سمینار توسعه‌ی ژئوپارک‌ها در ایران؛ از نظریه تا عمل

1398/07/30

5491 بازدید

 

سمینار «توسعه‌ی ژئوپارک‌ها در ایران از نظریه تا عمل» در روز 14 مهرماه 98 هم‌زمان با روز جهانی گردشگری در محل دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

آفتاب کلوت به‌عنوان یکی از میهمانان این سمینار حضور داشت که به همت مدیریت جهانگردی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد. دکتر محمود ضیائی درخصوص برگزاری سمینار «توسعه‌ی ژئوپارک‌ها در ایران؛ از نظریه تا عمل»گفت: پیرو تفاهم‌نامه‌ی همکاری‌های مشترک علمی-آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی با دانشگاه گیسن آلمان، در مرحله‌ی اول، کارگاه آموزشی با عنوان «چالش‌های مدیریت ژئوپارک‌ها در منطقه‌ی قفقاز، خاورمیانه و شمال آفریقا» با همکاری دانشگاه گیسن، دانشگاه علامه‌ طباطبائی و دانشگاه مازندران اردیبهشت ماه امسال در آلمان برگزار شد.

به‌گفته‌ی این عضو هیئت علمی گروه مدیریت جهان‌گردی در این کارگاه آموزشی، دانشجویانی از مقاطع تحصیلات تکمیلی به سرپرستی استادانی از دانشگاه‌های علامه‌ طباطبائی، تهران، شهید بهشتی، مازندران و خوارزمی فرصت آن را پیدا کردند تا در اجرای این کارگاه آموزشی مشارکت داشته باشند.

میهمان ویژه‌ی این سمینار، پروفسور «آندریاس دیتمن» بود که همراه تعدادی از همکاران و دانشجویان انستیتوی جغرافیای این دانشگاه، در این سفر علمی- تحقیقاتی حضور داشتند.