تور آرژانتین - برزیل

تور آرژانتین - برزیل


برزیل - آرژانتین ـ هتل ۵*ـ✈ TA/L | 12 روزه از آذر |

در تور آرژانتین، برزیل آماده‌ی سفری رویایی به سرزمین پله، رونالدو و دیگر افسانه های دنیای فوتبال و همچنین پنجمین کشور پهناور جهان با طبیعتی بکر و بی‌نظیر، از شگفتی‌های نهفته در آمازون گرفته تا طبیعت بکر و اقیانوسی پهناور درکنار کشور برزیل هستیم 
این سفر زیبا با ورود  شهر سائوپائولو آغاز می‌شود. گشت در سائو پائولو، شهر بوئنوس آیرس  یا پاریس آمریکای جنوبی  جایی که تأثیرات اسپانیایی، ایتالیایی و فرانسوی ها  تحت جذابیت آمریکای لاتین با هم ترکیب شده‌اند در این سفر زیبا از پرآب‌ترین آبشارهای دنیا دیدن کرده و  در ریودوژانیرو با مردم بومی و محلی می توانیم از  مجسمه مسیح دیدن کنیم  تست بهترین قهوه های برزیلی و خرید سوغات وقت های آزاد در هر دو کشور امکان پر بار بودن این سفر را دو چندان و دفتر خاطرات شما را تبدیل به پر خواننده ترین ها خواهد کرد. 


مشخصات سفر

نوع سفر/فعالیت
سبک
سطح خدمات
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
اقامت
-
پذیرایی
13 وعده با کلوت - 21 وعده با گردشگر
گروه اجرا
بیمه
سایر موارد
%3 تخفیف ارزی ثبت نام زود هنگام تا 30 آبان/ 5% تخفیف ریالی ویژه مسافران قدیمی
محل حرکت
تهران - فرودگاه بین‌المللی امام خمینی سالن پرواز های خروجی
بهترین فصل
-

سایر تاریخ های اجرای این تور

جاذبه های این سفر

برنامه سفر

ورود به شهر سائو پائولو و ترانسفر به سمت هتل ؛
نکته : نام هتل 5* سائوپائولو : Intercontinental Sao Paulo Hotel
روز اول
دومین روز سفرمان را با گشتی در سائو پائولو، پرجمعیت‌ترین شهر برزیل آغاز می‌کنیم و از نقاطی مانند خیابان گرافیتی (هنری که یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی شهر است) و خیابان پائولیستا دیدن می‌کنیم و به فرودگاه رفته و راهی شهر بوئنوس آیرس می‌شویم و بعد از پذیرش و تحویل اتاق‌ها زمان کافی برای استراحت و اقامت خواهیم داشت
روزدوم
بعد از صرف صبحانه به صورت بوفه، راهی گشت شهری بوئنوس آیرس شده و از نمای تئاتر کلون ،خیابان ۹جولای(وسیعترین خیابان در جهان)، نماد obelisk واقع در میدان جمهوری، مرکز سیاسی و تاریخی کاخ صورتی دیدن می‌کنیم. زمانی برای صرف ناهار و استراحت داشته و به ادامه ی بازدید‌ها از محلات قدیمی San Telmo و La Boca و خانه‌های رنگارنگ، مناطق اشرافی La Recoleta همراه با کلیسای Pilar و عمارت بزرگ در منطقه Palermo و بنای یادبود اسپانیایی‌ها می‌پردازیم. حضور در جشن تانگو همراه با کباب آرژانتینی گشت شبانه ی اختیاری است.
روز سوم
سفر ما در بوئنوس آیرس یا پاریس آمریکای جنوبی ادامه خواهد داشت جایی که تأثیرات اسپانیایی، ایتالیایی و فرانسوی تحت جذابیت آمریکای لاتین با هم ترکیب شده‌اند را به چشم می‌بینیم. به گشت و گذار در شهر می‌پردازیم و گشت کشتی روی رودخانه پلاته و دلتای تیگره را در ادامه داریم. در ادامه گشت خرید و بازدید در خیابان فلوریدا را خواهیم داشت.
روز چهارم
در ادامه، بعد از صرف صبحانه و ترک شهر بوئنوس آیرس، بازدید خود را با یک پرواز به مقصدی فراموش نشدنی، یعنی شهر پورتو ایگوازو، نقطه تلاقی مرز سه کشور بزریل، آرژانتین و پاراگوئه آغاز می‌کنیم. در این روز از پارک آبشارها و پرآب‌ترین آبشارهای دنیا از سمت آرژانتین دیدن کرده و با اتوبوس به شهر ایگواسو برزیل می‌رویم. در نهایت به هتل محل اقامت رفته و به استراحت می‌پردازیم.
روز پنجم
این روز را با گشت باغ زیبای پرندگان و پیاده روی در پارک آبشارها و تماشای پرآب‌ترین آبشارهای دنیا شروع می‌‌کنیم، زمانی را برای صرف ناهار در رستوران *۵ بالای آبشار خواهیم داشت. لازم به ذکر است که گشت مهیج با قایق macaco به صورت اختیاری اجرا می‌شود. گشت اختیاری رافائین در شب شامل برنامه شام بوفه آزاد با تماشای مراسم ویژه 11کشور در بزرگترین و مهیج‌ترین سالن شوی شهر فوزدوایگواسو است.
نکته : گشت اختیاری:
گشت مهیج با قایق macaco
برنامه شام بوفه آزاد با تماشای مراسم ویژه 11کشور در بزرگترین و مهیج‌ترین سالن شوی شهر فوزدوایگواسو
هزینه‌ی گشت‌های اختیاری به عهده‌ی مسافرین محترم می‌باشد.
روز ششم
پس از صرف صبحانه پرواز با هلیکوپتر بر فراز آبشارها را خواهیم داشت. در وقت آزاد امکان استفاده از امکانات آبی هتل و گشت اختیاری که شامل: بازدید از سد ایتائیپوبین برزیل و پاراگوئه می‌باشد را داریم. بعد از صرف ناهار در رستوران غذای مزرعه، بازدید از مرکز خرید را در برنامه داریم. عصر هنگام، زمان مناسبی برای بازدید از نقطه‌ی 3مرز آرژانتین، برزیل و پاراگوئه و تماشای غروب آفتاب و مراسم و جشن‌های ملی کشورهای آمریکای لاتین را داریم.
روز هفتم
در این روز نیز علاوه بر صرف صبحانه و داشتن زمان آزادانه و کافی برای استفاده از امکانات آبی هتل، عازم فرودگاه شده و ایگواسو را به مقصد ریودوژانیرو ترک کنیم. در ریودوژانیرو نیز پس از انتقال به هتل واقع در ساحل کوپاکابانا، می‌توانیم از چند ساعت باقیمانده روز برای آشنایی با شهر موسیقی و رنگ استفاده کنیم.
روز هشتم
گشت امروز را به بازدید از مجسمه مسیح و کلیسای Catedral Sao Sebastiao، گذر از محل لاپا، پله‌های رنگی سلارون(Escadaria Selaron)، محوطه‌ی بیرونی ورزشگاه ماراکانا و گذر از محل رژه کارناوال‌ها (Sambodroma) اختصاص دادیم. ناهار را در رستوران شوهاسکاریای برزیل هستیم.
روز نهم
این روز زیبا را بعد از صرف صبحانه با گشت تماشای کارناوال محلی ایپانما آغاز کرده و عصرگاه راهی گشت کوه کله قندی یا شوگر لوف (Sugarloaf Mountain) که در نزدیکی ساحل کوپاکابانا قرار گرفته و حدود ۱۳۰۰ متر بالاتر از سطح دریا است می‌شویم. در ادامه بازید از کوه کله قندی همراه با تله‌کابین و دیدن غروب چشم نواز اقیانوس از بالای این کوه را در برنامه خواهیم داشت. گشت شب شامل: گشت سامبادروما و تماشای رژه کارناوال‌ها در سامبادروما می‌باشد.
نکته : شروع گشت شبانه از ساعت 23:00 به بعد می‌باشد.
روز دهم
پس از صرف صبحانه به گشت تماشای کارناوال محلی لبلون، بازار محلی و صنایع دستی ایپانما به صورت پیاده‌روی می‌پردازیم
روز یازدهم
بعد از صرف صبحانه در ریو دو ژانیرو و با گذر از جاده های بینظیر حد فاصل این دو شهر با اتوبوس به فرودگاه سائوپائولو رفته و با خاطراتی خوش رنگ و لعاب به تهران بازمی‌گردیم.
روز دوازدهم

