کرمــان (*ویژه)

کرمــان (*ویژه)


سافاری عمق لوت/شهداد- خانه محلی/هتل سنتی/ کمپ - پرواز/ خودرو سافاری کلوت | 5 روزه از آذر |

سفر به سرزمین کلوت‌ها در شهر خیال‌انگیز لوت، مقصد بسیاری از کویرنوردانی‌ست که افسون کویر آن‌ها را به پهنه‌ی عظیم کرمان می‌کشاند. عمق سکوت کویر و هنر حیرت‌انگیز خالق در آفرینش طبیعتی شگرف در ساخت و پرداخت نبکاها یا همان گلدان‌های کویر، رمل‌ها و تپه ماهورهای ماسه‌ای و کلوت‌های شگفت‌انگیز شهداد از تجربه‌های دلنشین و بکر هر آدمی‌زاده‌ای‌ست که خود را در میانه‌ی لوت بی‌انتها می‌بیند. در ادامه‌ی تور به بازدید از تنگه‌ی زبان مار و ریگ یلان می‌رویم. شب را در عمق لوت و کویر تجربه خواهیم کرد.

برنامه‌ی اجرای این تور به‌شکل اکوسافاری در منطقه برگزار می‌شود که لذت حضور در طبیعت کویری عمق لوت را همراه با آفرود و سافاری در نواحی بکر لوت تجربه خواهید کرد.


مشخصات سفر

نوع سفر/فعالیت
-
سبک
سطح خدمات
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
خودروی آفرود - وسیله نقلیه توریستی
اقامت
- - -
پذیرایی
10 وعده با کلوت - 4 وعده با گردشگر
گروه اجرا
راهنمای گردشگری -
بیمه
سایر موارد
هزینه پرواز به عهده گردشگر می‌باشد.
محل حرکت
تهران - فرودگاه مهرآباد
بهترین فصل
-
سختی سفر
درجه سختی 2 

سایر تاریخ های اجرای این تور

برنامه سفر

پرواز (گروه A میهمانانی که وسیله نقلیه سافاری ندارند و از وسیله نقلیه سافاری کلوت استفاده می‌کنند.) از تهران به سوی کرمان ،پس از دیدار و آشنایی با راهنمای سرپرست سفر همراه و آشنایی ( گروه B میهمانانی که وسیله نقلیه از آن خودشان است)، سپس به بازدید از باغ شازده ماهان می‌رویم و از آرامگاه شاه نعمت‌ الله ولی بازدید می‌کینم و پس از صرف نهار به سمت شهداد می‌رویم و شب را در اقامتگاه بومگردی سپری می‌کنیم.
نکته : مدت زمان حدودی پرواز تهران به کرمان 1 ساعت و 35 دقیقه
کرمان به ماهان 35.7 کیلومتر
ماهان به شهداد 85.2
روز اول
حرکت از شهداد به سمت عمق دشت لوت. به سوی منطقه زبار مار و ریگ ستاره خواهیم رفت تا قبل از غروب، کمپ کویری کلوت را برپا کنیم. لذت تماشای آسمان پرستاره در دشت لوت به همراه سکوت آن خالی از لطف نیست!
روز دوم
حرکت از ریگ ستاره به سوی چال مرکزی و خود را برای اندکی هیجان در رمل های ریگ یلان آماده خواهیم کرد، بعد از گشت در عمق لوت، برپایی کمپ و اندکی استراحت، شب نشینی زیر آسمان پرستاره، لذت سفر را دوچندان می کند
روز سوم
حرکت از ریگ یلان به سوی رمل های کوه ملک محمد، پس از صرف نهار، به سمت شهداد می‌رویم و برای استراحت و صرف شام، شب را در هتل سنتی/خانه محلی سپری می‌کنیم.
روز چهارم
گروه A میهمانانی که از وسیله نقلیه سافاری کلوت استفاده می‌کنند امروز از کرمان توسط وسیله نقلیه گروهی ابتدا به شهر کرمان رفته پس از گشتی کوتاه با توجه به ساعت پرواز و زمان برای صرف غذا در رستوران، عازم فرودگاه شده و با خاطراتی خوش به سفر بیابان لوت خاتمه میدهند.
گروه B میهمانانی که وسیله نقلیه از آن خودشان است با توجه به فاصله شهداد به تهران می‌توانند ساعت حرکت خود را از ابتدا صبح شروع کرده آنان نیز سفر را با خاطراتی خوش به پایان برسانند.
روز پنجم

پذیرایی ها و محل اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل
روز اول هواپیما گردشگر رستوران گردشگر اقامتگاه بومگردی کلوت
-
روز دوم اقامتگاه بومگردی کلوت طبیعت کلوت اکو کمپ بیابانی سیار کلوت کلوت
-
روز سوم اکو کمپ بیابانی سیار کلوت کلوت طبیعت کلوت اکو کمپ بیابانی سیار کلوت کلوت
-
روز چهارم اکو کمپ بیابانی سیار کلوت کلوت طبیعت کلوت هتل سنتی گردشگر
-
روز پنجم هتل سنتی کلوت رستوران گردشگر -- -- -

لوازم ضروری سفر

 • صندلی راحتی تاشو مخصوص سفر
 • لباس خنک و آزاد (رنگ روشن)

لوازم پیشنهادی سفر

نکات این سفر


​​​​یاد آوری نکاتی از قرداد سفر : 

مطالعه و تبعیت از بند های قرداد در حین سفر .

  مسافر یا نماینده ایشان موظف است در هنگام ثبت نام، مشخصات فردی خود و همراهان را بطور صحیح و کامل ذکر نماید. بدیهی است هرگونه مغایرتی که در ثبت مشخصات مسافر صورت گیرد متوجه نماینده و مسافر بوده و کارگزار در این خصوص هیچ گونه مسئولیت در ارتباط با آن مسافر نخواهد داشت.

مسافر در صورت تخلف خودروها و توقف توسط عوامل انتظامی گروه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خودروی متوقف شده ندارد.

چیدمان مسافر در خانه های محلی و  چادرها  و چیدمان مسافر در اتومبیل توسط سرپرست برنامه و شرایط موجود صورت می گیرد و قابل تغییر نیست.

مسافر در صورت اقامت در هتل، قیمت براساس اتاق دو نفره تنظیم گردیده و مسافرین انفرادی به هنگام ثبت نام مشمول مقررات و نرخ استفاده از اتاق یک نفره می شوند.

کلیه هزینه های خارج از برنامه به عهده مسافر است.

چنانچه کارگزار مجبور شود در اثر شرایط غیر قابل پیش­بینی طبیعی و محیطی بخشی از گشت را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه اقدام لازم را در راستای اجرای سفر دیگر اقدام کند، مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده به کارگزار است.

درخصوص ثبت نام گروهی، فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافرین اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به کارگزار جهت هرگونه پیگیری، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به کارگزار نمی باشند. همچنین فرد ثبت نام کننده به عنوان نماینده، موظف است اطلاعات سفر را به سایر مسافرین انتقال دهد. 

نکات مهم برای ان دسته از همرانی که تمایل دارند از وسیله نقلیه خودشان در سفر استفاده کنند .

حضور این نوع از خود رو ها براساس ظوابط تعیین شده در چهار چوب قرداد سفر های کلوت با شخص راننده خودرو است و  در صورت داشتن  نکات  ذیل شرکت در برنامه  بلامانع است . 

 

 • قبل از سفر رفع معایب اتومبیل الزامی است .  زیرا اگر در طول سفر خودروی شما دچار مشکل فنی بشود تعمیرات آن مستلزم پرداخت هزینه اضطراری می شود و هزینه ی مالی و زمانی در بردارد.
 • همراه داشتن مدارک  کامل خودرو  و  راننده .
 • همراه داشتن لوازم یدکی خودرو در تمام فصول سفر شامل : کپسول آتشنشانی، تسمه بگسل، ۲ عدد شگل، پمپ باد و وسایل پنچر گیری،  جک، آچار چرخ، زنجیر چرخ  و زاپاس، یک قوطی روغن ترمز و ۴ لیتر روغن موتور،  گالن ۲۰ لیتری ویژه بنزین،گالن ۱۰ لیتری آب کیت امداد جاده ای  و جعبه ی کمک های اولیه .
 •  تبعیت از راهنمای سفر( راننده اولین اتومبیلی که در تیم معرفی می شود و به عنوان سر گروه حرکت میکند ) 
 • پرهیز از هرگونه تردد نمایشی و ایجاد هیجان .
 • رعایت کامل حقوق دیگران و جوامع محلی .
 • روشن کردن آتش در کمپ فقط در یک محل تعیین شده امکان پذیر است.
 • جهت احترام به همسفران ساعت خاموشی را ۲۳:۳۰  قرار دادیم.

                               

تورهای مشابه

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین