کلوت

Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

تور جزیره بورنئو|سندکان

8 روز و 7 شب
کد تور: 708
 • مرور کلی
  • تور بورنئو و بازدید ماجراجویانه از شگفتی های سندکان

   دیداری از حیات وحش در منطقه جنگلی و رودخانه کیناباتانگان،  بازدید از زیستگاه مهم جهانی گونه اورانگوتان در حال انقراض، برنامه پیاده روی در در جنگلهای بارانی کینابالو پارک و کانوپی ها (پل های معلق برفراز درختان جنگلی )، چشمه آب گرم، بازدید از باغ گل و پروانه ها ، بازدید از موزه گل و گیاه، تور اسنورکلینگ و شنا در جزایر زیبا دریای جنوب چین، بازدید از شهر زیبای کوتا کینابالو، خرید و بازدید از صنایع دستی و محصولات محلی، قایق سواری در دریای جنوب چین، حمام آفتاب در سواحل  شنهای سفید، رفتن به جزایرسبز با شنهای سفید، برای تماشا منظره زیبای شهر و دریا، رفتن بهview point بام کوتا کینابالو

   (جاذبه های سفر)

   طبیعت،اقوام و فرهنگ/ زیستگاه گونه خاص اورانگوتان، میمونهای قرمز و مکاک، جنگل پیمایی ( در روز و شب)، چشمه های آبگرم مانت کینابالو، آبشارها، باغ پروانه ها، موزه بندپایان، دامنه گردی، پلهای معلق، اسنورکلینگ و شنا، پرنده نگری، شنا و حمام آفتاب، بازدید پارک ملی کینابالو، بازدید از بزرگترین گل دنیا (در صورت امکان)، قایق سواری و سافاری حیات وحش، رفتینگ (انتخابی) غواصی (انتخابی)

   قیمت :

   کشور/شهر :بورنئو
   نوع سفر/ فعالیت: ماجراجویانه، طبیعت/ جنگل پیمایی، اسنورکلینگ، غواصی، کنوپی نوردی
   سبک : خانوادگی/ جوانان

   خدمات

   سطح خدمات : کامل
   حمل و نقل: هوایی(پروازهای بین المللی و داخلی)، حمل نقل توریستی در منطقه
   اقامت : لوژهای جنگلی درجه یک (7 شب)
   پذیرایی : 7 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 3 وعده شام
   گروه اجرا : راهنمای فارسی زبان از تهران
   بیمه: بیمه سفرهای خارجی
   سایر:
   بهترین فصل:
   سفر بر روی نقشه گوگل:
   درجه سختی :


  • برنامه تور

   روز اول : شب‌هنگام تهران را به مقصد کوالالامپور ترک می‌کنیم.
   روز دوم : با رسیدن به کوالالامپور، به سمت شهر سندکان در شمال شرق جزیره بورنئو و از آنجا به‌سوی لوج زیبای پگانا در منطفه حفاظت شده سپیلوک خواهیم رفت. اقامت در لوج (پگانا)
   روز سوم : در این روز از سفرمان، به بازدید از منطقه حفاظت شده اورانگوتان‌های سرخ، منطقه تجهیز شده مخصوص پرنده‌نگری با پل‌های فلزی در ارتفاع 25 متری سطح زمین و برج‌های بلند در جنگل‌های استوایی که زیستگاه 250 گونه پرنده هستند، خواهیم رفت. به سمت پارک ملی کیناباتانگان خواهیم رفت. گشت کروز بر روی رودخانه، اقامت در کلبه (کیناباتانگان)؛
   روز چهارم : بازدید از رودخانه کیناباتانگان با قایق عبور می‌کنیم تا در لوژ بیلیتونا کنار رودخانه استراحت کنیم. حوالی بعد از ظهر برنامه هیجان‌انگیزی خواهیم داشت. با قایق به جستجوی میمون‌های دماغ بلند، مار‌های عظیم الجثه پیتون، کوچکترین فیل‌های دنیا ( پیگ می )، کرکودیل‌ها و پرندگان خاص منطقه خواهیم رفت. گشت شبانه در جنگل‌های بکر استوایی به امید یافتن حیات وحش در شب برنامه‌ی جذاب دیگر ماست. اقامت در کلبه (کیناباتانگان)؛
   روز پنجم : صبح زود، سافاری با قایق بر روی رودخانه یکی از برنامه‌های مهیج امروز ماست. پس از استراحت به سمت مانت کینابالو حرکت می‌کنیم تا گشت‌و‌گذاری در منطقه داشته باشیم. اقامت در لوج (مونت کینابالو)؛
   روز ششم : سمت هات اسپرینگ و چشمه های آب گرم می رویم و پس از شنا، به تماشای باغ ارکیده و باغ پروانه‌ها می‌رویم. لذت راه رفتن به‌روی کانوپی ( پلهای معلق ) را تجربه می‌کنیم و از منظره آبشار های زیبا لذت می بریم. مقصد بعدیمان کوتاکینابالو است. برای بازدید از بازار کونداسان در منطقه رنا برای خرید صنایع دستی و میوه‌های خاص استوایی توقف خواهیم کرد. اقامت  (کوتاکینابالو)؛
   روز هفتم : به سمت بندر جسلتون حرکت می‌کنیم تا از آنجا با قایق‌های پرسرعت به گشت‌ و‌ گذار در جزیره برویم. در آنجا هیجان اسنورکلینگ، دنیای زیر آب، ماهی‌ها و مرجان‌های رنگارنگ در انتظار ماست. حوالی بعد از ظهر به سمت کوتاکینابالو بازمی‌گردیم. خرید از پاساژهای لوکس نیز هیجان خاص خودش را دارد. همسفران می‌توانند شام را در نایت مارکت معروف شرق آسیا با سرو انواع غذاهای دریایی تجربه کنند.اقامت  (کوناکیتابالو)
   روز هشتم : امروز همسفران زمان آزاد برای گشت‌و‌گذار در اختیار خواهند داشت. دوستان می‌توانند یکی از گشت‌های اختیاری زیر را انتخاب کرده و لذت ببرند.گشت‌های اختیاری شامل؛ بازدید از روستای محلی و آشنایی با فرهنگ اقوام قدیمی جزیره - سافاری به یادماندنی با قایق برای تماشای حیات وحش و نمایی شگفت‌انگیز از درخشش انبوه کرم‌های شب‌تاب بر روی درختان در شب، اقامت  (کوناکیتابالو)
   روز نهم : به سمت کوالالامپور پرواز می‌کنیم تا با خاطراتی مهیج از بورنئو به سمت تهران بازگردیم.
   تور جزیره بورنئو|سندکان شروع : تهران پایان : تهران
   نشانی محل حرکت : فرودگاه بین المللی امام خمینی
   زمان حرکت : طبق برنامه پرواز
  • دیدنی ها

   برای مشاهده اطلاعات هر اثر بر روی عکس آن کلیک نمایید.
  • نکته های سفر


   • قبل از سفر بدانیم

    مسافر گرامی شما در این صفحه  بانکاتی مهمی برای حضور در سفر آشنا خواهید شد و مابه شما کمک می کنیم سئوالاتی که قبل سفر برایتان مهم است را در بخشهای مختلف مطرح و پاسخ بدهیم. ابتدا شما باید بدانید کجا؟ کی؟ چه فعالیتی؟ چه سطحی از خدمات؟ چه درجه سختی و چه قیمتی و چه نوع بیمه ای برای سفر منتخب خود پیش رو دارید. در زیر به اکثر سئوالات شما در این صفحه و یا در صفحات دیگر سایت پاسخ داده شده است.
    برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.

   • درجه سختی

    درجه سختی نوع سفرها به منظور آگاهی طبیعت گردان از چگونگی سفر ارائه میشود تا سفری را انتخاب کنند که با توانایی جسمی ،آمادگی روحی ،علایق و تجربیات آنها سازگار باشد.
    سفرهای کلوت به سه گروه کلی فرهنگی – تاریخی ( شهر و روستا ) ، طبیعت گردی و تورهای adventure تقسیم میشود که از این میان سفرهای طبیعت گردی با بیشترین فعالیت ورزشی همراه هستند این برنامه ها ( طبیعت گردی ) براساس عوامل مختلفی مانند میزان فعالیت ،مسافت ،سختی مسیر ،نوع زمین ،شیب مسیر ،ارتفاع ،شرایط آب و هوایی ( فصل اجرا ) و نوع اقامت شبانه درجه بندی میشوند.
    درجه سختی این سفر:
     سبک
    جنگل پیمایی، رفتینگ، اسنورکلینگ، غواصی، پرنده نگری، شنا و حمام آفتاب، بازدید پارک ملی، قایق سواری
    این درجه ازبرنامه ها آسان ترین راه پیمایی ها هستند که در آن ها  کمترین فعالیت ورزشی صورت می گیرد ؛ به گونه ای که تقریباً تمامی افراد معمولی که از سلامت جسمی قابل قبولی برخوردارند ، می توانند در آن شرکت کنند . راه پیمایی در این نوع برنامه ها در  مسافت های کوتاه ، در مسیر های معمولاً پاکوب شده و هموار  با شیب بسیار ملایم  و در دامنه ها و ارتفاعات کم (2500 متر به پایین ) و به  مدت زمان 1تا3 ساعت، صورت می گیرد. 

   • لوازم ضروری

    کوله پشتی چند روزه (یا ساک مسافرتی)، کوله پشتی یک روزه،
    کفش مناسب کوه پیمایی سبک، دمپایی انگشتی و صندل ورزشی،
    ظروف شخصی(لیوان، بشقاب، قاشق، چنگال)،
    لوازم بهداشتی و داروهای شخصی، لوازم استحمام و حوله، لباس سبک بهاره،
    لباس ضد باران (پانچو یا گورتکس)، کلاه و عینک مناسب آفتابی،لوازم شنا،
    چراغ قوه شخصی یا چراغ پیشانی، کرم ضد آفتاب، اسپری یا پماد ضد حشرات،
     ملحفه زیر و رو، شلوار و شلوارک نخی مسافرتی، لباس مناسب رسمی شهری.

   • قرارداد سفر

    کاربر گرامی
    همه سفرها دارای قرارداد است و پس از خرید سفر انتظار می رود که تایید و امضا شود؛ و با توجه به سفرنامه و خدمات ارائه شده در آن هویت قانونی پیدا می کند. شما می توانید با کلیک روی"قرارداد" آن را مشاهده نمایید.

   • توجه

    1. در صورت افزایش یا تغییر نرخ تور اعم از افزایش نرخ بلیت، ویزا،‌ هتل یا سایر خدمات، مابه التفاوت آن بر عهده همراهان است. 
    2. بلیت هواپیما چارتر و غیر قابل استرداد است.  
    3. در صورتی که مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است.
    4. بیمه مفری برای افراد بالای 50 سال الزامی است. 
    5. پاسپورت افراد باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد، مسئولیت تاریخ اعتبار، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت در هنگام خروج از مرز، بر عهده شرکت کنندگان است. 
    6. هزینه هرگونه برنامه تفریحی انتخابی در طول سفر مانند ورزش های آبی به عهده شرکت کنندگان است. 
    7. عوارض هوایی خروج ازکشور برعهده شرکت کنندگان است.
    8. لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (20 کیلو ) تنظیم فرمایید. 
    9. درصورت انصراف تا 25 روز قبل از سفر 100%، تا 20  روز قبل60%  و تا 15 روز قبل 40% مبلغ تور قابل بازپرداخت خواهد بود؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد  نخواهد شد.
    10. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت نام می کنند، بر عهده نماینده گروه است.

   • شرایط کنسلی

    ماده 28- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر
    زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ
    از 29 تا 15 روز قبل از سفر10%
    از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%
    از6 تا 4 روز قبل از حرکت40%
    از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%
    از24 تا 12 ساعت قبل از سفر80% از 12ساعت و عدم حضور در سفر100%
    زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
    از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
    از 20 تا 11 روز قبل سفر40%
    از 10تا 4 روز قبل از حرکت60%
    از 3روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر100%
    توجه:
    * جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.
    * در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.

   • سفر مسئولانه

    ما به عنوان مجری تورهای طبیعت گردی در سطح ایران و جهان، مسئولیت و نقش خود را بسیار جدی تلقی کرده ایم. تاثیر  توریسم را بر روی جوامع محلی و محیط پیرامونمان را خوب می دانیم و سعی می کنیم تورهای خود را با چنین پیش زمینه تفکری برنامه ریزی و اجرا کنیم. به شیوه ای که برای مسافران خود تجربه ای واقعی از زندگی را ایجاد کنیم. (چون مجری تور نقش بسیار مهمی در مسیر هدایت و رهبری تجارب خود دارد تا هم سلامت مسافرانش و هم محافظت از محیط زیست را تضمین نماید).
    برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

   • نظرسنجی

    بعد از سفر می خواهیم از شما بشنویم!
    ممکن است همکاران ما در پایان سفر بخواهند تا فرم نظر سنجی را تکمیل کنید؛ همچنین می توانید نظرها، انتقادات و پیشنهادهای خود را از طریق وب سایت برای ما ارسال کنید و برای سفرهای بعدی خود امتیاز هم بگیرید.


  • آپارات • خدمات

  راهنمای سفر :

  راهنمای سفر
  یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می دهند که سفر خوشی را سپری می کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب تر را به اجرا بگذارند.
  1.راهنما: شهاب شیرمنش 
  او کسی است که از ابتدای سفر با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی، دارای تجربه سفرهای بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می توانید از طریق وی پیگیری نمایید.
  2. راهنمای محلی
  او در ایجاد اعتماد بیشتر به شما در مسیرهای تعریف شده بسیار خوب عمل می کند و در حقیقت یک GPS زنده و سخنگو و در عین حال بسیار تواناست. با بومیان  وطبیعت  منطقه خود آشنا، و در ایجاد یک سفر ایمن نقش آفرینی می کند. در طول سفر از دانش محلی خود استفاده می کند و شما از نزدیک با زبان ،فرهنگ و زندگی اصیل منطقه او بیشتر آشنا می شوید.

  سطح خدمات کامل :

  حمل و نقل: هوایی(پروازهای بین المللی و داخلی)، حمل و نقل توریستی در منطقه
  اقامت: مهمانسرا و لوژ جنگلی (8 شب) پذیرایی: 8 وعده صبحانه، 4 وعده شام
  گروه اجرا: راهنمای فارسی زبان در منطقه بیمه: بیمه سفرهای خارجی
  سایر: ترانسفرهای فرودگاهی، کلیه ترنسفرهای شهری و بین شهری

  حمل و نقل :

  حمل و نقل
  هوایی : پروازهای بین المللی تهران- کوالالامپور- تهران
    پرواز داخلی کوالالاپور- سندکان
  زمینی:  حمل  نقل توریستی در منطقه 

  اقامت :

  اقامت
  لوژ جنگلی(1 شب) در سندکان
  لوژ جنگلی (2شب) در کیناباتانگان
  لوژ جنگلی(1 شب) در مانت کینابالو
  مهمانسرا (3 شب) در کوتا کینابالو

  بیمه :

  بیمه
   این نوع بیمه شامل (خسارت های جانی) است که برای مسافر درهنگام بازدید از جاذبه ها، در طبیعت و یا مناطق شهری و روستایی، درچهارچوب برنامه سفر، اتفاق می افتد.
  و شامل خسارت وارده به مسافر در بخش های اعلام شده نیست؛ برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید .

  خدمات غیر شامل :

  هزینه عوارض خروج از کشور؛
  تهیه لوازم اسنورکلینگ به عهده  مسافران میباشد (امکان اجاره دارد)
  وعده های غذایی خارج از برنامه سفر
  کلیه نوشیدنی ها
   ورودیه دوربین عکاسی یا فیلم برداری به سایت هایی که ورودیه لازم دارد.  

 • نکته های سفر
  • قبل از سفر بدانیم

   مسافر گرامی شما در این صفحه  بانکاتی مهمی برای حضور در سفر آشنا خواهید شد و مابه شما کمک می کنیم سئوالاتی که قبل سفر برایتان مهم است را در بخشهای مختلف مطرح و پاسخ بدهیم. ابتدا شما باید بدانید کجا؟ کی؟ چه فعالیتی؟ چه سطحی از خدمات؟ چه درجه سختی و چه قیمتی و چه نوع بیمه ای برای سفر منتخب خود پیش رو دارید. در زیر به اکثر سئوالات شما در این صفحه و یا در صفحات دیگر سایت پاسخ داده شده است.
   برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.

  • درجه سختی

   درجه سختی نوع سفرها به منظور آگاهی طبیعت گردان از چگونگی سفر ارائه میشود تا سفری را انتخاب کنند که با توانایی جسمی ،آمادگی روحی ،علایق و تجربیات آنها سازگار باشد.
   سفرهای کلوت به سه گروه کلی فرهنگی – تاریخی ( شهر و روستا ) ، طبیعت گردی و تورهای adventure تقسیم میشود که از این میان سفرهای طبیعت گردی با بیشترین فعالیت ورزشی همراه هستند این برنامه ها ( طبیعت گردی ) براساس عوامل مختلفی مانند میزان فعالیت ،مسافت ،سختی مسیر ،نوع زمین ،شیب مسیر ،ارتفاع ،شرایط آب و هوایی ( فصل اجرا ) و نوع اقامت شبانه درجه بندی میشوند.
   درجه سختی این سفر:
    سبک
   جنگل پیمایی، رفتینگ، اسنورکلینگ، غواصی، پرنده نگری، شنا و حمام آفتاب، بازدید پارک ملی، قایق سواری
   این درجه ازبرنامه ها آسان ترین راه پیمایی ها هستند که در آن ها  کمترین فعالیت ورزشی صورت می گیرد ؛ به گونه ای که تقریباً تمامی افراد معمولی که از سلامت جسمی قابل قبولی برخوردارند ، می توانند در آن شرکت کنند . راه پیمایی در این نوع برنامه ها در  مسافت های کوتاه ، در مسیر های معمولاً پاکوب شده و هموار  با شیب بسیار ملایم  و در دامنه ها و ارتفاعات کم (2500 متر به پایین ) و به  مدت زمان 1تا3 ساعت، صورت می گیرد. 

  • لوازم ضروری

   کوله پشتی چند روزه (یا ساک مسافرتی)، کوله پشتی یک روزه،
   کفش مناسب کوه پیمایی سبک، دمپایی انگشتی و صندل ورزشی،
   ظروف شخصی(لیوان، بشقاب، قاشق، چنگال)،
   لوازم بهداشتی و داروهای شخصی، لوازم استحمام و حوله، لباس سبک بهاره،
   لباس ضد باران (پانچو یا گورتکس)، کلاه و عینک مناسب آفتابی،لوازم شنا،
   چراغ قوه شخصی یا چراغ پیشانی، کرم ضد آفتاب، اسپری یا پماد ضد حشرات،
    ملحفه زیر و رو، شلوار و شلوارک نخی مسافرتی، لباس مناسب رسمی شهری.

  • قرارداد سفر

   کاربر گرامی
   همه سفرها دارای قرارداد است و پس از خرید سفر انتظار می رود که تایید و امضا شود؛ و با توجه به سفرنامه و خدمات ارائه شده در آن هویت قانونی پیدا می کند. شما می توانید با کلیک روی"قرارداد" آن را مشاهده نمایید.

  • توجه

   1. در صورت افزایش یا تغییر نرخ تور اعم از افزایش نرخ بلیت، ویزا،‌ هتل یا سایر خدمات، مابه التفاوت آن بر عهده همراهان است. 
   2. بلیت هواپیما چارتر و غیر قابل استرداد است.  
   3. در صورتی که مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است.
   4. بیمه مفری برای افراد بالای 50 سال الزامی است. 
   5. پاسپورت افراد باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد، مسئولیت تاریخ اعتبار، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت در هنگام خروج از مرز، بر عهده شرکت کنندگان است. 
   6. هزینه هرگونه برنامه تفریحی انتخابی در طول سفر مانند ورزش های آبی به عهده شرکت کنندگان است. 
   7. عوارض هوایی خروج ازکشور برعهده شرکت کنندگان است.
   8. لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (20 کیلو ) تنظیم فرمایید. 
   9. درصورت انصراف تا 25 روز قبل از سفر 100%، تا 20  روز قبل60%  و تا 15 روز قبل 40% مبلغ تور قابل بازپرداخت خواهد بود؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد  نخواهد شد.
   10. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت نام می کنند، بر عهده نماینده گروه است.

  • شرایط کنسلی

   ماده 28- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر
   زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ
   از 29 تا 15 روز قبل از سفر10%
   از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%
   از6 تا 4 روز قبل از حرکت40%
   از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%
   از24 تا 12 ساعت قبل از سفر80% از 12ساعت و عدم حضور در سفر100%
   زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
   از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
   از 20 تا 11 روز قبل سفر40%
   از 10تا 4 روز قبل از حرکت60%
   از 3روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر100%
   توجه:
   * جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.
   * در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.

  • سفر مسئولانه

   ما به عنوان مجری تورهای طبیعت گردی در سطح ایران و جهان، مسئولیت و نقش خود را بسیار جدی تلقی کرده ایم. تاثیر  توریسم را بر روی جوامع محلی و محیط پیرامونمان را خوب می دانیم و سعی می کنیم تورهای خود را با چنین پیش زمینه تفکری برنامه ریزی و اجرا کنیم. به شیوه ای که برای مسافران خود تجربه ای واقعی از زندگی را ایجاد کنیم. (چون مجری تور نقش بسیار مهمی در مسیر هدایت و رهبری تجارب خود دارد تا هم سلامت مسافرانش و هم محافظت از محیط زیست را تضمین نماید).
   برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

  • نظرسنجی

   بعد از سفر می خواهیم از شما بشنویم!
   ممکن است همکاران ما در پایان سفر بخواهند تا فرم نظر سنجی را تکمیل کنید؛ همچنین می توانید نظرها، انتقادات و پیشنهادهای خود را از طریق وب سایت برای ما ارسال کنید و برای سفرهای بعدی خود امتیاز هم بگیرید.


 • تاریخ اجرا /قیمت


  کد تاریخ رفت تاریخ برگشت قیمت (تومان) تعداد افراد جمع قیمت
  (بدون تخفیف)
  ذخیره
  خرید
  تاریخ مورد نظر شما
  این تور را اختصاصی کنید

 • خاطره ها
 • امتیازدهی به تور
  میزان رضایت مندی شما از راهنمای سفر با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از حمل و نقل ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از در صورت استفاده از محل اقامت ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از پذیرایی ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از زمان بندی برای بازدید دیدنیها و جاذبه های این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از توجه کادر اجرایی به اصول زیست محیطی در این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از کلوت در استفاده از جوامع محلی جهت ایجاد توسعه پایدار:

  امتیاز از نگاه همراهان


logo-samandehi
طراحی سایت توسط کاسپید