تونس

تونس


تونس | 7 روزه از مهر |

در تور تونس، شما را به تماشای یکی از متفاوت‌ترین و زیباترین شهرهای ساحلی قاره آفریقا دعوت می‌کنیم و بی شک سفری فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. سفری که با گشت و گذار در میان بناهای تاریخی بازمانده از دوره رومی‌ها و لذت تفریح و قدم زدن در سواحل شنی و درخشان زیر نور آفتاب همراه است و همین امر تونس را به مقصدی محسورکننده برای گردشگران تبدیل می‌کند.


مشخصات سفر

مقاصد
نوع سفر/فعالیت
تفریح و سرگرمی - - گشت و گذار در سطح شهر
سبک
سطح خدمات
ویزا
دارد
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
اقامت
-
پذیرایی
1 وعده با کلوت - 19 وعده با گردشگر
گروه اجرا
راهنمای گردشگری -
بیمه
سایر موارد
هزینه صدور ویزای تونس بر عهده همسفران عزیز می باشد.
مدت
7 روزه
محل حرکت
تهران - فرودگاه بین المللی امام خمینی سالن پرواز های خروجی
بهترین فصل
-
سختی سفر
-

سایر تاریخ های اجرای این تور

جاذبه های این سفر

برنامه سفر

با توجه به ساعت مندرج در بلیط پرواز تهران را به مقصد تونس ترک می‌کنیم. پس از رسیدن به مقصد و ترنسفر شدن به هتل و تحویل اتاق‌ها، وقت آزاد برای گشت یا استراحت خواهیم داشت.
روز اول
پس از صرف صبحانه در هتل به بازدید از شهرهای باستانی و تاریخی رومی‌ها در دوگا Dougga و بولا رجیا Bulla Regia شهری به خانه های زیر زمینی، می‌رویم. پس از آن جهت استراحت و اقامت به هتل بازمی‌گردیم.
روز دوم
پس از صرف صبحانه به بازدید از بلوار حبیب بورقیه (شانزلیزه تونس) می‌رویم. گشتی در مدینه و بازار تونس خواهیم زد و بعد از صرف ناهار، از شهر باستانی کارتاژها Carthage با معماری خاص و شگفت انگیزش دیدن می‌کنیم. پیاده روی و گشت و گذاری در منطقه زیبای سیدی بو سعید Sidi Bou Said خواهیم زد و سپس جهت اقامت به حمامات Hammamet حرکت می‌کنیم.
نکته : تونس تا حمامات 65.8 کیلومتر
روز سوم
پس از صرف صبحانه در هتل، جهت بازدید از بزرگ‌ترین جاذبه تاریخی کشور تونس، آمفی تئاتر طلایی و سنگی رومی‌ها Amphitheater of El Jem به سمت شهر ال جم El Djem حرکت می‌کنیم. سپس به سمت سوسه Sousse ادامه مسیر می‌دهیم، بعد از صرف ناهار گشت بافت مدینه شهر سوسه از دیگر برنامه ‌های ما در این روز خواهد بود. سپس جهت استراحت به هتل بازمی‌گردیم.
روز چهارم
پس از صرف صبحانه امروز وقت و فرصت کافی جهت گشت یا استراحت در هتل ساحلی حمامات خواهیم داشت. بعد از ظهر پیاده روی دلچسبی در مدینه تاریخی حمامات داریم.
روز پنجم
در این روز از برنامه سفر وقت آزاد برای گشت و گذار و استراحت در هتل ساحلی حمامات یا گشت اختیاری خرید از بازار شهر نابول Nabeul را خواهیم داشت.
روز ششم
پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها با توجه به ساعت مندرج در بلیت پرواز، به فرودگاه ترنسفر شده و با خاطراتی خوش به ایران باز‌گردیم.
روز هفتم

پذیرایی ها و محل اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل
روز اول هواپیما گردشگر رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز دوم هتل 4 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز سوم هتل 4 ستاره گردشگر رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز چهارم هتل 4 ستاره گردشگر رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز پنجم هتل 4 ستاره گردشگر رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز ششم هتل 4 ستاره گردشگر رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز هفتم هتل 4 ستاره گردشگر رستوران گردشگر رستوران -- -

لوازم ضروری سفر

لوازم پیشنهادی سفر

نکات این سفر

نکته: 

  • اعتبار ویزای تونس سه ماه است و شما می‌توانید در این مدت 1 ماه در تونس اقامت کنید. لازم به توضیح است که ویزای این کشور از نوع «یک‌بار ورود» است.
  • کافیست مدارک و اطلاعات لازم را به کارشناسان کلوت بسپارید تا کلیه فرآیند اخذ ویزا، سریع و حرفه‌ای انجام شود و الزامی به حضور شما در سفارت نیست.
  • در خصوص پاسخ سفارت باید این نکته را یادآور شویم که اگر به صورت انفرادی اقدام کنید، حداقل 10 روز کاری طول می‌کشد. اما اگر گروهی برای اخذ ویزا مدارک ارائه دهید، این زمان فقط یک روز کاری خواهد بود
  • کارشناسان کلوت تلاش خود را جهت دریافت ویزای شما همسفران خواهند کرد، اما این نکته را یادتان باشد که ویزای شما از طرف نمایندگی کشور مقصد (سفارت و یا کنسولگری) صادر میشود و افراد صادرکننده ویزا در صدور و یا عدم صدور ویزا مختارند.
  • این ویزا از نوع ویزای توریستی بوده و صرفا برای گردش و مسافرت تفریحی ارائه می‌شود. بنابراین شما با داشتن این ویزا نمی‌توانید در کشور مورد نظر کار کنید یا هرگونه فعالیت اجتماعی دیگری داشته باشید

 

برای اطلاع از الحاقیه و قرارداد سفر، قبل از ثبت نام کلیک کنید.

 

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین