Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

تور هند|دهلی آگرا جیپور رانتامبور

8 روز و 7 شب|نوروز 97
کد تور: 687
 • مرور کلی
  • با ما در کشف سرزمینی فریبنده همسفر شوید؛

   همسفر ما باشید در زمانی اندک با دیدنی هایی فراموش نشدنی در سرزمین مملو از تضادها؛ هندوستان. بیایید با هم در خیابان های صورتی رنگ جیپور همقدم شویم.شهر ساخته شده توسط خانواده سلطنتی با تاریخی جالب و میراثی غنی و باغ هایی انبوه را ببینیم و از عطر و رایحه چاشنی های هندی لذت ببریم. جاذبه های هندوستان ما را به دنیایی پر از رمز و راز خواهد برد.

   پارک ملی ران تامبور بهترین مکان در جهان برای نمایش شکوه قدرت درنده ببر هندی ببر بنگال در زیستگاه حقیقی آن، شهر آگرا و تماشای تاج محل، نگین هندوستان، دهلی از قدیمی ترین شهرهای دنیا، کاخ مهاراجه، ساختمان مجلس، دروازه هند، هوا محل یا کاخ بادها، Amber Fort، آتش بازی و مراسم فرهنگی راجستانی در پارک ملی 


   قیمت :

   کشور/شهر :هندوستان
   نوع سفر/ فعالیت: تاريخ و فرهنگ، طبیعت، حیات وحش
   سبک : خانوادگی

   خدمات

   سطح خدمات : استاندارد
   حمل و نقل: هوایی (پرواز بین المللی)؛ حمل و نقل توریستی در منطقه
   اقامت : 5 شب اقامت در هتل های 5 * تاپ در دهلی،آگرا و جیپور و 2 شب اقامت در هتل 4* در رانتامبور
   پذیرایی : 7 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام
   گروه اجرا : راهنمای فارسی زبان
   بیمه: بیمه سفرهای خارجی
   سایر: ترانسفر فرودگاهی، ورودیه ها،ویزا،دو نوبت سافاری
   بهترین فصل:
   سفر بر روی نقشه گوگل:
   درجه سختی :


  • برنامه تور

   روز اول: دهلی |  پرواز به دهلی ، وقت آزاد برای استراحت، اقامت در دهلی (هتل)؛ 
   روز دوم: پس از صرف صبحانه، شروع گشت شهری دهلی و بازدید از دروازه هند ، كاخ رياست جمهوري ، قطب مينار، اقامت در هند(هتل).
   روز سوم: پس از صرف صبحانه، حرکت به سمت آگرا، گشت شهری آگرا شامل بازدید از تاج محلTaj mahal بنای یاد بود سپید، مرمرین و با شکوه عشق ، مربوط به میانه قرن هفدهم – امپراطوری مغول، (این بنا توسط  شاه جهان ، برای همسرش ، ملکه ممتاز محل   با استفاده از همکاری هنرمندانی از ایران ، ترکیه، فرانسه و ایتالیا  و کار بیش از 20000  کارگر در طول هفده سال  ساخته و در سال 1652 تکمیل شد )، بازدید از آگرا فورت، اقامت در آگرا(هتل)
   روز چهارم: حرکت به سوی ران تامبور، وقت آزاد و اقامت در ران تامبور (هتل، ناهار و شام)؛
   روز پنجم:  سافاری در پارک جنگلی ران تامبور، معروف ترین زیستگاه ببر جهان و دیدار از حیات وحش  و پرندگان  زیبایی چون طاووس  و ...  و پوشش گیاهی، اقامت در ران تامبور (هتل، ناهار و شام)؛
   روز ششم:  صرف صبحانه و حرکت به سمت جیپور، اقامت در جیپور (هتل)؛
   روز هفتم: صرف صبحانه،جیپ سواری و دیدار ازآمبر فورت  Amber Fort ، بزرگترین بنای سنگی  ومرمری جهان،  پایتخت باستانی، قلعه وکاخ شهر که مجتمع عظیمی از عمارت ها، باغ و صحن های دارای هنر های زینتی و کنده کاری شده است  و Hawa Mahal ، اقامت در جیپور (هتل)؛
   روز هشتم: صرف صبحانه، بازگشت به دهلی، حرکت به سمت فرودگاه برای پرواز به ایران؛


   تور هند|دهلی آگرا جیپور رانتامبور شروع : تهران پایان : تهران
   نشانی محل حرکت : فرودگاه بین المللی امام خمینی
   زمان حرکت : 17:45
  • دیدنی ها

   برای مشاهده اطلاعات هر اثر بر روی عکس آن کلیک نمایید.
  • لوازم ضروری سفر

  • نکته های سفر


   • قبل از سفر بدانيم

    مسافر گرامی شما در این صفحه  بانکاتی مهمی برای حضور در سفر آشنا خواهید شد و مابه شما کمک می کنیم سئوالاتی که قبل سفر برایتان مهم است را در بخشهای مختلف مطرح و پاسخ بدهیم. ابتدا شما باید بدانید کجا؟ کی؟ چه فعالیتی؟ چه سطحی از خدمات؟ چه درجه سختی و چه قیمتی و چه نوع بیمه ای برای سفر منتخب خود پیش رو دارید. در زیر به اکثر سئوالات شما  در این صفحه و یا در صفحات دیگر سایت پاسخ داده شده است.
    برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.


