آفریقا

آفریقا


تور ماداگاسکار، تاناناریو تا تولیار | 12 روزه از مهر |

سفری جذاب به سرزمین خارق العاده‌ای، که ضرورت زندگی انسان‌ها تعریف شده 

تنوعی از اشکال طبیعی و پر جاذبه، با تضاد شدید رنگ ها و سبزه‌های تازه، شالیزارها و دشت‌های بزرگ در کنار تاریخ و طبیعتی کمتر دست خورده و کهن با  تنوعی از شگفت انگیزترین فرهنگ‌ها با داستان‌های شیرین از لمور حیوانی جالب منحصر به فرد ماداگاسکار  


مشخصات سفر

مقاصد
نوع سفر/فعالیت
تفریح و سرگرمی - -
سبک
سطح خدمات
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
اقامت
- -
پذیرایی
28 وعده با کلوت - 6 وعده با گردشگر
گروه اجرا
راهنمای گردشگری -
بیمه
سایر موارد
هزینه پرواز و ویزا بر عهده گردشگر می باشد.
محل حرکت
تهران - فرودگاه بین المللی امام خمینی سالن پرواز های خروجی
بهترین فصل
سختی سفر

سایر تاریخ های اجرای این تور

جاذبه های این سفر

برنامه سفر

پرواز به سمت استانبول، به مدت حدودا 7 ساعت توقف و ترانزیت خواهیم داشت، علاقه مندان می توانند برای بازدید از شهر با هزینه شخصی اقدام نمایند.
روز اول
ورود به فرودگاه بین المللی Ivato در آنتاناناریوو ، پایتخت کشور ماداگاسکار، به گویش محلی (تاناناریو- تانا)، سپس ترانسفر به سمت هتل و تحویل اتاق ها و مراحل چنج پول و گرفتن سیمکارت و در نهایت استراحت در هتل از برنامه های امروزمان خواهد بود.
روز دوم
پس از صرف صبحانه، از تانا به سمت آنتسیرابه حرکت می‌کنیم. در بین راه از کوه‌ها و مزارع وسیع برنج و گندم، روستاهای رنگارنگ بازدید خواهیم داشت و برای صرف ناهار محلی و معروف مالاگاسی در روستای بهنجی توقف می‌کنیم. در ادامه از کارگاه سنتی گلدان سازی دیدن کرده و با رسیدن به مقصد به سمت هتل ترانسفر می‌شویم. گشت شهری کوتاهی خواهیم داشت و از مغازه سنگ های نیمه قیمتی و کارگاه پرورش کرم ابریشم بازدید می‌کنیم. جهت استراحت به هتل محل اقامت می‌رویم.
نکته : اقامت در هتل رویال پالاس
روز سوم
پس از صرف صبحانه به سمت پارک ملی رانومافانا Ranomafana حرکت می‌کنیم. در AMBOSITRA جهت بازدید از مرکز صنایع دستی مالاگاسی توقف میکنیم.
این منطقه به صنایع چوبی قبیله زفیمانیری معروف است و در میراث فرهنگی و در یونسکو ثبت شده است. در ادامه از میان جنگل Ranomafana که جنگل های وسیع اکالیپتوس هستند عبور می کنیم و به شهر Ranomafana می‌رسیم، از شهر بازدید کرده و با کوچکترین آفتاب پرست جهان و لمور شب زیست آشنا می‌شویم. سپس جهت استراحت به هتل محل اقامت می‌رویم.
روز چهارم
پس از صرف صبحانه به بازدید از پارک ملی RANOMAFANA – FIANARANTSOA، که جنگل مرطوب با تنوع زیستی غنی گیاهان، نخل ها و ارکیده های متعدد و دارای انواع جانوران است می‌رویم. بعد از ظهر به سمت شهر Fianarantsoa می‌رویم و از هتل ترمال رانومافانا بازدید می‌کنیم. جهت استراحت به هتل محل اقامتمان می‌رویم.
نکته : در این روز امکان استفاده از تفریحات و ورزش های آبی همچون کایاک و قایق سواری با هزینه شخصی مسافر وجود دارد.
اقامت در لاک هتل lachotel
روز پنجم
پس از صبحانه در هتل به سمت رانوهیرا حرکت می‌کنیم. در شهرک Ambalavao، از کارگاه تولید کاغذ از برنج Antaimoro بازدید می‌کنیم. کارگاه در 15 کیلومتری Ambalavao قراردارد، اینجا زیستگاه نوعی از لمورها دم حلقه (کاتتا) می‌باشد. به شما این امکان را می‌دهند که این "میمون های"دوست داشتنی را ببینید.
پس از گذر از Porte du Sud در واقع آغاز تور جنوب تلقی می شود. در مسیر با دیدن مناظر طبیعی بی‌نظیر و شگفت انگیز و دشت‌های بزرگ و گله های گورخر دنیای جدیدی را کشف می‌کنیم. در ادامه جهت استراحت به هتل می‌ر
نکته : شرایط اقلیمی و آب و هوائی کاملا در مسیر تغییر خواهد کرد.
اقامت و صرف شام در هتل روله دو را رن lerelaisdelareine
روز ششم
پس از صرف صبحانه به سوی پارک ملی و مرکز تفریحی ایزالو Isalo رفته و گشت و گذار و پیاده روی خود را آغاز می‌کنیم. از ماسه‌سنگ‌های قاره‌ای دوران ژوراسیک، دره‌های عمیق بازدید می‌کنیم، اینجا زیستگاه تنوع زیادی از پستانداران، خزندگان، قورباغه است. سپس به سوی دره لمور رفته و به یک استخر طبیعی می‌رسیم که امکان استراحت و شنا در یک حمام طبیعی را برای ما مهیا می‌کند. عصرهنگام در مسیرمان از منظره زیبای غروب خورشید از لابلای دشت و تپه های ایزالو لذت خواهیم برد.
نکته : همراه داشتن یک وعده غذای قابل حمل جهت صرف ناهار در طبیعت در این روز الزامیست.
اقامت و صرف شام در هتل روله دو را رن
روز هفتم
پس از صرف صبحانه به سمت شهر تولیار Tulear حرکت می‌کنیم، بوته‌های خاردار سازگار با آب و هوا خشک، از دیدنی‌های منطقه جنوب است.
در بیشه‌ی چشمگیر آنتسوکای Antsokay، که یک پارک گیاه‌شناسی از گیاهان خاردار بومی در جنوب غربی ماداگاسکار است توقف می‌کنیم و به گشت و گذار در این بهشت گیاه شناسان و جانور شناسان، که انواع مارمولک ها و آفتاب پرست‌ها را در خود جای داده می‌پردازیم.
نکته : اقامت و صرف شام در هتل نوتیلوس NAUTILUS
روز هشتم
پس از صرف صبحانه در هتل، به سواحل و پلاژهای ایفاتی IFATY که شهرت جهانی دارد می‌رویم، از مناظر جنوب جزیره بزرگ ماداگاسکار بازدید کرده و بوته های خاردار سازگار با آب و هوای طولانی خشک که مشخصه جنوب است را مشاهده می کنیم. در ادامه استراحت و وقت آزاد در ساحل ایفاتی را در اختیار خواهیم داشت.
نکته : اقامت و صرف شام در هتل NAUTILUS
روز نهم
پس از صرف صبحانه در هتل، جهت بازگشت به آنتاناناریوو مطابق با ساعت پرواز مندرج در بلیت خود به فرودگاه تولیار ترانسفر می‌شویم .
پس از ورود به آنتاناناریوو به سمت هتل ترانسفر شده و اتاق‌ها را تحویل گرفته و به استراحت و وقت آزاد می‌پردازیم.
نکته : اقامت و صرف شام در هتل لتروا متیس LES TROIS METIS HOTEL
روز دهم
پس از صرف صبحانه گشت شهری تاناناریو، پایتخت ماداگاسکار را آغاز می‌کنیم. به بازدید از کاخ سلطنتی رووان آنالامانگا می‌رویم، برای داشتن نمای پانورامائی شهر به قسمت بالای کاخ می رویم. پس از صرف ناهار، جهت خرید سوغاتی به گالری لیزی Lisy Galery رفته و در پایان طبق برنامه پروازی مندرج در بلیت خود، برای بازگشت به فرودگاه بین المللی ایوتو منتقل شویم و با خاطراتی خوش تاناناریو را به مقصد استانبول ترک می‌کنیم.
روز یازدهم
صبح به استانبول می‌رسیم، چند ساعت تا پرواز بعدی به سمت تهران توقف و ترانزیت داریم. سپس به سمت تهران پرواز خواهیم کرد. علاقه مندان می توانند برای باز دید از شهر با هزینه شخصی اقدام کنند.
روز دوازدهم

