Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

تور روسیه| مسکو و سن پترز بورگ تا پتروزاووسک

10 روز و 9 شب
کد تور: 758
 • مرور کلی
  • سفر خود را از مرکز سرخ شهر مسکو شروع میکنیم و به بازدید از جاذبه های این شهر میپردازیم. از میدان سرخی که بنای آن از خاک سرخ ساخته شده و در مرکز مجموعه ای از جاذبه ها قرار دارد. کلیسای سنت باسیل با ظاهر قصه گونه و رنگارنگش هر نگاهی رابه خود جذب میکند و کلیسای جامع مسیح بلند ترین کلیسای ارتدکس که ویژگی های خاص خود را دارد. پس از آن به دیدن عمیق ترین ایستگاه مترو ی جهان یعنی مترو ی معروف مسکو میرویم و  از معماری قدیمی و زیبای آن دیدن میکنیم. سپس به دیدن کاخ کرملین بزرگترین کاخ سلطنتی روسیه در قلب مسکو میرویم. که در کنار میدان سرخ مسکو (قلب اتفاقات و خاطرات روسیه) قرار دارد. موزه آرموری آخرین محل بازدیدمان در مسکو است که قدیمی ترین موزه های روسیه بوده و بسیار زیبا و منحصر به فرد است.
   پس از بازدید از مسکو ی پر جاذبه به سنپترز بورگ قطب فرهنگی روسیه میرویم. شهری که خانه ی بیشتر هنرمندان روس بوده و برای دو قرن پایتخت روسیه به حساب می آمده. در این شهر سری به میدان تئاتر و کلیسای سنت نیکلاس میزنیم که قدمت زیادی دارند سپس از قلعه پتر و پائول دیدن میکنیم که اولین بنا ساخته شده در سنتپترز بورگ برای کنترل آب است.
   در آخر به دیدن موزه آرمیتاژ (یا هرمیتاژ) میرویم که خانه آثار زیادی از نقاشان مشهور روس و غیر روس همچون میکلانژ،پیکاسو ،داوینچی و... است. یکی از بزرگترین و کامل ترین موزه های جهان.
   پس از بازدید از شهر پر قصه و شگفت انگیز سنت پترزبورگ به شهری پرواز میکنیم که پر از جاذبه های نو برای دیدن است. از جمله : آبشار کیواچ (vodopad kivach) در دل جنگل های غرب روسیه و جزیره زیبای کی جی که کلیسای چوبی زیبایی سه قرن است که در آن ساخته شده و ارزش دیدن دارد.
   قیمت :

   کشور/شهر :روسیه
   نوع سفر/ فعالیت: تاریخ- فرهنگ/ شهرگردی
   سبک : خانوادگی، جوانان

   خدمات

   سطح خدمات : استاندارد
   حمل و نقل: پرواز بین المللی رفت و برگشت - قطار سریع السیر مسکو تا سن پترزبورگ - حمل و نقل توریستی سن پترزبورگ تا پتروزاووسک - کشتی توریستی پتروزاووسک تا جزیره کی جی رفت و برگشت - قطار پتروزاووسک تا مسکو
   اقامت : 9 شب اقامت در هتل های 4 ستاره
   پذیرایی : تمامی صبحانه ها،2 وعده شام
   گروه اجرا : راهنمای فارسی زبان
   بیمه: بیمه سفرهای خارجی
   سایر: تمامی ورودیه ها ، ویزا و پوشش بيمه سفرهای خارجی
   بهترین فصل:
   سفر بر روی نقشه گوگل:
   درجه سختی :


  • برنامه تور

   روز اول: پرواز به سمت مسکو، پس از رسیدن ترانسفر به هتل، سفر ناهار و استراحت، وقت آزاد برای استراحت، اقامت در مسکو (هتل)؛
   روز دوم: صرف صبحانه، شروع گشت شهری و دیدار از دیدنی های مسکو شامل: میدان سرخ ( معروف به میدان مرکزی مسکو و روسیه)، نمای کلیسای واسیلی مقدس ( این کلیسا در میدان سرخ واقع است و ظاهری شبیه به قصه ها دارد)، صرف ناهار و ادامه بازدید ازکلیسای جامع مسیح (بزرگ ترین کلیسای ارتودکس جهان)، اقامت در مسکو (هتل) ؛
   روز سوم: صرف صبحانه و گشت مسکو شامل دیدار از مترو مسکو، کاخ کرملین (ک قلعه تاریخی است که بصورت مجتمع در قلب شهر مسکو ساخته شده و بر رودخانه مسکو، میدان سرخ و باغ الکساندر مشرف است.)  آرموری ( یکی از قدیمی ترین موزه های مسکو، که شامل بخش عظیمی از گنجینه های روسیه می باشد)، صرف ناهار، حرکت با قطار سریع السیر به سمت سن پطرز بورگ (4 ساعت)، اقامت در سن پطرزبورگ (هتل)؛
   روز چهارم:  صرف صبحانه، شروع گشت شهری و بازدید از محوطه تاریخی سن پطرزبورگ شامل میدان تئاتر، کلیسای سنت نیکلاس، قلعه پیتر، صرف ناهار و ادامه گشت، اقامت در سن پطرزبورگ (هتل)؛
   روز پنجم:  صرف صبحانه، گشت شهری و بازدید از هرمیتاژ ( یکی از بزرگ ترین مجموعه های نقاشی استادان نقاشی دنیا )، صرف ناهار و وقت آزاد برای گشت و گذار، اقامت در سن پطرزبورگ (هتل)؛
   روز ششم: صرف صبحانه، زمان آزاد برای گشت و گذار، ترانسفر به ایستگاه قطار و حرکت به سمت پتروزاووسک (ساعت 23:20 )،  اقامت درقطار (هتل)؛
   روز هفتم: صرف صبحانه در قطار، رسیدن به پتروزاووسک (ساعت 07:00 )، گشت شهری در اطراف، صرف ناهار، بازدید از آبشار کیواچ، صرف شام، اقامت در پتروزاووسک (هتل)؛
   روز هشتم: صرف صبحانه، تور جزیره کی جی، صرف ناهار، ترانسفر به ایستگاه قطار، حرکت به سمت مسکو (ساعت 20:20 )، صرف شام در قطار و اقامت در قطار؛
   روز نهم: صرف صبحانه در قطار، رسیدن به مسکو، صرف ناهار و ترانسفر به هتل، وقت آزاد، اقامت در مسکو (هتل)؛
   روز دهم: صرف صبحانه، ترانسفر به فرودگاه،  بازگشت به کشور؛

   تور روسیه| مسکو و سن پترز بورگ تا پتروزاووسک شروع : تهران پایان : تهران
   نشانی محل حرکت : فرودگاه بین المللی امام خمینی
   زمان حرکت : طبق برنامه پرواز
  • دیدنی ها

   برای مشاهده اطلاعات هر اثر بر روی عکس آن کلیک نمایید.
  • نکته های سفر


   • قبل از سفر بدانیم

    مسافر گرامی شما در این صفحه  بانکاتی مهمی برای حضور در سفر آشنا خواهید شد و مابه شما کمک می کنیم سئوالاتی که قبل سفر برایتان مهم است را در بخشهای مختلف مطرح و پاسخ بدهیم. ابتدا شما باید بدانید کجا؟ کی؟ چه فعالیتی؟ چه سطحی از خدمات؟ چه درجه سختی و چه قیمتی و چه نوع بیمه ای برای سفر منتخب خود پیش رو دارید. در زیر به اکثر سئوالات شما  در این صفحه و یا در صفحات دیگر سایت پاسخ داده شده است.
    برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.

   • ویزا

    مدارک مورد نیاز
     گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ سفر، دو قطعه عکس رنگی جدید 4 ×3 (زمینه سفید)

   • قرارداد سفر

    کاربر گرامی
    همه سفرها دارای قرارداد است و پس از خرید سفر انتظار می رود که تایید و امضا شود؛ و با توجه به سفرنامه و خدمات ارائه شده در آن هویت قانونی پیدا می کند. شما می توانید با کلیک روی"قرارداد" آن را مشاهده نمایید.