   • گروه اجرا

    یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می دهند که سفر خوشی را سپری می کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب تر را به اجرا بگذارند.
    1.  راهنما:
    او کسی است که از ابتدای سفر با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی، دارای تجربه سفرهای بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می توانید از طریق وی پیگیری نمایید.
    2. راهنمای محلی :
    او در ایجاد اعتماد بیشتر به شما در مسیرهای تعریف شده بسیار خوب عمل می کند و در حقیقت یک GPS زنده و سخنگو و در عین حال بسیار تواناست. با بومیان  وطبیعت  منطقه خود آشنا، و در ایجاد یک سفر ایمن نقش آفرینی می کند. در طول سفر از دانش محلی خود استفاده می کند و شما از نزدیک با زبان ،فرهنگ و زندگی اصیل منطقه او بیشتر آشنا می شوید.

   • لوازم ضروری

    پاسپورت، فیش خروجی، دارو و لوازم بهداشتی شخصی
    لباس و کفش مناسب، کلاه وعینک

   • درجه سختی

    درجه بندی و نوع سفرها به منظور آگاهی طبیعت گردان از چگونگی سفر ارائه می شود تا سفری را انتخاب کنند که با توانایی جسمی، آمادگی روحی، علایق و تجربیات آنها سازگار باشد.
    سفرهای کلوت به سه گروه کلی فرهنگی – تاریخی (شهر و روستا)، طبیعت گردی و تورهای adventure تقسیم می شود که ازاین میان سفرهای طبیعت گردی با بیشترین فعالیت ورزشی همراه هستند این برنامه ها (طبیعت گردی) براساس عوامل مختلفی مانند میزان فعالیت، مسافت، سختی مسیر، نوع زمین، شیب مسیر، ارتفاع، شرایط آب و هوایی (فصل اجرا) و نوع اقامت شبانه درجه بندی می شوند.
    متوسط : ▲▲▲▲سطح آمادگی جسمانی خوبی برای این گونه سفر ها لازم است . این سفر ها برای بیشتر کوه پیمایان و راهپیمایان مناسب است .  مدت زمان راه پیمایی در این برنامه ها  در حدود 3 تا 5 ساعت در روز است که در شیب نه چندان زیاد (دارای فراز و نشیب)  انجام می شود. همچنین آمادگی افراد برای اقامت در چادر یا خانه محلی و استفاده از توالت صحرایی ضروری است.

   • ویزا

    مدارک لازم برای اخذ ویزا: اصل و کپی گذرنامه امضا شده  جدید و قبلی  با حداقل 7 ماه اعتبار، دو قطعه عکس رنگی  3*4
    ( که با عکس پاس متفاوت باشد )وفتوکپی شناسنامه و کارت ملی
    برای کودکان حتما پاسپورت جدا الزامی است.

   • درباره هند

    هند یا هندوستان
    پایتخت : دهلی نو
    زبان رسمی:هندی، انگلیسی
    نوع حکومت: جمهوری فدرال
    مساحت :۱ E۱۲ ۳٬۱۶۶٬۴۱۴*کیلومتر مربع 
    جمعیت : سرشماری ۱٫۲ میلیارد[
    هند یا هندوستان با نام رسمی جمهوری هندوستان (هندی: भारत गणराज्य؛ تلفظ: بْهَارَتْ گَنَرَاجْیَه) کشوری در جنوب آسیا است که پایتخت آن دهلی نو است. هند از شمال غربی با پاکستان؛ از شمال با چین، بوتان، نپال و تبت؛ و از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه‌است. همچنین هند از باختر با دریای عرب، از خاور با خلیج بنگال، و از جنوب نیز با اقیانوس هند مرز آبی دارد.
    جمعیت هند ۱٬۲۱۰٬۱۹۳٬۴۲۲ نفر است که دومین کشور پر جمعیت دنیا پس از چین به شمار می‌آید. بندر بمبئی (مومبائی) با جمعیتی نزدیک به ۱۴ میلیون تن، پرجمعیت‌ترین شهر هند است. هند بیش از سی و پنج شهر بزرگ با جمعیت بالای یک میلیون تن دارد. بمبئی، دهلی، کلکته، مدرس، بنگلور، حیدرآباد، اگرا، میسور، جی‌پور، گوا، پونا، بوپال، تریواندروم، سورات و کانپور از شهرهای مهم این کشور پهناور هستند.
    هند دارای تاریخ و فرهنگ بسیار کهن و پرباری است که به ۳۰۰۰ سال پیش از میلاد می‌رسد. هند سرزمین نژادها، زبان‌ها، آیین‌ها، و فرهنگ‌های فراوان و گوناگون می‌باشد. در هند صدها زبان و هزاران گویش و لهجه وجود دارد. علاوه بر دو زبان هندی و انگلیسی که در قانون اساسی این کشور زبان رسمی اعلام شده‌است، ۲۲ زبان دیگر در یک یا چند ایالت موقعیت زبان رسمی را دارند.
    طی ۸۰۰ سال تسلط فارسی‌زبانان یا ایرانیان بر هند، این کشور از فرهنگ ایران و زبان فارسی تاثیر بسیاری پذیرفته‌است. زبان فارسی در دورهٔ غزنویان به هند راه یافت و با فرمانروایی دودمان گورکانیان هند زبان رسمی شد. زبان فارسی هند شاعران بزرگی همچون بیدل دهلوی، و امیر خسرو دهلوی و دستگاه شعری سبک هندی را در خود پروراند. زبان فارسی تاثیر فراوانی هند یا هندوستان با نام رسمی جمهوری هندوستان (هندی: भारत गणराज्य؛ تلفظ: بْهَارَتْ گَنَرَاجْیَه) کشوری در جنوب آسیا است که پایتخت آن دهلی نو است. هند از شمال غربی با پاکستان؛ از شمال با چین، بوتان، نپال و تبت؛ و از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه‌است. همچنین هند از باختر با دریای عرب، از خاور با خلیج بنگال، و از جنوب نیز با اقیانوس هند مرز آبی دارد.
    پهناوری هند  کشور هفتم در جهان و ۲ برابر ایران است. بیشتر سرزمین هند پست و هموار است و رشته‌کوه هیمالیا که در شمال کشور قرار دارد باعث شده‌است که رطوبت و ابرهای باران‌زا به شمال آسیا نفوذ نکند و در نتیجه هند کشوری پرباران و مرطوب و دارای خاک بسیار حاصلخیز است. این موضوع باعث شده‌است که این کشور بتواند جمعیّت بسیاری را در خود جای دهد.
   • بیمه

    2 میلیون تومان هزینه پزشکی و 114 میلیون تومان دیه کامل در سفرهای چند روزه
     این نوع بیمه شامل (خسارت های جانی) است که برای مسافر درهنگام بازدید از جاذبه ها، در طبیعت و یا مناطق شهری و روستایی، درچهارچوب برنامه سفر، اتفاق می افتد.
    و شامل خسارت وارده به مسافر در بخش های اعلام شده نیست؛ برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید .
   • قرارداد

    کاربر گرامی
    همه سفرها دارای قرارداد است و پس از خرید سفر انتظار می رود که تایید و امضا شود؛ و با توجه به سفرنامه و خدمات ارائه شده در آن هویت قانونی پیدا می کند. شما می توانید با کلیک روی "قرارداد" آن را مشاهده نمایید.

   • سفر مسئولانه

    ما به عنوان مجری تورهای طبیعت گردی در سطح ایران و جهان، مسئولیت و نقش خود را بسیار جدی تلقی کرده ایم. تاثیر  توریسم را بر روی جوامع محلی و محیط پیرامونمان را خوب می دانیم و سعی می کنیم تورهای خود را با چنین پیش زمینه تفکری برنامه ریزی و اجرا کنیم. به شیوه ای که برای مسافران خود تجربه ای واقعی از زندگی را ایجاد کنیم. (چون مجری تور نقش بسیار مهمی در مسیر هدایت و رهبری تجارب خود دارد تا هم سلامت مسافرانش و هم محافظت از محیط زیست را تضمین نماید).
    برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

   • شرایط کنسلی

    ماده 28- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر
    زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ
    از 29 تا 15 روز قبل از سفر10%
    از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%
    از6 تا 4 روز قبل از حرکت40%
    از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%
    از24 تا 12 ساعت قبل از سفر80% از 12ساعت و عدم حضور در سفر100%
    زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
    از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
    از 20 تا 11 روز قبل سفر40%
    از 10تا 4 روز قبل از حرکت60%
    از 3روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر100%
    توجه:
    * جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.
    * در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.

   • تخفیفات ویژه نوروز 95

    طبیعت گرد گرامی افتخار می کنیم از بهمن 1378 با شما همسفریم.
    **امتیازات سفرهای شما با کلوت **
    1- خرید اینترنتی
    هر نفر خرید اینترنتی دارای مبلغ 4 هزار تومان تخفیف است.

    2- خریدهای گروهی 
    تمامی گروه های 5، 10، 15 نفر به بالا می توانند از مبلغ هر نفر 15  الی 45 هزار  تومان تخفیفات خرید گروهی بهرمند شوند.

    3- خرید زود هنگام
    در صورتی که برای این تور تخفیف خرید زود هنگام  تعریف شده باشد شما می توانید از مبلغ  350 هزار تومان تخفیف بهرمند شوید .
    *موردهای 1 تا 3 به صورت خودکار در هنگام خرید تور انجام می شود.
     برای استفاده از تخفیف موارد زیر بایستی از امتیازات عضویت در کلوت استفاده کنید بنابراین بایستی حتما عضو کلوت باشید و قبلا از کلوت خرید اینترنتی داشته باشد.

    4- تعداد سفرهای شما با کلوت
    به پاس پایبندی، دوستی های دیرین برای هر روز سفر با کلوت مبلغ 2500 تومان در نظر گرفته شده است.


    5- عکس، فیلم و مقالات مرتبط با سفر
    عکس ها،فیلم ها و همچنین مقالات مرتبط با سفرها برای آیندگان باقی خواهد ماند. می توانید حداکثر  با 5 فریم عکس، یا  یک فیلم 3 دقیقه ای ادیت شده و یا یک مقاله تحقیقی به دفتر شرکت ارسال نمایید، پس از بررسی، و به پاس کار  هنرمندانه و ارزنده شما از  "تخفیف ویژه و شایان " برخوردار شوید .
    *موردهای 4 و 5 در صورت ورود به پنل کاربری اعضا در سایت به صورت خودکار محاسبه می شود.

    6- همکاری اجرایی در سفرهایی که خودتان شرکت می کنید.
    شما می توانید با استفاده از تخصص های فردی مانند فعالیت های ورزشی  و یا کارشناس مطالب فرهنگی مرتبط با سفر طی چهارچوب قرارداد از پیش تعیین شده از تخفیفات ویژه و قابل توجه برخوردار شوید.

    7- بهترین همراهان سفر
    تمامی سفرهای چندروزه داخلی که دارای 30 نفر شرکت کننده است، به قید قرعه توسط حاضرین در سفر، یک نفر خانم و یک نفر آقا جایزه بهترین همراهان سفر را به خود اختصاص می دهند. این انتخاب با مدیریت راهنمای سفر شکل گرفته و روش انتخاب را به شما نشان می دهد.

    8- متولدین روز 11 ماه 11
     کسانی که از 8 مورد بالا  6  مورد را  تجربه کرده  باشند ، بدونند که اگر متولد روز 11 ماه 11 هستند (سالگرد تولد خودشون وسال روز آغاز فعالیت  کلوت) یک کارت هدیه 1000000 تومانی مخصوص خرید لوازم سفر و طبیعت گردی برا شون تدارک دیده شده و می توانند ضمن استفاده از "تخفیف 15 درصدی" برای خرید از فروشگاه تخصصی ورزش های کوهستانی بنادک بهرمند شوند.

    روابط عمومی شرکت خدمات مسافرتی و  طبیعت گردی آفتاب کلوت
    روش های خرید یا رزرو
    مشتری گرامی، در سایت کلوت از چندین روش خرید اینترنتی میتوانید استفاده کنید.
    1. میتوانید از تمامی امتیازات خرید اینترنتی و باشگاه مشتریان کلوت بهرمند شوید.
    2. میتوانید از رزرو و پرداخت سریع استفاده کنید و سپس اطلاعات کامل همراهان خود را از طریق ایمیل یا اس ام اس به واحد فروش کلوت برای ثبت در سیستم بیمه و جایگزینی همراهان در وسایل نقلیه و چیدمان اقامت در هتل ارسال نمایید.
    3. میتوانید مبلغ تور را از طریق سیستم کارت به کارت به بانک ملت به شماره کارت 6104337883126193 به نام حمیدرضا فامیل روحانی واریز کنید و سپس اطلاعات خود و همراهان خود را به واحد فروش اعلام نمایید.
    4. میتوانید حضورا به دفتر شرکت مراجعه و از طریق واحد فروش مستقیما ثبت نام خود را انجام دهید.


   • روش های خرید یا رزرو

    مشتری گرامی، در سایت کلوت از چندین روش خرید اینترنتی میتوانید استفاده کنید.
    1. میتوانید از تمامی امتیازات خرید اینترنتی و باشگاه مشتریان کلوت بهرمند شوید.
    2. میتوانید از رزرو و پرداخت سریع استفاده کنید و سپس اطلاعات کامل همراهان خود را از طریق ایمیل یا اس ام اس به واحد فروش کلوت برای ثبت در سیستم بیمه و جایگزینی همراهان در وسایل نقلیه و چیدمان اقامت در هتل ارسال نمایید.
    3. میتوانید مبلغ تور را از طریق سیستم کارت به کارت به بانک ملت به شماره کارت 6104337883126193 به نام حمیدرضا فامیل روحانی واریز کنید و سپس اطلاعات خود و همراهان خود را به واحد فروش اعلام نمایید.
    4. میتوانید حضورا به دفتر شرکت مراجعه و از طریق واحد فروش مستقیما ثبت نام خود را انجام دهید.

  • آپارات • خدمات

  سطح خدمات :

  حمل و نقل: هوایی (پرواز بین المللی)؛ حمل و نقل توریستی در منطقه

  اقامت : هتل های 5 * در دهلی،آگرا و جیپور (5 شب)، هتل 4* در رانتامبور (2 شب)
  پذیرایی : 7 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام و 3 وعده غذای KFC  
  گروه اجرا : راهنمای فارسی زبان همراه و راهنمای محلی
  بیمه: بیمه سفرهای خارجی
  سایر: ویزای توریستی، ورودیه ها، جیپ سواری در جیپور، دو سافاری در جنگل  ویزا :

  ویزا
  مدارک لازم برای صدور ویزا:
    کپی شناسنامه
   دو قطعه عکس رنگی 3*4 یا6*4
  اصل گذرنامه با حداقل هفت ماه اعتبار
   نامه اشتغال به کار، زبان انگلیسی خطاب به وزارت امور خارجه ازبکستان
  بخشی از قوانین صدور ویزا
  مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع‌الخروج بودن به‌عهده مسافرین محترم است.
  در صورتی که به هنگام ابطال تور توسط مسافر ، ویزای مسافر اخذ شده باشد، شرکت مجاز به ابطال ویزای مربوطه توسط مقامات سفارت صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه قانونی مربوط به ویزا نیز به اضافه جرائم ابطال تور طبق ماده 11 از مسافر اخذ خواهد شد.
  چناچه صدور ویزا و تحویل گذرنامه توسط برخی سفارتخانه ها در ساعات آخر قبل از شروع سفر صورت بگیرد ، مسافر بایستی مقدمات سفر خود را از قبل آماده نموده باشد .
  مسافر موظف است به هنگام ثبت نام معادل50% مبلغ  کل تور را در قبال اخذ رسید پرداخت و تا یک ماه  قبل از پرواز ، باقی ماندة مبلغ تور را تسویه نماید .
  تامین هزینه ارزی سفر به طریق قانونی بر عهدة مسافر است.
  ارائه ضامن معتبر برحسب نیاز سفرهایی که احتیاج به معرفی ضامن و یا ارائه ضمانت نامة معتبر دارد از سوی مسافر الزامی بوده و در صورت درخواست سفارت خانه مربوطه جهت انجام مصاحبه با مسافر به خاطر صدور ویزا ، مسافر باید با هماهنگی شرکت  در کنسولگری سفارتخانه ذیربط حضور یافته و در مصاحبه شرکت نماید و در صورت عدم حضور مسافر در وقت تعیین شده که منجر به عدم دریافت روادید شود ، جرایم منعقده در ماده 11  قرارداد شامل و اخذ خواهد شد.
  در صورتیکه مسافر کلیه مدارک مورد نیاز را به موقع تسلیم و در وقت مقرر در سفارت خانه مربوطه حاضر و مراحل مختلف  مصاحبه را انجام  دهد ولی به هر علت  سفارت از صدور روادید وی خود داری نماید ، مسافر حق هیچگونه اعتراضی نداشته و شرکت موظف  به استرداد وجه دریافتی پس از کسر هزینه های انجام شده (مانند بلیت هواپیما چارتر ، کنسلی هتل و ویزا و ...) به مسافر خواهد بود .
   شرکت در خصوص عدم صدور روادید از سوی سفارتخانه ها برای هیچ یک از مسافرین مسئولیت نداشته و در صورتی که مسافرین به صورت گروهی ثبت نام نموده و به دلایلی سفارتخانه مربوطه از صدور ویزا برای هر یک از مسافرین ممانعت نماید ، سایر مسافرین می بایست از سفر استفاده نموده و در صورت اعلام انصراف بایستی مطابق  ماده 11  این قرارداد جرائم متعلقه را پرداخت نمایند.
   در خصوص بستگان درجه یک ( پدر ،  مادر ، همسر و  فرزندان مجرد ) ، 50 %  هزینه  جرایم متعلقه در ماده 11 این قرارداد دریافت خواهد شد و در خصوص افرادی که موفق به اخذ ویزا نشده اند ، طبق تبصره  6  از ماده 16 عمل خواهد شد .
  اقامت :

  • (5 شب )در هتل  5 * دهلی ،آگرا و جیپور و (2 شب)در هتل 4 *رانتامبور
  • قیمت هر سفر براساس اتاق دو نفره تنظیم گردیده و مسافرین انفرادی به هنگام ثبت نام مشمول مقررات و نرخ استفاده از اتاق یک نفره می باشند.
    ساعات تحویل اتاق های هتل به هنگام ورود ساعت 14 و تخلیه آن ساعت 11 می باشد.


  گروه اجرا :

  یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می دهند که سفر خوشی را سپری می کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب تر را به اجرا بگذارند.
  1.  راهنما:
  او کسی است که از ابتدای سفر با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی، دارای تجربه سفرهای بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می توانید از طریق وی پیگیری نمایید.
  2. راهنمای محلی :
  او در ایجاد اعتماد بیشتر به شما در مسیرهای تعریف شده بسیار خوب عمل می کند و در حقیقت یک GPS زنده و سخنگو و در عین حال بسیار تواناست. با بومیان  وطبیعت  منطقه خود آشنا، و در ایجاد یک سفر ایمن نقش آفرینی می کند. در طول سفر از دانش محلی خود استفاده می کند و شما از نزدیک با زبان ،فرهنگ و زندگی اصیل منطقه او بیشتر آشنا می شوید.

  بیمه :

  2 میلیون تومان هزینه پزشکی و 114 میلیون تومان دیه کامل در سفرهای چند روزه
   این نوع بیمه شامل (خسارت های جانی) است که برای مسافر درهنگام بازدید از جاذبه ها، در طبیعت و یا مناطق شهری و روستایی، درچهارچوب برنامه سفر، اتفاق می افتد.
  و شامل خسارت وارده به مسافر در بخش های اعلام شده نیست؛ برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید .
 • نکته های سفر
  • قبل از سفر بدانيم

   مسافر گرامی شما در این صفحه  بانکاتی مهمی برای حضور در سفر آشنا خواهید شد و مابه شما کمک می کنیم سئوالاتی که قبل سفر برایتان مهم است را در بخشهای مختلف مطرح و پاسخ بدهیم. ابتدا شما باید بدانید کجا؟ کی؟ چه فعالیتی؟ چه سطحی از خدمات؟ چه درجه سختی و چه قیمتی و چه نوع بیمه ای برای سفر منتخب خود پیش رو دارید. در زیر به اکثر سئوالات شما  در این صفحه و یا در صفحات دیگر سایت پاسخ داده شده است.
   برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.

  • گروه اجرا

   یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می دهند که سفر خوشی را سپری می کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب تر را به اجرا بگذارند.
   1.  راهنما:
   او کسی است که از ابتدای سفر با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی، دارای تجربه سفرهای بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می توانید از طریق وی پیگیری نمایید.
   2. راهنمای محلی :
   او در ایجاد اعتماد بیشتر به شما در مسیرهای تعریف شده بسیار خوب عمل می کند و در حقیقت یک GPS زنده و سخنگو و در عین حال بسیار تواناست. با بومیان  وطبیعت  منطقه خود آشنا، و در ایجاد یک سفر ایمن نقش آفرینی می کند. در طول سفر از دانش محلی خود استفاده می کند و شما از نزدیک با زبان ،فرهنگ و زندگی اصیل منطقه او بیشتر آشنا می شوید.

  • لوازم ضروری

   پاسپورت، فیش خروجی، دارو و لوازم بهداشتی شخصی
   لباس و کفش مناسب، کلاه وعینک

  • درجه سختی

   درجه بندی و نوع سفرها به منظور آگاهی طبیعت گردان از چگونگی سفر ارائه می شود تا سفری را انتخاب کنند که با توانایی جسمی، آمادگی روحی، علایق و تجربیات آنها سازگار باشد.
   سفرهای کلوت به سه گروه کلی فرهنگی – تاریخی (شهر و روستا)، طبیعت گردی و تورهای adventure تقسیم می شود که ازاین میان سفرهای طبیعت گردی با بیشترین فعالیت ورزشی همراه هستند این برنامه ها (طبیعت گردی) براساس عوامل مختلفی مانند میزان فعالیت، مسافت، سختی مسیر، نوع زمین، شیب مسیر، ارتفاع، شرایط آب و هوایی (فصل اجرا) و نوع اقامت شبانه درجه بندی می شوند.
   متوسط : ▲▲▲▲سطح آمادگی جسمانی خوبی برای این گونه سفر ها لازم است . این سفر ها برای بیشتر کوه پیمایان و راهپیمایان مناسب است .  مدت زمان راه پیمایی در این برنامه ها  در حدود 3 تا 5 ساعت در روز است که در شیب نه چندان زیاد (دارای فراز و نشیب)  انجام می شود. همچنین آمادگی افراد برای اقامت در چادر یا خانه محلی و استفاده از توالت صحرایی ضروری است.

  • ویزا

   مدارک لازم برای اخذ ویزا: اصل و کپی گذرنامه امضا شده  جدید و قبلی  با حداقل 7 ماه اعتبار، دو قطعه عکس رنگی  3*4
   ( که با عکس پاس متفاوت باشد )وفتوکپی شناسنامه و کارت ملی
   برای کودکان حتما پاسپورت جدا الزامی است.

  • درباره هند

   هند یا هندوستان
   پایتخت : دهلی نو
   زبان رسمی:هندی، انگلیسی
   نوع حکومت: جمهوری فدرال
   مساحت :۱ E۱۲ ۳٬۱۶۶٬۴۱۴*کیلومتر مربع 
   جمعیت : سرشماری ۱٫۲ میلیارد[
   هند یا هندوستان با نام رسمی جمهوری هندوستان (هندی: भारत गणराज्य؛ تلفظ: بْهَارَتْ گَنَرَاجْیَه) کشوری در جنوب آسیا است که پایتخت آن دهلی نو است. هند از شمال غربی با پاکستان؛ از شمال با چین، بوتان، نپال و تبت؛ و از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه‌است. همچنین هند از باختر با دریای عرب، از خاور با خلیج بنگال، و از جنوب نیز با اقیانوس هند مرز آبی دارد.
   جمعیت هند ۱٬۲۱۰٬۱۹۳٬۴۲۲ نفر است که دومین کشور پر جمعیت دنیا پس از چین به شمار می‌آید. بندر بمبئی (مومبائی) با جمعیتی نزدیک به ۱۴ میلیون تن، پرجمعیت‌ترین شهر هند است. هند بیش از سی و پنج شهر بزرگ با جمعیت بالای یک میلیون تن دارد. بمبئی، دهلی، کلکته، مدرس، بنگلور، حیدرآباد، اگرا، میسور، جی‌پور، گوا، پونا، بوپال، تریواندروم، سورات و کانپور از شهرهای مهم این کشور پهناور هستند.
   هند دارای تاریخ و فرهنگ بسیار کهن و پرباری است که به ۳۰۰۰ سال پیش از میلاد می‌رسد. هند سرزمین نژادها، زبان‌ها، آیین‌ها، و فرهنگ‌های فراوان و گوناگون می‌باشد. در هند صدها زبان و هزاران گویش و لهجه وجود دارد. علاوه بر دو زبان هندی و انگلیسی که در قانون اساسی این کشور زبان رسمی اعلام شده‌است، ۲۲ زبان دیگر در یک یا چند ایالت موقعیت زبان رسمی را دارند.
   طی ۸۰۰ سال تسلط فارسی‌زبانان یا ایرانیان بر هند، این کشور از فرهنگ ایران و زبان فارسی تاثیر بسیاری پذیرفته‌است. زبان فارسی در دورهٔ غزنویان به هند راه یافت و با فرمانروایی دودمان گورکانیان هند زبان رسمی شد. زبان فارسی هند شاعران بزرگی همچون بیدل دهلوی، و امیر خسرو دهلوی و دستگاه شعری سبک هندی را در خود پروراند. زبان فارسی تاثیر فراوانی هند یا هندوستان با نام رسمی جمهوری هندوستان (هندی: भारत गणराज्य؛ تلفظ: بْهَارَتْ گَنَرَاجْیَه) کشوری در جنوب آسیا است که پایتخت آن دهلی نو است. هند از شمال غربی با پاکستان؛ از شمال با چین، بوتان، نپال و تبت؛ و از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه‌است. همچنین هند از باختر با دریای عرب، از خاور با خلیج بنگال، و از جنوب نیز با اقیانوس هند مرز آبی دارد.
   پهناوری هند  کشور هفتم در جهان و ۲ برابر ایران است. بیشتر سرزمین هند پست و هموار است و رشته‌کوه هیمالیا که در شمال کشور قرار دارد باعث شده‌است که رطوبت و ابرهای باران‌زا به شمال آسیا نفوذ نکند و در نتیجه هند کشوری پرباران و مرطوب و دارای خاک بسیار حاصلخیز است. این موضوع باعث شده‌است که این کشور بتواند جمعیّت بسیاری را در خود جای دهد.  • بیمه

   2 میلیون تومان هزینه پزشکی و 114 میلیون تومان دیه کامل در سفرهای چند روزه
    این نوع بیمه شامل (خسارت های جانی) است که برای مسافر درهنگام بازدید از جاذبه ها، در طبیعت و یا مناطق شهری و روستایی، درچهارچوب برنامه سفر، اتفاق می افتد.
   و شامل خسارت وارده به مسافر در بخش های اعلام شده نیست؛ برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید .

  • قرارداد

   کاربر گرامی
   همه سفرها دارای قرارداد است و پس از خرید سفر انتظار می رود که تایید و امضا شود؛ و با توجه به سفرنامه و خدمات ارائه شده در آن هویت قانونی پیدا می کند. شما می توانید با کلیک روی "قرارداد" آن را مشاهده نمایید.

  • سفر مسئولانه

   ما به عنوان مجری تورهای طبیعت گردی در سطح ایران و جهان، مسئولیت و نقش خود را بسیار جدی تلقی کرده ایم. تاثیر  توریسم را بر روی جوامع محلی و محیط پیرامونمان را خوب می دانیم و سعی می کنیم تورهای خود را با چنین پیش زمینه تفکری برنامه ریزی و اجرا کنیم. به شیوه ای که برای مسافران خود تجربه ای واقعی از زندگی را ایجاد کنیم. (چون مجری تور نقش بسیار مهمی در مسیر هدایت و رهبری تجارب خود دارد تا هم سلامت مسافرانش و هم محافظت از محیط زیست را تضمین نماید).
   برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

  • شرایط کنسلی

   ماده 28- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر
   زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ
   از 29 تا 15 روز قبل از سفر10%
   از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%
   از6 تا 4 روز قبل از حرکت40%
   از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%
   از24 تا 12 ساعت قبل از سفر80% از 12ساعت و عدم حضور در سفر100%
   زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
   از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
   از 20 تا 11 روز قبل سفر40%
   از 10تا 4 روز قبل از حرکت60%
   از 3روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر100%
   توجه:
   * جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.
   * در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.

  • تخفیفات ویژه نوروز 95

   طبیعت گرد گرامی افتخار می کنیم از بهمن 1378 با شما همسفریم.
   **امتیازات سفرهای شما با کلوت **
   1- خرید اینترنتی
   هر نفر خرید اینترنتی دارای مبلغ 4 هزار تومان تخفیف است.

   2- خریدهای گروهی 
   تمامی گروه های 5، 10، 15 نفر به بالا می توانند از مبلغ هر نفر 15  الی 45 هزار  تومان تخفیفات خرید گروهی بهرمند شوند.

   3- خرید زود هنگام
   در صورتی که برای این تور تخفیف خرید زود هنگام  تعریف شده باشد شما می توانید از مبلغ  350 هزار تومان تخفیف بهرمند شوید .
   *موردهای 1 تا 3 به صورت خودکار در هنگام خرید تور انجام می شود.
    برای استفاده از تخفیف موارد زیر بایستی از امتیازات عضویت در کلوت استفاده کنید بنابراین بایستی حتما عضو کلوت باشید و قبلا از کلوت خرید اینترنتی داشته باشد.

   4- تعداد سفرهای شما با کلوت
   به پاس پایبندی، دوستی های دیرین برای هر روز سفر با کلوت مبلغ 2500 تومان در نظر گرفته شده است.


   5- عکس، فیلم و مقالات مرتبط با سفر
   عکس ها،فیلم ها و همچنین مقالات مرتبط با سفرها برای آیندگان باقی خواهد ماند. می توانید حداکثر  با 5 فریم عکس، یا  یک فیلم 3 دقیقه ای ادیت شده و یا یک مقاله تحقیقی به دفتر شرکت ارسال نمایید، پس از بررسی، و به پاس کار  هنرمندانه و ارزنده شما از  "تخفیف ویژه و شایان " برخوردار شوید .
   *موردهای 4 و 5 در صورت ورود به پنل کاربری اعضا در سایت به صورت خودکار محاسبه می شود.

   6- همکاری اجرایی در سفرهایی که خودتان شرکت می کنید.
   شما می توانید با استفاده از تخصص های فردی مانند فعالیت های ورزشی  و یا کارشناس مطالب فرهنگی مرتبط با سفر طی چهارچوب قرارداد از پیش تعیین شده از تخفیفات ویژه و قابل توجه برخوردار شوید.

   7- بهترین همراهان سفر
   تمامی سفرهای چندروزه داخلی که دارای 30 نفر شرکت کننده است، به قید قرعه توسط حاضرین در سفر، یک نفر خانم و یک نفر آقا جایزه بهترین همراهان سفر را به خود اختصاص می دهند. این انتخاب با مدیریت راهنمای سفر شکل گرفته و روش انتخاب را به شما نشان می دهد.

   8- متولدین روز 11 ماه 11
    کسانی که از 8 مورد بالا  6  مورد را  تجربه کرده  باشند ، بدونند که اگر متولد روز 11 ماه 11 هستند (سالگرد تولد خودشون وسال روز آغاز فعالیت  کلوت) یک کارت هدیه 1000000 تومانی مخصوص خرید لوازم سفر و طبیعت گردی برا شون تدارک دیده شده و می توانند ضمن استفاده از "تخفیف 15 درصدی" برای خرید از فروشگاه تخصصی ورزش های کوهستانی بنادک بهرمند شوند.

   روابط عمومی شرکت خدمات مسافرتی و  طبیعت گردی آفتاب کلوت
   روش های خرید یا رزرو
   مشتری گرامی، در سایت کلوت از چندین روش خرید اینترنتی میتوانید استفاده کنید.
   1. میتوانید از تمامی امتیازات خرید اینترنتی و باشگاه مشتریان کلوت بهرمند شوید.
   2. میتوانید از رزرو و پرداخت سریع استفاده کنید و سپس اطلاعات کامل همراهان خود را از طریق ایمیل یا اس ام اس به واحد فروش کلوت برای ثبت در سیستم بیمه و جایگزینی همراهان در وسایل نقلیه و چیدمان اقامت در هتل ارسال نمایید.
   3. میتوانید مبلغ تور را از طریق سیستم کارت به کارت به بانک ملت به شماره کارت 6104337883126193 به نام حمیدرضا فامیل روحانی واریز کنید و سپس اطلاعات خود و همراهان خود را به واحد فروش اعلام نمایید.
   4. میتوانید حضورا به دفتر شرکت مراجعه و از طریق واحد فروش مستقیما ثبت نام خود را انجام دهید.

  • روش های خرید یا رزرو

   مشتری گرامی، در سایت کلوت از چندین روش خرید اینترنتی میتوانید استفاده کنید.
   1. میتوانید از تمامی امتیازات خرید اینترنتی و باشگاه مشتریان کلوت بهرمند شوید.
   2. میتوانید از رزرو و پرداخت سریع استفاده کنید و سپس اطلاعات کامل همراهان خود را از طریق ایمیل یا اس ام اس به واحد فروش کلوت برای ثبت در سیستم بیمه و جایگزینی همراهان در وسایل نقلیه و چیدمان اقامت در هتل ارسال نمایید.
   3. میتوانید مبلغ تور را از طریق سیستم کارت به کارت به بانک ملت به شماره کارت 6104337883126193 به نام حمیدرضا فامیل روحانی واریز کنید و سپس اطلاعات خود و همراهان خود را به واحد فروش اعلام نمایید.
   4. میتوانید حضورا به دفتر شرکت مراجعه و از طریق واحد فروش مستقیما ثبت نام خود را انجام دهید.


 • تاریخ اجرا /قیمت
  توجه:
  1. این تور دارای قیمت تومانی و دلاری + قیمت حمل و نقل تعریف شده است.
  2. نرخ پرواز رفت و برگشت به قیمت تور اضافه می شود.
  3. ستون مهلت خرید برای خرید زود هنگام تعریف شده است، می توانید با توجه به تاریخ خرید قیمت تور را ارزان تر خرید کنید.


  کد تاریخ رفت تاریخ برگشت قیمت (تومان) تعداد افراد جمع قیمت
  (بدون تخفیف)
  ذخیره
  خرید
  تاریخ مورد نظر شما
  این تور را اختصاصی کنید

 • خاطره ها
 • امتیازدهی به تور
  میزان رضایت مندی شما از راهنمای سفر با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از حمل و نقل ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از در صورت استفاده از محل اقامت ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از پذیرایی ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از زمان بندی برای بازدید دیدنیها و جاذبه های این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از توجه کادر اجرایی به اصول زیست محیطی در این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از کلوت در استفاده از جوامع محلی جهت ایجاد توسعه پایدار:

  امتیاز از نگاه همراهان


logo-samandehi
طراحی سایت توسط کاسپید