پذیرایی ها و محل اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل
روز اول -- -- -- -- رستوران گردشگر
-
روزدوم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز سوم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز چهارم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز پنجم هتل 5 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران گردشگر
-
روز ششم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز هفتم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز هشتم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز نهم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز دهم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز یازدهم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز دوازدهم هتل 5 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران گردشگر
-

لوازم ضروری سفر

نکات این سفر

*خدمات:

 • بلیط رفت و برگشت با پرواز هواپیمایی قطر
 • اقامت در هتل *5 با موقعیت و دسترسی مناسب
 • 11وعده صبحانه بین المللی و 4 وعده ناهار
 • 14گشت شهری و طبیعت‌گردی
 • راهنمای مجرب فارسی زبان از ایران تا انتهای سفر به همراه راهنما محلی انگلیسی و پرتغالی زبان
 • پرداخت کلیه‌ی ورودیه‌ها
 • انجام کلیه پروازهای داخلی طبق برنامه سفر
 • خدمات اخذ ویزای برزیل و آرژانتین به همراه پرداخت ورودیه سفارت
 • بیمه مسافرتی

*خدمات ویژه:

 • خدمات CIP رفت فرودگاهی
 • پرداخت عوارض خروج از کشور
 • پرداخت کلیه هزینه‌های ترجمه و تأییدات آن
 • گشت هلیکوپتر بر فراز آبشارهای ایگواسو
 • بلیط ورودیه سامبادروما جهت تماشای رژه کارناوال

 

*توجه:

 • بهترین هتل شهر ریو از لحاظ موقعیت در مراسم کارناوال هتل OTHON می‌باشد که محل عبور کارناوال‌های محلی از مقابل این هتل می‌باشد.
 • امکان جابجایی در گشت‌ها وجود دارد ولی تمامی گشت‌ها بی کم و کاست، طبق برنامه اجرا می‌گردند.
 • تمامی اتاق‌های هتل‌ها از نوع استاندارد رزرو شده است. در صورت تقاضا برای اتاق‌های درجه بالاتر با کانتر مربوطه هماهنگ شود.

تورهای مشابه

هم مدت

نام تور عنوان مدت
تور آرژانتین - برزیل برزیل - آرژانتین ـ هتل ۵*ـ✈ TA/L ۱۲ روزه

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین