فارسی زبان
   بهترین فصل:
   سفر بر روی نقشه گوگل:
   درجه سختی :


  • برنامه تور

   روز اول: ورود به فرودگاه سئول و ترانسفرزمینی به سمت هتل که 1ساعت و نیم به طول می انجامد،سپس اخذ اتاق و استراحت.

   روز دوم:صرف صبحانه در هتل،سپس اجرای گشت تمام روز و باز دید از کاخ آبی (کاخ ریاست جمهوریBlue House  (، سپس بازدید از کاخ گیونگ بوک ( کاخ شمالی  GYEONGBOK PALACE) ،سپس بازدید از خیابان INSADONG  که خیابانی مملو از فروشگاه های صنایع دستی آنتیک میباشد، صرف ناهار در رستوران محلی، در ادامه بازدید از روستای بوکچون هانوک(BUKCHON HANOK VILLAGE) این روستا محل زندگی حاکمان سلسله چوسان بوده.سپس بازدید از برج مخابراتی سئول که به نام برج N معروف است.سپس بازگشت به هتل و استراحت.

   روز سوم:صرف صبحانه در هتل سپس اجرای گشت تمام روزشهر یونجین (YONGIN) به صورت زمینی در حدود 1 ساعت، سپس بازدید از روستای سنتی و قدیمی (Minsok village)و بعد از بازدید از این روستای قدیمی بازگشت به سمت سئول در ساعت 13 و در ادامه صرف ناهار در رستوران(هزینه ناهار به عهده مسافرین می باشد)،سپس گشت خرید در خیابان(MYEONGDONG) و در ادامه بازدید از نمایش بدون کلام و احساسی (NANTA non-verbal performance) ، سپس بازگشت سئول و صرف شام و استراحت.

   روز چهارم:صرف صبحانه در هتل ،سپس اجرای گشت تمام روز از شهر گپیونگ(GAPYEONG  ) به صورت زمینی در حدود 1ساعت و نیم و در ادامه بازدید از جزیره بسیار زیبای نامی(NAMI ISLAND ) ،صرف ناهار در رستوران محلی ،سپس بازدید از پارک (PETITE FRANCE )  (در این پارک شما از ساختمان هایی با معماری فرانسوی، فرهنگ فرانسوی و غذاهای فرانسوی بازدید و استفاده می نمایید )تا ساعت 17:00 و سپس بازگشت به سئول و استراحت.

   روز پنجم:صرف صبحانه در هتل ،تحویل اتاق و حرکت به سمت فرودگاه سئول.

   3 شب اقامت در جزیره جیجو Seogwipo KAL Hotel  

   روز پنجم:ورود به فرودگاه جیجو،صرف ناهار در رستوران، سپس  ورود به هتل و اخذ اتاق. در ادامه اجرای گشت نیم روز بازدید از جزیره جیجو.

   روز ششم:صرف صبحانه در هتل،سپس اجرای گشت تمام روز بازدید از جزیره جیجو که شامل آبشار چئونجیون (CHEONJEYEON WATERFALL )، در ادامه بازدید از باغ گل جیجو (YEOMIJI BOTANICAL GARDEN )، صرف ناهار در رستوران محلی، بازدید از قصر شیشه ای (GLASS CASTLE )،در ادامه بازدید از صخره های رسوبی (YONGMEORI CLIFF)سپس بازگشت به هتل و استراحت.

   روز هفتم:صرف صبحانه در هتل، سپس اجرای گشت تمام روز بازدید از جزیره جیجو که شامل قله سانگسان سان رایس پیک (SUNGSAN SUNRISE PEAK )،در ادامه بازدید از شرقی ترین نقطه جزیره جیجو به اسم سئوپ جیکوجی(SEOPJIKOJI )،سپس بازدید از غار ایلچول (ILCHUL LAND )،صرف ناهار در رستوران محلی، در ادامه بازدید از دنیای زیر آب با کشتی  که طبقه پائین آن پنجره هایی تعبیه شده برای دیدن دنیای زیر آب(SEOGWIPO SUBMARINE ). سپس بازگشت به هتل و استراحت.

   روز هشتم:صرف صبحانه در هتل ،تحویل اتاق ها و حرکت به سمت فرودگاه جیجو و پرواز به سمت سئول و در ادامه ترک کشور کره جنوبی به مقصد ایران.


   تور کره|جزیره جیجو شروع : پایان :
   نشانی محل حرکت :
   زمان حرکت :
  • دیدنی ها

   برای مشاهده اطلاعات هر اثر بر روی عکس آن کلیک نمایید.

 • خدمات
 • نکته های سفر

  نکته های سفر


 • تاریخ اجرا /قیمت

  کد تاریخ رفت تاریخ برگشت قیمت (تومان) تعداد افراد جمع قیمت
  (بدون تخفیف)
  ذخیره
  خرید
  تاریخ مورد نظر شما
  این تور را اختصاصی کنید

 • خاطره ها
 • امتیازدهی به تور
  میزان رضایت مندی شما از راهنمای سفر با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از حمل و نقل ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از در صورت استفاده از محل اقامت ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از پذیرایی ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از زمان بندی برای بازدید دیدنیها و جاذبه های این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از توجه کادر اجرایی به اصول زیست محیطی در این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از کلوت در استفاده از جوامع محلی جهت ایجاد توسعه پایدار:

  امتیاز از نگاه همراهان


logo-samandehi
طراحی سایت توسط کاسپید