Aftab Kalout Eco Tour & Travel co

تور اسپیلت

5شب و 6 روز
کد تور: 702
امتیاز از نگاه همراهان
95%
 • مرور کلی
  •  از دیر باز ایستادن بر فراز قله ها ،هیجان  و ماجراجوئی ،   عبور  یخچالها ، پیمایش  و فرود درها ،آشنائی با اقلیم مناطق کوهستانی ، پوشش گیاهی و حیات وحشدیدار از زندگی مردمان بومی ،  که صد البته با تاریخ آمیخته است 

   یکی از تفریحات  علا قمندان  بخصوص جوانان بوده و از آنجا که کلوت از پیشروهای تورطبیعت گردی مناطقی مانند اسپیلت صعود یخچال غربی و قله تخت سلیمانی  است ،

   هر ساله صعو د قله علم کوه از مسیر های مختلف  از جمله مسیر  یخچال  اسپیلت  که  در بخش هایی از البرز واقع شده را  طراحی و اجرا می نماید .

   بدون شک حضور در  تور اسپیلت آفتاب کلوت حیاتی را لمس خواهید کرد که تجربه آن را در خیلی از نقاط جهان نخواهید یافت. کلوت افتخار دارد هر ساله همچون دها سال قبل طراح و اجرا کننده  این نوع از  سفر بوده و به شما پیشنهاد می کند از هر فرصتی که دارید استفاده کرده و مشتاق این سفر باشید . اطمینان داریم  در تور اسپیلت آفتاب کلوت لذت و هیجان بی نظیری هنگام صعود از یخچال اسپیلت  البرز  را تجربه خواهید کرد.


   قیمت :

   استان/شهر :مازندران
   نوع سفر/ فعالیت: ورزشی
   سبک : خانوادگی

   خدمات

   سطح خدمات : استاندارد
   حمل و نقل: حمل و نقل توریستی
   اقامت : 2 شب خانه محلی 3 شب کمپ
   پذیرایی : 5 وعده صبحانه / 5 وعده شام
   گروه اجرا : راهنمای فارسی زبان، راهنمای محلی و تکنیکال
   بیمه: بیمه مسئولیت مدنی
   سایر: حمل بار تدارکاتی و عومی با چهار پایان
   بهترین فصل:
   سفر بر روی نقشه گوگل:
   درجه سختی :


  • برنامه تور

   روز اول: حرکت به سوی مرزن آباد و  کلار دشت و سپس رو ستای رود بارک : اقامت خانه محلی 
   روز دوم:  حرکت به سوی علم چال :اقامت کمپ
   روز سوم: حرکت به سوی دیواره غربی و کمپ اسپیلت در بین راه صعود از قله تخت سلیمان  : اقامت  کمپ
   روز چهارم:  حرکت به سوی دیواره یخی  اسپیلت  صعود از آن و بازگشت به کمپ :اقامت کمپ
   روز پنجم:  حرکت به سوی دره سه هزار  عبور از یخچال ها و دیدار از جنگل های  سه هزار : اقامت خانه محلی 
   روز ششم:   وقت آزاد برای گشت و گذار در منطقه و برگش به تهران .
   تور اسپیلت شروع : تهران پایان : تهران
   نشانی محل حرکت : تهران خیابان فاطمی مقابل هتل لاله
   زمان حرکت : 6 صبح
  • نکته های سفر


   • قبل از سفر بدانيم

    مسافر گرامی شما در این صفحه  بانکاتی مهمی برای حضور در سفر آشنا خواهید شد و مابه شما کمک می کنیم سئوالاتی که قبل سفر برایتان مهم است را در بخشهای مختلف مطرح و پاسخ بدهیم. ابتدا شما باید بدانید کجا؟ کی؟ چه فعالیتی؟ چه سطحی از خدمات؟ چه درجه سختی و چه قیمتی و چه نوع بیمه ای برای سفر منتخب خود پیش رو دارید. در زیر به اکثر سئوالات شما  در این صفحه و یا در صفحات دیگر سایت پاسخ داده شده است.
    برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.