   • توجه

    1. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد  مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت نام می کنند ، بر عهده نماینده گروه است. 
    2. عوارض خروج از کشور(650000 ریال) و هزینه بیمه خارجی بر عهده شرکت کنندگان است .
    3. در صورتی که مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است. 
    4. پاسپورت افراد باید حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد، مسئولیت تاریخ اعتبار، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت که در هنگام خروج از مرز پیش بیاید ،  بر عهده شرکت کنندگان است .
    5. درصورت انصراف تا 30 روز قبل از سفر 70% ، تا 20  روز قبل60%  و تا 15 روز قبل 40% مبلغ تور قابل بازپرداخت خواهد بود ؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد  نخواهد شد.
    6. هر گونه افزایش قیمت در بلیت هواپیما و یا هتل ها بر عهدۀ شرکت کنندگان خواهد بود .
    7. مسافرین موظف به حضور در سفارت در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری  می باشند.
    8. در صورت عدم صدور روادید  مبلغ ۳۰۰ یورو کسر و مابقی مبالغ مسترد می گردد.
    9. در صورت تغییر در برنامه پروازی و یا برنامه تور، متعاقبا به مسافران اعلام خواهد شد.
    10. ترجمه مدارک به عهده مسافرین است.
    11. تودیع ضمانت بازگشت از سفر برای سفرهای اروپایی الزامی است.

   • شرایط کنسلی


    ماده 28- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر
    زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ
    از 29 تا 15 روز قبل از سفر10%
    از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%
    از6 تا 4 روز قبل از حرکت40%
    از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%
    از24 تا 12 ساعت قبل از سفر80% از 12ساعت و عدم حضور در سفر100%
    زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
    از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
    از 20 تا 11 روز قبل سفر40%
    از 10تا 4 روز قبل از حرکت60%
    از 3روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر100%
    توجه:
    * جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.
    * در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.

   • سفر مسئولانه


    ما به عنوان مجری تورهای طبیعت گردی در سطح ایران و جهان، مسئولیت و نقش خود را بسیار جدی تلقی کرده ایم. تاثیر  توریسم را بر روی جوامع محلی و محیط پیرامونمان را خوب می دانیم و سعی می کنیم تورهای خود را با چنین پیش زمینه تفکری برنامه ریزی و اجرا کنیم. به شیوه ای که برای مسافران خود تجربه ای واقعی از زندگی را ایجاد کنیم. (چون مجری تور نقش بسیار مهمی در مسیر هدایت و رهبری تجارب خود دارد تا هم سلامت مسافرانش و هم محافظت از محیط زیست را تضمین نماید).
    برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

  • آپارات • خدمات

  تعريف خدمات و سطح های متفاوت آن :

  شرکت کلوت تورها را از نظر سطح خدمات به 4 گروه لوکس، کامل، استاندارد و پایه طبقه بندی کرده است تا همه افراد بتوانند تور مورد نظر خود را با توجه به کیفیت خدمات و هزینه های آن انتخاب نمایند: لطفا برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید . 

  حمل ونقل :

  پرواز رفت و برگشت به مسکو با هواپیمایی ماهان
  قطار بین شهری، حمل و نقل توریستی در منطقه

  گروه اجرا :

  یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می دهند که سفر خوشی را سپری می کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب تر را به اجرا بگذارند.
  2.  راهنما در منطقه :
  او کسی است که در منطقه سفر ( فرودگاه کشور ی که سفر در آن آغاز می شود )  با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی، دارای تجربه سفرهای بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می توانید از طریق وی پیگیری نمایید.
  3. راهنمای محلی :
  او در ایجاد اعتماد بیشتر به شما در مسیرهای تعریف شده بسیار خوب عمل می کند و در حقیقت یک GPS زنده و سخنگو و در عین حال بسیار تواناست. با بومیان  وطبیعت  منطقه خود آشنا، و در ایجاد یک سفر ایمن نقش آفرینی می کند. در طول سفر از دانش محلی خود استفاده می کند و شما از نزدیک با زبان ،فرهنگ و زندگی اصیل منطقه او بیشتر آشنا می شوید.
  برای دیدن اطلاعات و جزییات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

  پذیرایی :

  7 وعده صبحانه ، 2 وعده شام 

  خدمات غیر شامل :

  هزینه عوارض خروج از کشور، وعده های غذایی خارج از برنامه سفر، کلیه نوشیدنی ها، ورودیه دوربین عکاسی یا فیلم برداری به سایت هایی که ورودیه لازم دارد.
 • نکته های سفر
  • قبل از سفر بدانیم

   مسافر گرامی شما در این صفحه  بانکاتی مهمی برای حضور در سفر آشنا خواهید شد و مابه شما کمک می کنیم سئوالاتی که قبل سفر برایتان مهم است را در بخشهای مختلف مطرح و پاسخ بدهیم. ابتدا شما باید بدانید کجا؟ کی؟ چه فعالیتی؟ چه سطحی از خدمات؟ چه درجه سختی و چه قیمتی و چه نوع بیمه ای برای سفر منتخب خود پیش رو دارید. در زیر به اکثر سئوالات شما  در این صفحه و یا در صفحات دیگر سایت پاسخ داده شده است.
   برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.

  • ویزا

   مدارک مورد نیاز
    گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ سفر، دو قطعه عکس رنگی جدید 4 ×3 (زمینه سفید)

  • قرارداد سفر

   کاربر گرامی
   همه سفرها دارای قرارداد است و پس از خرید سفر انتظار می رود که تایید و امضا شود؛ و با توجه به سفرنامه و خدمات ارائه شده در آن هویت قانونی پیدا می کند. شما می توانید با کلیک روی"قرارداد" آن را مشاهده نمایید.

  • توجه

   1. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد  مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت نام می کنند ، بر عهده نماینده گروه است. 
   2. عوارض خروج از کشور(650000 ریال) و هزینه بیمه خارجی بر عهده شرکت کنندگان است .
   3. در صورتی که مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است. 
   4. پاسپورت افراد باید حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد، مسئولیت تاریخ اعتبار، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت که در هنگام خروج از مرز پیش بیاید ،  بر عهده شرکت کنندگان است .
   5. درصورت انصراف تا 30 روز قبل از سفر 70% ، تا 20  روز قبل60%  و تا 15 روز قبل 40% مبلغ تور قابل بازپرداخت خواهد بود ؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد  نخواهد شد.
   6. هر گونه افزایش قیمت در بلیت هواپیما و یا هتل ها بر عهدۀ شرکت کنندگان خواهد بود .
   7. مسافرین موظف به حضور در سفارت در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری  می باشند.
   8. در صورت عدم صدور روادید  مبلغ ۳۰۰ یورو کسر و مابقی مبالغ مسترد می گردد.
   9. در صورت تغییر در برنامه پروازی و یا برنامه تور، متعاقبا به مسافران اعلام خواهد شد.
   10. ترجمه مدارک به عهده مسافرین است.
   11. تودیع ضمانت بازگشت از سفر برای سفرهای اروپایی الزامی است.

  • شرایط کنسلی


   ماده 28- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر
   زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ
   از 29 تا 15 روز قبل از سفر10%
   از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%
   از6 تا 4 روز قبل از حرکت40%
   از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%
   از24 تا 12 ساعت قبل از سفر80% از 12ساعت و عدم حضور در سفر100%
   زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
   از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
   از 20 تا 11 روز قبل سفر40%
   از 10تا 4 روز قبل از حرکت60%
   از 3روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر100%
   توجه:
   * جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.
   * در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.

  • سفر مسئولانه


   ما به عنوان مجری تورهای طبیعت گردی در سطح ایران و جهان، مسئولیت و نقش خود را بسیار جدی تلقی کرده ایم. تاثیر  توریسم را بر روی جوامع محلی و محیط پیرامونمان را خوب می دانیم و سعی می کنیم تورهای خود را با چنین پیش زمینه تفکری برنامه ریزی و اجرا کنیم. به شیوه ای که برای مسافران خود تجربه ای واقعی از زندگی را ایجاد کنیم. (چون مجری تور نقش بسیار مهمی در مسیر هدایت و رهبری تجارب خود دارد تا هم سلامت مسافرانش و هم محافظت از محیط زیست را تضمین نماید).
   برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.


 • تاریخ اجرا /قیمت
  لطفا : 
  برای مشاهده از تخفیف خریدهای گروهی روی آیکون آبی ر نگ در هر تاریخ  کلیک نمائید و برای مشاهده از پیش خرید سفر با تخفیف به ستون مهلت تخفیف توجه نمائید .
   

  کد تاریخ رفت تاریخ برگشت قیمت (تومان) تعداد افراد جمع قیمت
  (بدون تخفیف)
  ذخیره
  خرید
  تاریخ مورد نظر شما
  این تور را اختصاصی کنید

 • خاطره ها
 • امتیازدهی به تور
  میزان رضایت مندی شما از راهنمای سفر با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از حمل و نقل ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از در صورت استفاده از محل اقامت ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از پذیرایی ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از زمان بندی برای بازدید دیدنیها و جاذبه های این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از توجه کادر اجرایی به اصول زیست محیطی در این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از کلوت در استفاده از جوامع محلی جهت ایجاد توسعه پایدار:

  امتیاز از نگاه همراهان


logo-samandehi
طراحی سایت توسط کاسپید