چرا با کلوت سفر کنیم؟

1402/12/06


مفتخریم ، هیچ‌گاه رقابت نکرده‌ایم؛ بلکه ایجاده‌کننده‌ی رقابت بوده‌ایم.

 

آفتاب کلوت از سال 1378، در ارائه‌ی ایده‌های خلاقانه در صنعت گردشگری و طبیعت‌گردی پیشرو بوده وهمواره ایجادکننده‌ی رقابت بوده است.

 

 

 مدیران شرکت کلوت در زمینه ی سفرهای طبیعت گردی تخصص دارند و سال ها ی متمادی است که عاشقانه گروه های مختلف را به سفر می برند. شیوه های سفر رفتن را می شناسند.همیشه مبتکر خدمات نو و پیشرو در برنامه ریزی سفرها هستند وعلاوه بر حضوردر سفرها  تمامی سفر های اجرا شده را هر بار بازنگری می کنند.

گروه کلوت جای جای سرزمین ایران را می شناسند و بارها و بارها با گروه های کوچک و بزرگ به مناطق مختلف سفر کرده ا ند. درباره ی هر منطقه ای ابتدا مطالعه کتابخانه ای  و سپس  بررسی میدانی صورت داده اند. شرایط فنی و عملیاتی برنامه سفر را با دقت بازبینی و مشکلات  اجرای سفر را رفع می کنند. افراد محلی را برای ارائه  خدمات آموزش می دهند.   

بهترین فصل سفر به هر منطقه را می شناسند و می دانند چرا باید در زمانی خاص به یک منطقه برنامه ریزی سفر داشت .

طراوت و زیبایی را در جای جای این سرزمین به شما نشان می دهند .

سفر به مناطق تاریخی کمتر شناخته شده را  تدارک میبینند .

شما را به تماشای پرندگان  اندمیک  و بومی  سرزمینمان و همینطور پرندگان مهاجر می برند  و با حیات وحش  آشنا می سازند .

در سفرها به شما نشان می دهند که ایلات و عشایر ایران چطور زندگی می کنند، کجا ها هستند و زمان ییلاق و قشلاق آن ها چه وقت است؟در جشنها و مراسم خاص آنها شما را شریک میکنند و امکان اقامت در کنار آنها را برایتان فراهم می سازند.

تدارک سفرهای هیجان انگیز می چینند تا بتوانید  ماجراجویی کنید  و لذت  ببرید  

سفرها را  از نظر سختی درجه بندی می کنند و به مسافر توضیح می دهند که چه سفری مناسب حال او است وچقدر با توانائی های شما  و  فعالیت  های جسمانیتان برا بری می کند .  

به سفر مسئولانه پایبندند و به دنبال آموزش به مشتریان معتقد به سفرهای مسئولانه هستند و نگرش خود را برای دست یابی به مشتریان متعهد به سفر مسئولانه سوق میدهند . 

از راهنمایان دوره دیده و با تجربه استفاده می کند و همواره آن ها را در سفرهای تحقیقاتی شرکت داده و برای آن ها کلاس های باز آموزی ترتیب می دهد.، آن ها را برحسب توانایی هایشان درجه بندی می کند و در برنامه های مختلف به آن ها مسئولیت می دهد.

سفرها را با سطح خدمات متفاوت تعریف می کنند و با توجه به موقعیت هر منطقه اقامتگاه خاصی را برای شمادر نظر می گیرد . 

گروه کلوت به ایمنی سفر ها  در جاده اهمیت می دهد ، از وسائل نقلیه استاندارد استفاده کرده و کمتر شبانه سفر می کند. 

در مسیر های پیاده روی از چهار پایان امدادی بهره می گیرد و از راهنمای محلی برای بالا بردن ایمنی سفر استفاده می کند . خدمات بیمه ای  تعریف شده از سوی سازمان میراث فر هنگی و گردشگری  را  که برای مسافران  لازم  دانسته   برای شما تهیه می کند و توضیح می دهد .

حقوق قانونی شما  به عنوان مسافر  که  مورد تائید سازمان میراث فر هنگی و گردشگری  است  را  در قراردادهای سفر توضیح می دهد.

در کلوت یک گروه تخصصی و توانا ، مشتری ها را  مطابق با سلائق مختلف دسته بندی می کنند تا  افراد همگون و هم سلیقه ی همسان ، با توجه به درجه بندی سختی سفرها ، در کنار هم قراربگیرند. به همینمنظور بخش هایی ذیل بر اساس علاقندی های ویژه مهمراهان همیشگی کلوت تعریف شده است .

بخش سفر های فرهنگی و طبعت گردی داخلی 

بخش سفر های ورودی ویژه میهمانان خارج از کشور 

بخش سفر های خارجی 

سخش سفر های ماجراجویانه 

بخش سفر های سافاری 

بخش ماجراجویانه کمپینگ و کوهنوردی 

در تمامی بخش ها همواره نقش مدیریت و نظارت مدیران اصلی شرکت از جمله مدیریت عامل خانم فرزانه نبی زاده و رءیس عیءت مدیره آقای حمید روحانی در کارکنان و  راهنمایان خوش نام برقرار بوده و همیشه تلاش برنوع اوری و بروز بودن شیوه خدمات در دستور کار شرکت کلوت است .
کلوت از همان آغاز فعالیت  در سال  1378 با گردشگری الکترو نیک آشنا بود و اطلاع رسانی سفر ها را از طریق وب سایت کلوت به عموم علاقمندان ایران وجهان می رساند و همیشه پیشرو از به کار گیری جدیترین روشهای اطلاع رسانی الترونیکی بوده و همواره تلاش برای اولین در این موضوع  است . به همین منظور اولین موسسه ارائ کننده خدمات  بخصوص فروش تورهای طبیعت گردی ( آنلاین) از طریق وب سایت از سالهای 1387 به مشتریان خودبوده و همواره بر آن است که از  بهترین روشها در زمینه گردشگری الکترونیکی روز دنیا به منظور ارائ خدمات بهتر برای مشتریان خود را  فراهم سازد .
حضور در سفرهای کلوت؛ سرعت بیشتر، ایمنی بالا، دریافت اطلاعات مناسب و آرامش و سلامتی را  به ارمغان  آورده است.