پذیرایی ها و محل اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل
روز اول هواپیما گردشگر هواپیما گردشگر هواپیما گردشگر
-
روز دوم هواپیما گردشگر رستوران کلوت رستوران کلوت
-
روز سوم هتل 3 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران کلوت
-
روز چهارم هتل 3 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران کلوت
-
روز پنجم هتل 3 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران کلوت
-
روز ششم هتل 3 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران کلوت
-
روز هفتم هتل 3 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران کلوت
-
روز هشتم هتل 3 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران کلوت
-
روز نهم هتل 3 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران کلوت
-
روز دهم هتل 3 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران کلوت
-
روز یازدهم هتل 3 ستاره کلوت رستوران کلوت هواپیما گردشگر
-
روز دوازدهم هواپیما گردشگر -- -- -- -- -

لوازم ضروری سفر

لوازم پیشنهادی سفر

نکات این سفر

نرخ هر نفر در اتاق دو تخته  نرخ هر نفر در اتاق سینگل 
1365 € + هزینه پرواز 1552 € + هزینه پرواز 

ملاحضه: از ابتدا سال میلادی 2024، با توجه به افزایش نرخ هتل‌های مقصد امکان افزایش نرخ تور وجود دارد.

لازم ذکر است با توجه به زمانبندی خاص و اعلام قبلی امکان برگزاری تور به صورت اختصاصی موجود می‌باشد. جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان شکرت کلوت در ارتباط باشید.

 • با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم  با هماهنگی کارشناسان شرکت کلوت بهترین زمان خرید بیلت های پروازی را انتخاب کرده و در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید، تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران شرکت کلوت  بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
 • هتل‌های این تور طبق جدول فوق رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
 • پرداخت عوارض خروج ازکشور به‌عهده همسفران است.
 • تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
 • مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۷ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
 • هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد، لطفا در هنگام ثبت نام، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
 • این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می‌باشد.
 • پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی (حتی وعده‌های غذایی به‌عهده کلوت) بر عهده همسفران است.
 • داشتن گواهی واکسیناسیون تب زرد برای همه مسافران الزامی‌ست. برای این منظور، حداقل ۱۰ روز قبل از شروع سفر، به مراکز واکسیناسیون یا انستیتو پاستور مراجعه کنید.
 • مصرف قرص مالاریا مفلوکین یا کلوروکین از دو هفته قبل سفر تا ۳ هفته بعد از سفر الزامی است.
 • صدور ویزای ماداگاسکار در فرودگاه بوده و هزینه آن ۳۵ دلار بر عهده مسافران می باشد.
 • برای این سفر جهت هزینه های شخصی حداقل ۳۰۰ دلار باید همراه داشته باشید.

 شرایط و مقررات مهم

 1. لطفا قبل از ثبت‌نام «قرداد و الحاقیه سفر های خارجی » را مطالعه فرمایید.
 2. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
 3. لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از کارشناسان کلوت  اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
 4. جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
 5. صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده شرکت کلوت می‌باشد و بازدید از مابقی جاذبه‌های پیشنهادی سفر با همسفران است.
 6. در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و شرکت کلوت دریافت خواهد شد. برای مطالعه قرارداد قرارداد و الحاقیه سفرهای خارجی کلوت را کلیک کنید.

تورهای مشابه

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین