Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

تور ایندوچاینا|ویتنام لائوس کامبوج

10 روز و 9 شب
کد تور: 544
امتیاز از نگاه همراهان
95%
 • مرور کلی
  • بازدید از پایتخت شمالی ویتنام هانوی و معابد تاریخی بودایی این شهر، 3 روز کروز کامل در خلیج هالونگ، غارها و جزیره کتبا زیباترین و جذاب ترین منطقه صخره ای آسیا، بازدید از شهر تاریخی- باستانی لانگ پربنگ (جزء شهرهای برگزیده و منتخب یونسکو می باشد)، بازدید و شنا از آبشار پله ای خوانسی،بازدید از زیستگاه خرس های منحصر به فرد SUN BEAR، بازدید از روستای ویسکی،فیل سواری در جنگل و بازدید از کمپ فیل ها، و غار بودا در شمال رود مکونگ.شهر سیم ریپ، بازدید از بزرگ ترین بنای سنگی- مذهبی - تاریخی دنیا (معبد بودا) ، Ankor wat, Ankor Thom, East Gopura ,South Gopura, بازدید و شنا از آبشار بودا، بازار شبانه سیم ریپ و خرید صنایع دستی، شهر فنوم پن پایتخت تاریخی کامبوج، بازدید از بازارهای محلی، موزه خمرهای سرخ، بازدید از کاخ شاهنشاهی.

   قیمت :

   کشور/شهر :ویتنام، لائوس، کامبوج
   نوع سفر/ فعالیت: طبیعتگردی، تاریخی و فرهنگی
   سبک : خانوادگی

   خدمات

   سطح خدمات : کامل
   حمل و نقل: هوایی(پرواز بین المللی)،3 پرواز داخلی و حمل و نقل توریستی در منطقه
   اقامت : هتل 4 ستاره لوکس و 2 شب اقامت در کشتی کروز سنتی
   پذیرایی : 10 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 1 وعده شام
   گروه اجرا : راهنمای فارسی زبان از تهران
   بیمه: بیمه مسئولیت مدنی
   سایر: ترانسفر فرودگاهی، ورودیه ها، ویزا، 3 پرواز داخلی
   بهترین فصل:
   سفر بر روی نقشه گوگل:
   درجه سختی :


  • برنامه تور

   روز اول : پرواز به هانوی مطابق با تاریخ و ساعت در بلیت، وقت آزاد و استراحت، اقامت در هانوی (هتل)؛
   روز دوم: صرف صبحانه در هتل، حرکت به سمت های فونگ، قایق سواری از های فونگ به جزیره کتبا، بازدید از پارک ملی کتبا و غار شگفت انگیز کوان وای، پیاده روی در جنگل کیم جیاو با درختان کم نظیر، کوهنوردی تا Ngu Lam جایی که میتوان منظره 180 درجه از جنگل ها و کوه داشت، ناهار در روستای زیبای ویت های، برگشت به کتبا و اقامت در هتل؛
   روز سوم: پس از صرف صبحانه در هتل، کشتی کروز از بندر کای بی به هالونگ بی، صرف ناهار در کشتی در حال دیدن مناظر شگفت انگیز جزیره، بازدید از غار کم نظیر Thien Cung و غار چوبی، حرکت به سمت بندر Tuan Chau و برگشت به سمت هانوی، اقامت در هانوی (هتل)؛
   روز چهارم: صرف صبحانه، گشت کامل شهر هانوی شامل: Ba Dinh Square، مقبره هوچی مین، پاگودا ترن کوک، معبد Quan Thanh، ,و بازدید از Van Mieu، بعد از ظهر بازدید از دریاچه هوان کیم، معبد Ngoc Son، برج But، Dai Nghien و پل چوبی، پس از گشت حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به سمت لانگ پرابانگ (یک ساعته) ، اقامت در لانگ پرابانگ (هتل)؛
   روز پنجم: پس از صرف صبحانه حرکت به سمت معبد بودایی wat xieng thong، قایق سواری در طول رودخانه مکونگ با منظره زندگی روستایی کنار رودخانه تا رسیدن به غارهای Pak Ou، بازدید از روستای Ban Xang Hai ، بعد از ظهر بازدید از آبشار معروف Kung Si ، وقت آزاد برای شنا و استراحت در کنار آبشار، اقامت در لانگ پرابانگ (هتل)؛
   روز ششم: صرف صبحانه در هتل، بازدید از بنای Wat Visoun، گشت و گذار در روستای Bang Xang Khong که صنایع دستی سنتی و پارچه های بی نظیری دارد، حرکت به سمت فرودگاه و پرواز به سیم ریپ، ترانسفر به هتل و استراحت، اقامت در سیم ریپ؛
   روز هفتم: پس از صرف صبحانه، گشت شهری و بازدید ازجاذبه های شگفت انگیز شامل: معبدها، سیاحت حصار اطراف قلعه، تراس فیل ها و ...، ناهار در رستوران محلی، بعد از ظهر دیدار از شاهکار معماری Angkor Wat ، صرف شام در رستوران همراه با رقص محلی، اقامت در سیم ریپ (هتل)؛
   روز هشتم: پس از صرف صبحانه حرکت به سمت فنوم پن (حدود 6 ساعت)، ترانسفر به هتل، وقت آزاد برای استراحت و گشت و گذار، اقامت در فنوم پن (هتل)؛
   روز نهم: پس از صرف صبحانه، گشت شهری فنوم پن، بازدید از رویال پالاس، معبد وت فنوم، موزه ملی، معبد نقره ای، صرف ناهار در رستوران محلی، بعد از ظهر بازدید از موزه تول اسلنگ، و گشت و گذار در بازار روسی ها، اقامت در فنوم پن (هتل)
   روز دهم: صرف صبحانه و وقت آزاد برای گردش، پرواز برگشت


   تور ایندوچاینا|ویتنام لائوس کامبوج شروع : تهران پایان : تهران
   نشانی محل حرکت : فرودگاه بین المللی امام خمینی
   زمان حرکت : طبق برنامه پرواز
  • دیدنی ها

   برای مشاهده اطلاعات هر اثر بر روی عکس آن کلیک نمایید.
  • نکته های سفر


   • روش های خرید

    1- مناسب ترین روش ثبت نام،خرید اینترنتی است که با داشتن کارتهای عضو شتاب و رمز دوم کارت،به سادگی در قسمت  تاریخ اجرا / قیمت  هر سفر امکان پذیر است.
    با استفاده از این روش میتوانید از تخفیفات خرید اینترنتی که شامل تخفیف زودهنگام، تخفیف گروهی و تخفیف خرید اینترنتی می باشد بهره مند شوید.
    و همچنین با ورود به بخش کاربری، تخفیفات ویژه کلوت؛ شامل امتیازات شما از تعداد روز سفرهای گذشته و فعالیت های شما ( عکاسی, فیلم برداری، مقاله و ...) به شما تعلق خواهد گرفت.
    2 - می توانید وجه سفر را کارت به کارت نمائید و پس از واریز با بخش فروش تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و یا شماره فیش واریزی را اعلام فرمایید.
    مسافر گرامی توجه داشته باشید پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور به نام خریدار سفر درشرکت کلوت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت کلوت آن را دریافت کند.کلوت ملزم به رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای سفر نیست. بدیهی است که دو روش زیر جهت دریافت قرارداد به شما کمک می کند.
    1.تماس تلفنی با بخش فروش جهت ارائه ایمیل و یا فکس (مدارک سفر را مطالعه، تأیید و سپس توسط ایمیل یا فکس ارسال نمایید.)
    2.تماس تلفنی بابخش فروش جهت ارائه آدرس و دریافت مدارک توسط پیک (مدارک سفر را مطالعه، تأیید و سپس توسط پیک ارسال نمایید.)

   • سفر مسئولانه

    ما به عنوان مجری تورهای طبیعت گردی در سطح ایران و جهان، مسئولیت و نقش خود را بسیار جدی تلقی کرده ایم. تاثیر  توریسم را بر روی جوامع محلی و محیط پیرامونمان را خوب می دانیم و سعی می کنیم تورهای خود را با چنین پیش زمینه تفکری برنامه ریزی و اجرا کنیم. به شیوه ای که برای مسافران خود تجربه ای واقعی از زندگی را ایجاد کنیم. (چون مجری تور نقش بسیار مهمی در مسیر هدایت و رهبری تجارب خود دارد تا هم سلامت مسافرانش و هم محافظت از محیط زیست را تضمین نماید).
    برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

   • درجه سختی

    درجه سختی نوع سفرها به منظور آگاهی طبیعت گردان از چگونگی سفر ارائه میشود تا سفری را انتخاب کنند که با توانایی جسمی ،آمادگی روحی ،علایق و تجربیات آنها سازگار باشد.
    سفرهای کلوت به سه گروه کلی فرهنگی – تاریخی ( شهر و روستا ) ، طبیعت گردی و تورهای adventure تقسیم میشود که از این میان سفرهای طبیعت گردی با بیشترین فعالیت ورزشی همراه هستند این برنامه ها ( طبیعت گردی ) براساس عوامل مختلفی مانند میزان فعالیت ،مسافت ،سختی مسیر ،نوع زمین ،شیب مسیر ،ارتفاع ،شرایط آب و هوایی ( فصل اجرا ) و نوع اقامت شبانه درجه بندی میشوند.
    درجه سختی این سفر:
     سبک
    جنگل پیمایی، رفتینگ، اسنورکلینگ، غواصی، پرنده نگری، شنا و حمام آفتاب، بازدید پارک ملی، قایق سواری
    این درجه ازبرنامه ها آسان ترین راه پیمایی ها هستند که در آن ها  کمترین فعالیت ورزشی صورت می گیرد ؛ به گونه ای که تقریباً تمامی افراد معمولی که از سلامت جسمی قابل قبولی برخوردارند ، می توانند در آن شرکت کنند . راه پیمایی در این نوع برنامه ها در  مسافت های کوتاه ، در مسیر های معمولاً پاکوب شده و هموار  با شیب بسیار ملایم  و در دامنه ها و ارتفاعات کم (2500 متر به پایین ) و به  مدت زمان 1تا3 ساعت، صورت می گیرد.

   • قرارداد

    کاربر گرامی
    همه سفرها دارای قرارداد است و پس از خرید سفر انتظار می رود که تایید و امضا شود؛ و با توجه به سفرنامه و خدمات ارائه شده در آن هویت قانونی پیدا می کند.
    شما می توانید با کلیک روی"قرارداد" آن را مشاهده نمایید.

   • نظر سنجی

    بعد از سفر می خواهیم از شما بشنویم!
    ممکن است همکاران ما در پایان سفر بخواهند تا فرم نظر سنجی را تکمیل کنید؛ همچنین می توانید نظرها، انتقادات و پیشنهادهای خود را از طریق وب سایت برای ما ارسال کنید و برای سفرهای بعدی خود امتیاز هم بگیرید.

   • شرایط کنسلی

    ماده 28- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر
    زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ
    از 29 تا 15 روز قبل از سفر10%
    از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%
    از6 تا 4 روز قبل از حرکت40%
    از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%
    از24 تا 12 ساعت قبل از سفر80% از 12ساعت و عدم حضور در سفر100%
    زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
    از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
    از 20 تا 11 روز قبل سفر40%
    از 10تا 4 روز قبل از حرکت60%
    از 3روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر100%
    توجه:
    * جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.
    * در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.


 • خدمات

  تعريف خدمات و سطح های متفاوت آن :

  شرکت کلوت تورها را از نظر سطح خدمات به 4 گروه لوکس، کامل، استاندارد و پایه طبقه بندی کرده است تا همه افراد بتوانند تور مورد نظر خود را با توجه به کیفیت خدمات و هزینه های آن انتخاب نمایند: لطفا برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید . 

  سطح خدمات کامل :

  حمل و نقل: هوایی(پروازهای بین المللی و داخلی)، حمل و نقل توریستی در منطقه، 3 پرواز داخلی
   اقامت: هتل های لوکس 4 ستاره پذیرایی: 10 وعده صبحانه
   گروه اجرا: راهنمای فارسی زبان در منطقه  بیمه: بیمه سفرهای خارجی
   سایر: ترانسفرهای فرودگاهی، کلیه ترانسفرهای شهری و بین شهری

  اقامت :

  کلیه اقامت ها در هتل های لوکس  4 ستاره


  پذیرایی :

  پذیرایی
  10 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 1 وعده شام

  حمل و نقل :

  حمل و نقل
  هوایی (پرواز بین المللی)، 3 پرواز داخلی
   حمل و نقل توریستی در منطقه

  راهنمای سفر :

  یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می دهند که سفر خوشی را سپری می کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب تر را به اجرا بگذارند.
  1.راهنما: 
  او کسی است که از ابتدای سفر با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی، دارای تجربه سفرهای بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می توانید از طریق وی پیگیری نمایید.
  2. راهنمای محلی
  او در ایجاد اعتماد بیشتر به شما در مسیرهای تعریف شده بسیار خوب عمل می کند و در حقیقت یک GPS زنده و سخنگو و در عین حال بسیار تواناست. با بومیان  وطبیعت  منطقه خود آشنا، و در ایجاد یک سفر ایمن نقش آفرینی می کند. در طول سفر از دانش محلی خود استفاده می کند و شما از نزدیک با زبان ،فرهنگ و زندگی اصیل منطقه او بیشتر آشنا می شوید.

  بیمه :

  بیمه
   این نوع بیمه شامل (خسارت های جانی) است که برای مسافر درهنگام بازدید از جاذبه ها، در طبیعت و یا مناطق شهری و روستایی، درچهارچوب برنامه سفر، اتفاق می افتد.
  و شامل خسارت وارده به مسافر در بخش های اعلام شده نیست؛ برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید .

 • نکته های سفر
  • روش های خرید

   1- مناسب ترین روش ثبت نام،خرید اینترنتی است که با داشتن کارتهای عضو شتاب و رمز دوم کارت،به سادگی در قسمت  تاریخ اجرا / قیمت  هر سفر امکان پذیر است.

   با استفاده از این روش میتوانید از تخفیفات خرید اینترنتی که شامل تخفیف زودهنگام، تخفیف گروهی و تخفیف خرید اینترنتی می باشد بهره مند شوید.
   و همچنین با ورود به بخش کاربری، تخفیفات ویژه کلوت؛ شامل امتیازات شما از تعداد روز سفرهای گذشته و فعالیت های شما ( عکاسی, فیلم برداری، مقاله و ...) به شما تعلق خواهد گرفت.
   2 - می توانید وجه سفر را کارت به کارت نمائید و پس از واریز با بخش فروش تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و یا شماره فیش واریزی را اعلام فرمایید.
   مسافر گرامی توجه داشته باشید پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور به نام خریدار سفر درشرکت کلوت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت کلوت آن را دریافت کند.کلوت ملزم به رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای سفر نیست. بدیهی است که دو روش زیر جهت دریافت قرارداد به شما کمک می کند.
   1.تماس تلفنی با بخش فروش جهت ارائه ایمیل و یا فکس (مدارک سفر را مطالعه، تأیید و سپس توسط ایمیل یا فکس ارسال نمایید.)
   2.تماس تلفنی بابخش فروش جهت ارائه آدرس و دریافت مدارک توسط پیک (مدارک سفر را مطالعه، تأیید و سپس توسط پیک ارسال نمایید.)

  • سفر مسئولانه

   ما به عنوان مجری تورهای طبیعت گردی در سطح ایران و جهان، مسئولیت و نقش خود را بسیار جدی تلقی کرده ایم. تاثیر  توریسم را بر روی جوامع محلی و محیط پیرامونمان را خوب می دانیم و سعی می کنیم تورهای خود را با چنین پیش زمینه تفکری برنامه ریزی و اجرا کنیم. به شیوه ای که برای مسافران خود تجربه ای واقعی از زندگی را ایجاد کنیم. (چون مجری تور نقش بسیار مهمی در مسیر هدایت و رهبری تجارب خود دارد تا هم سلامت مسافرانش و هم محافظت از محیط زیست را تضمین نماید).
   برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

  • درجه سختی

   درجه سختی نوع سفرها به منظور آگاهی طبیعت گردان از چگونگی سفر ارائه میشود تا سفری را انتخاب کنند که با توانایی جسمی ،آمادگی روحی ،علایق و تجربیات آنها سازگار باشد.
   سفرهای کلوت به سه گروه کلی فرهنگی – تاریخی ( شهر و روستا ) ، طبیعت گردی و تورهای adventure تقسیم میشود که از این میان سفرهای طبیعت گردی با بیشترین فعالیت ورزشی همراه هستند این برنامه ها ( طبیعت گردی ) براساس عوامل مختلفی مانند میزان فعالیت ،مسافت ،سختی مسیر ،نوع زمین ،شیب مسیر ،ارتفاع ،شرایط آب و هوایی ( فصل اجرا ) و نوع اقامت شبانه درجه بندی میشوند.
   درجه سختی این سفر:
    سبک
   جنگل پیمایی، رفتینگ، اسنورکلینگ، غواصی، پرنده نگری، شنا و حمام آفتاب، بازدید پارک ملی، قایق سواری
   این درجه ازبرنامه ها آسان ترین راه پیمایی ها هستند که در آن ها  کمترین فعالیت ورزشی صورت می گیرد ؛ به گونه ای که تقریباً تمامی افراد معمولی که از سلامت جسمی قابل قبولی برخوردارند ، می توانند در آن شرکت کنند . راه پیمایی در این نوع برنامه ها در  مسافت های کوتاه ، در مسیر های معمولاً پاکوب شده و هموار  با شیب بسیار ملایم  و در دامنه ها و ارتفاعات کم (2500 متر به پایین ) و به  مدت زمان 1تا3 ساعت، صورت می گیرد.

  • قرارداد

   کاربر گرامی
   همه سفرها دارای قرارداد است و پس از خرید سفر انتظار می رود که تایید و امضا شود؛ و با توجه به سفرنامه و خدمات ارائه شده در آن هویت قانونی پیدا می کند.
   شما می توانید با کلیک روی"قرارداد" آن را مشاهده نمایید.

  • نظر سنجی

   بعد از سفر می خواهیم از شما بشنویم!
   ممکن است همکاران ما در پایان سفر بخواهند تا فرم نظر سنجی را تکمیل کنید؛ همچنین می توانید نظرها، انتقادات و پیشنهادهای خود را از طریق وب سایت برای ما ارسال کنید و برای سفرهای بعدی خود امتیاز هم بگیرید.

  • شرایط کنسلی

   ماده 28- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر
   زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ
   از 29 تا 15 روز قبل از سفر10%
   از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%
   از6 تا 4 روز قبل از حرکت40%
   از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%
   از24 تا 12 ساعت قبل از سفر80% از 12ساعت و عدم حضور در سفر100%
   زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
   از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
   از 20 تا 11 روز قبل سفر40%
   از 10تا 4 روز قبل از حرکت60%
   از 3روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر100%
   توجه:
   * جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.
   * در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.


 • تاریخ اجرا /قیمت
  توجه:
  1. این تور  دارای قیمت دلاری + قیمت حمل ونقل تعریف شده است.
  2.نرخ پرواز رفت و برگشت به قیمت تور اضافه می شود.

  کد تاریخ رفت تاریخ برگشت قیمت (تومان) تعداد افراد جمع قیمت
  (بدون تخفیف)
  ذخیره
  خرید
  تاریخ مورد نظر شما
  این تور را اختصاصی کنید

 • خاطره ها
 • امتیازدهی به تور
  میزان رضایت مندی شما از راهنمای سفر با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از حمل و نقل ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از در صورت استفاده از محل اقامت ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از پذیرایی ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از زمان بندی برای بازدید دیدنیها و جاذبه های این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از توجه کادر اجرایی به اصول زیست محیطی در این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از کلوت در استفاده از جوامع محلی جهت ایجاد توسعه پایدار:

  امتیاز از نگاه همراهانطراحی سایت توسط کاسپید