   • توجه

    1- مسافر یا نماینده ایشان موظف است در هنگام ثبت نام، مشخصات فردی خود و همراهان را بطور صحیح و کامل ذکر نماید. بدیهی است هرگونه مغایرتی که در ثبت مشخصات مسافر صورت گیرد متوجه نماینده و مسافر بوده و کارگزار در این خصوص هیچ گونه مسئولیت در ارتباط با آن مسافر نخواهد داشت. 
    2- درخصوص ثبت نام گروهی، فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافرین اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به کارگزار جهت هرگونه پیگیری، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به کارگزار نمی باشند. همچنین فرد ثبت نام کننده به عنوان نماینده، موظف است اطلاعات سفر را به سایر مسافرین انتقال دهد.3. لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (15 کیلو ) تنظیم فرمایید. 
    4. درصورت انصراف تا 25 روز قبل از سفر 100%، تا 20  روز قبل60%  و تا 15 روز قبل 40% مبلغ تور قابل بازپرداخت خواهد بود؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد  نخواهد شد.
    5. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت نام می کنند، بر عهده نماینده گروه است.
    6. این سفر دارای کلاس پیشنیاز است .


   • درجه سختی سفر

     سنگین ▲▲▲▲  و نیاز به تمرین قبل از سفر  برای آشنایی با صعود از دیوارهای برفی و یخی دارد .

    این سفرها مختص افرادی است که قبلا در برنامه های شرکت کلوت با درجه سخت شرکت نموده و خود را برای شرایط کوه نوردی (روحی و جسمی) سنگین و صعود آماده نموده اند. همچنین این برنامه ها برای افراد با تجربه و با سابقه کوه نوردی و کوه پیمایی در ارتفـاعات مناسب میباشد که می بایست به تایید سرپرست برنامه های کوه نوردی برسد. این برنامه ها معمولا در ارتفاعات بالاتر از 4200 متر می باشد و دارای روزهای طولانی ( بالاتر از 8 ساعت در روز) در شرایط آب و هوایی متغیر و نا پایدار اجرا خواهد شد.آمادگی جسمانی بسیار بالا و تجربه اقامت در کمپ در ارتفاعات و استفاده از توالت صحرایی جزو شرایط حضور در برنامه ها می باشد.


   • قرارداد

    کاربر گرامی
    همه سفرها دارای قرارداد است و پس از خرید سفر انتظار می رود که تایید و امضا شود؛ و با توجه به سفرنامه و خدمات ارائه شده در آن هویت قانونی پیدا می کند. شما می توانید با کلیک روی "قرارداد" آن را مشاهده نمایید.

   • در باره یخچال اسپیلت

    علم‌کوه نام کوهی با ارتفاع قله ۴۸۵۰ متر است که در منطقهٔ تخت سلیمان در استان مازندران واقع شده‌است.
      بیشتر شهرت این قله به خاطر دیواره‌ و یخچالهی آن از جمله یخچال اسپیلت است  که در دامنهٔ شمالیغربی  آن واقع است و دارای فنّی‌ترین و سخت‌ترین مسیرهای سنگ‌نوردی و دیواره‌نوردی  و یخچال نوردی در ایران  است.
    یخچال های مهم این منطقه  سر زبان اکثر کوهنوردان حرفه ای قردارد و صعود از آنان را باعث شجاعت و افتخارات خود می دانند . 
    از طرفی یخچال های این منطقه سرچشمه های  خروشان رودخانه های سه هزار و خرسان و علم چال و سرچال هستند و از اهمیت ویژهای برخوردارنند . این یخچاله هزاران سال است که هرگز آب نشده و دائمی هستند .


   • شرایط کنسلی

    ماده 28- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر
    زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ
    از 29 تا 15 روز قبل از سفر10%
    از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%
    از6 تا 4 روز قبل از حرکت40%
    از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%
    از24 تا 12 ساعت قبل از سفر80% از 12ساعت و عدم حضور در سفر100%
    زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
    از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
    از 20 تا 11 روز قبل سفر40%
    از 10تا 4 روز قبل از حرکت60%
    از 3روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر100%
    توجه:
    * جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.
    * در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.

   • سفر مسئولانه

    ما به عنوان مجری تورهای طبیعت گردی در سطح ایران و جهان، مسئولیت و نقش خود را بسیار جدی تلقی کرده ایم. تاثیر  توریسم را بر روی جوامع محلی و محیط پیرامونمان را خوب می دانیم و سعی می کنیم تورهای خود را با چنین پیش زمینه تفکری برنامه ریزی و اجرا کنیم. به شیوه ای که برای مسافران خود تجربه ای واقعی از زندگی را ایجاد کنیم. (چون مجری تور نقش بسیار مهمی در مسیر هدایت و رهبری تجارب خود دارد تا هم سلامت مسافرانش و هم محافظت از محیط زیست را تضمین نماید).
    برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

   • روش های خرید یا رزرو

    مشتری گرامی، در سایت کلوت از چندین روش خرید اینترنتی میتوانید استفاده کنید.
    1. میتوانید از تمامی امتیازات خرید اینترنتی و باشگاه مشتریان کلوت بهرمند شوید.
    2. میتوانید از رزرو و پرداخت سریع استفاده کنید و سپس اطلاعات کامل همراهان خود را از طریق ایمیل یا اس ام اس به واحد فروش کلوت برای ثبت در سیستم بیمه و جایگزینی همراهان در وسایل نقلیه و چیدمان اقامت در هتل ارسال نمایید.
    3. میتوانید مبلغ تور را از طریق سیستم کارت به کارت به بانک ملت به شماره کارت 6104337883126193 به نام حمیدرضا فامیل روحانی واریز کنید و سپس اطلاعات خود و همراهان خود را به واحد فروش اعلام نمایید.
    4. میتوانید حضورا به دفتر شرکت مراجعه و از طریق واحد فروش مستقیما ثبت نام خود را انجام دهید.


 • خدمات

  سطح خدمات کامل :

  استاندارد 
  حمل و نقل:

  اقامت :
  پذیرایی : 
  گروه اجرا :
  بیمه: بیمه مسئولیت مدنی
  سایر:

  گروه اجرا :

  گروه اجرا
  یک گروه کارکشته و با تجربه که بارها سفر را در قالب گروه های بزرگ و کوچک با مدیریت و هماهنگی تعریف شده از سوی تیم برنامه ریزی شرکت کلوت اجرا میکند و به شما اطمینان خاطر می دهند که سفر خوشی را سپری می کنید. البته دراین میان همکاری مسئولانه شما در قبال محیط زیست و دیگر همسفران به آنها کمک شایانی میکند تا بتوانند سفری جذاب تر را به اجرا بگذارند.
  1.  راهنما: آقای حمید روحانی 
  او کسی است که از ابتدای سفر با شما خواهد بود و بعنوان کسی که نقش اصلی را در سرپرستی کل گروه بعهده دارد تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر سفر بکار خواهد بست. او برای این کار علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی، دارای تجربه  در سفرهای کوهنوردی , سنگ نوردی و یخ نوردی  بسیار بوده و شما تمامی مطالبات در چهارچوب قرارداد سفر و خدماتی که در سفرنامه دارید را می توانید از طریق وی پیگیری نمایید.
  2. راهنمای محلی :
  او در ایجاد اعتماد بیشتر به شما در مسیرهای تعریف شده بسیار خوب عمل می کند و در حقیقت یک GPS زنده و سخنگو و در عین حال بسیار تواناست. با بومیان  وطبیعت  منطقه خود آشنا، و در ایجاد یک سفر ایمن نقش آفرینی می کند. در طول سفر از دانش محلی خود استفاده می کند و شما از نزدیک با زبان ،فرهنگ و زندگی اصیل منطقه او بیشتر آشنا می شوید.

  بیمه :

  بیمه
  بیمه مسئولیت مدنی مدیران آژانس ها در تورهای یک و چند روزه داخلی 
  این نوع بیمه با توجه به مقررات و مبالغ تعیین شده از سوی مراجع ذی صلاح شرایط اشاره شده زیر را در قرارداد این شرکت با بیمه ایران مصوب نمود .
   این نوع بیمه شامل (خسارت های جانی) است که برای مسافر درهنگام بازدید از جاذبه ها، در طبیعت و یا مناطق شهری و روستایی، درچهارچوب برنامه سفر، اتفاق می افتد، و می توان گفت
  شامل خسارت وارده به مسافر در بخش های زیر نیست:

  1.خسارت ناشی از تصادف و یا حوادث مربوط به وسائل حمل و نقل شامل: هواپیما؛ قطار؛ کشتی؛ قایق و  وسیله نقلیه موتوری وارده به مسافر (به عنوان سرنشین یا عابر)، 
  (بدیهی است که خسارت ناشی ازحوادث  کلیه وسائل حمل و نقل توسط بیمه سرنشین یا شخص ثالث آن وسایل نقلیه پوشش داده می شود که خارج از چهارچوب قرارداد این شرکت با مسافر است).

  2. مسافرانی که در برنامه های بازدید از مکانهایی مانند (پارک ها، سواحل قانونی، غار ها، تله کابین ها، پیست اسکی  و قایق سواری در آب های خروشان) و کلیه اماکن قانونی ودارای مجوز دچار حادثه و خسارت شوند. 
  (بدیهی است که خسارت ناشی ازحوادث در مکان های فوق توسط بیمه ویژه همان مکانها  پوشش داده می شود که خارج از چهارچوب قرارداد این شرکت با مسافر است).

  3. مسافرانی که  خارج از برنامه اصلی سفر دچار حادثه شوند.
  این بیمه فرد حادثه دیده؛ پس از مراحل کامل پزشکی و پرداخت کلیه هزینه ها توسط خود ؛ و تسلیم مدارک پزشکی به بیمه گذار بعد ازبرسی و مراحل قانونی؛ با توجه به میزان خسارت تعین شده در هنگام عقد قرداد با بیمه گذار  هزینه های پرداخت شده  خود را از طزیق بیمه گذار دریافت می نماید. توجه  داشته باشید شخص حادثه دیده  یا  وکیل قانونی وی فقط می تواند پیگیر مراحل دریافت هزینه انجام شده باشد.

  "" استفاده از بیمه تکمیلی می تواند در این موارد؛ پوشش بیمه ای بیشتری را برای مسافر فراهم کند. ""


 • نکته های سفر
  • قبل از سفر بدانيم

   مسافر گرامی شما در این صفحه  بانکاتی مهمی برای حضور در سفر آشنا خواهید شد و مابه شما کمک می کنیم سئوالاتی که قبل سفر برایتان مهم است را در بخشهای مختلف مطرح و پاسخ بدهیم. ابتدا شما باید بدانید کجا؟ کی؟ چه فعالیتی؟ چه سطحی از خدمات؟ چه درجه سختی و چه قیمتی و چه نوع بیمه ای برای سفر منتخب خود پیش رو دارید. در زیر به اکثر سئوالات شما  در این صفحه و یا در صفحات دیگر سایت پاسخ داده شده است.
   برای اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید.

  • توجه

   1- مسافر یا نماینده ایشان موظف است در هنگام ثبت نام، مشخصات فردی خود و همراهان را بطور صحیح و کامل ذکر نماید. بدیهی است هرگونه مغایرتی که در ثبت مشخصات مسافر صورت گیرد متوجه نماینده و مسافر بوده و کارگزار در این خصوص هیچ گونه مسئولیت در ارتباط با آن مسافر نخواهد داشت. 
   2- درخصوص ثبت نام گروهی، فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافرین اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به کارگزار جهت هرگونه پیگیری، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به کارگزار نمی باشند. همچنین فرد ثبت نام کننده به عنوان نماینده، موظف است اطلاعات سفر را به سایر مسافرین انتقال دهد.3. لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (15 کیلو ) تنظیم فرمایید. 
   4. درصورت انصراف تا 25 روز قبل از سفر 100%، تا 20  روز قبل60%  و تا 15 روز قبل 40% مبلغ تور قابل بازپرداخت خواهد بود؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد  نخواهد شد.
   5. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت نام می کنند، بر عهده نماینده گروه است.
   6. این سفر دارای کلاس پیشنیاز است .

  • درجه سختی سفر

    سنگین ▲▲▲▲  و نیاز به تمرین قبل از سفر  برای آشنایی با صعود از دیوارهای برفی و یخی دارد .

   این سفرها مختص افرادی است که قبلا در برنامه های شرکت کلوت با درجه سخت شرکت نموده و خود را برای شرایط کوه نوردی (روحی و جسمی) سنگین و صعود آماده نموده اند. همچنین این برنامه ها برای افراد با تجربه و با سابقه کوه نوردی و کوه پیمایی در ارتفـاعات مناسب میباشد که می بایست به تایید سرپرست برنامه های کوه نوردی برسد. این برنامه ها معمولا در ارتفاعات بالاتر از 4200 متر می باشد و دارای روزهای طولانی ( بالاتر از 8 ساعت در روز) در شرایط آب و هوایی متغیر و نا پایدار اجرا خواهد شد.آمادگی جسمانی بسیار بالا و تجربه اقامت در کمپ در ارتفاعات و استفاده از توالت صحرایی جزو شرایط حضور در برنامه ها می باشد.

  • قرارداد

   کاربر گرامی
   همه سفرها دارای قرارداد است و پس از خرید سفر انتظار می رود که تایید و امضا شود؛ و با توجه به سفرنامه و خدمات ارائه شده در آن هویت قانونی پیدا می کند. شما می توانید با کلیک روی "قرارداد" آن را مشاهده نمایید.

  • در باره یخچال اسپیلت

   در باره یخچال اسپیلت
   علم‌کوه نام کوهی با ارتفاع قله ۴۸۵۰ متر است که در منطقهٔ تخت سلیمان در استان مازندران واقع شده‌است.
     بیشتر شهرت این قله به خاطر دیواره‌ و یخچالهی آن از جمله یخچال اسپیلت است  که در دامنهٔ شمالیغربی  آن واقع است و دارای فنّی‌ترین و سخت‌ترین مسیرهای سنگ‌نوردی و دیواره‌نوردی  و یخچال نوردی در ایران  است.
   یخچال های مهم این منطقه  سر زبان اکثر کوهنوردان حرفه ای قردارد و صعود از آنان را باعث شجاعت و افتخارات خود می دانند . 
   از طرفی یخچال های این منطقه سرچشمه های  خروشان رودخانه های سه هزار و خرسان و علم چال و سرچال هستند و از اهمیت ویژهای برخوردارنند . این یخچاله هزاران سال است که هرگز آب نشده و دائمی هستند .

  • شرایط کنسلی

   ماده 28- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر
   زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ
   از 29 تا 15 روز قبل از سفر10%
   از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%
   از6 تا 4 روز قبل از حرکت40%
   از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%
   از24 تا 12 ساعت قبل از سفر80% از 12ساعت و عدم حضور در سفر100%
   زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
   از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
   از 20 تا 11 روز قبل سفر40%
   از 10تا 4 روز قبل از حرکت60%
   از 3روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر100%
   توجه:
   * جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.
   * در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.

  • سفر مسئولانه

   ما به عنوان مجری تورهای طبیعت گردی در سطح ایران و جهان، مسئولیت و نقش خود را بسیار جدی تلقی کرده ایم. تاثیر  توریسم را بر روی جوامع محلی و محیط پیرامونمان را خوب می دانیم و سعی می کنیم تورهای خود را با چنین پیش زمینه تفکری برنامه ریزی و اجرا کنیم. به شیوه ای که برای مسافران خود تجربه ای واقعی از زندگی را ایجاد کنیم. (چون مجری تور نقش بسیار مهمی در مسیر هدایت و رهبری تجارب خود دارد تا هم سلامت مسافرانش و هم محافظت از محیط زیست را تضمین نماید).
   برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

  • روش های خرید یا رزرو

   مشتری گرامی، در سایت کلوت از چندین روش خرید اینترنتی میتوانید استفاده کنید.
   1. میتوانید از تمامی امتیازات خرید اینترنتی و باشگاه مشتریان کلوت بهرمند شوید.
   2. میتوانید از رزرو و پرداخت سریع استفاده کنید و سپس اطلاعات کامل همراهان خود را از طریق ایمیل یا اس ام اس به واحد فروش کلوت برای ثبت در سیستم بیمه و جایگزینی همراهان در وسایل نقلیه و چیدمان اقامت در هتل ارسال نمایید.
   3. میتوانید مبلغ تور را از طریق سیستم کارت به کارت به بانک ملت به شماره کارت 6104337883126193 به نام حمیدرضا فامیل روحانی واریز کنید و سپس اطلاعات خود و همراهان خود را به واحد فروش اعلام نمایید.
   4. میتوانید حضورا به دفتر شرکت مراجعه و از طریق واحد فروش مستقیما ثبت نام خود را انجام دهید.


 • تاریخ اجرا /قیمت

  کد تاریخ رفت تاریخ برگشت قیمت (تومان) تعداد افراد جمع قیمت
  (بدون تخفیف)
  ذخیره
  خرید
  تاریخ مورد نظر شما
  این تور را اختصاصی کنید

 • خاطره ها
 • امتیازدهی به تور
  میزان رضایت مندی شما از راهنمای سفر با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از حمل و نقل ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از در صورت استفاده از محل اقامت ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از پذیرایی ارائه شده با توجه به سطح خدمات این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از زمان بندی برای بازدید دیدنیها و جاذبه های این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از توجه کادر اجرایی به اصول زیست محیطی در این سفر:
  میزان رضایت مندی شما از کلوت در استفاده از جوامع محلی جهت ایجاد توسعه پایدار:

  امتیاز از نگاه همراهان


logo-samandehi
طراحی سایت توسط کاسپید