آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی


کیپ تان - سان سیتی - پیلانزبرگ - ژوهانسبورگ | هتل 5 ستاره | 10 روزه از ۹ شهریور ۱۴۰۱ |

در تور ده‌روزه‌ی آفریقای جنوبی، گشت‌وگذار در طبیعت شگفت‌انگیز آفریقا را از منطقه‌ی Hout Bay و گشت کشتی برای دیدن فوک‌های دریایی و حرکت به منطقه‌ی Cape Peninsula و سپس بازدید از دماغه‌ی امید نیک، مزرعه‌ی شترمرغ‌های آفریقایی و محل تجمع پنگوئن‌ها آغاز می‌کنیم. تماشای دیدنی‌ترین‌های کیپ‌تاون و گشت‌ هلیکوپتری و منطقه زیبای Stellenbosch پایان بخش اول سفر خواهدبود. از مهیج‌ترین بخش‌های سفر تجربه‌ی لمس حیات‌وحش در پارک جنگلی و سافاری ژوهانسبورگ در کنار تماشای صنایع‌دستی این شهر خواهد بود.


قیمت : 0تومان


(بلیت پرواز)    30,000,000 تومان   

ارز     2190$   

امتیاز تور

۱۰
دسته بندی های تور

مشخصات سفر

کد سفر
۱۶۲/۱۱۵۷/۴۳۲۴
نوع سفر/فعالیت
-
سبک
سطح خدمات
ویزا
ویزای آفریقای جنوبی
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
اقامت
- -
پذیرایی
10 وعده با کلوت - 16 وعده با گردشگر
گروه اجرا
بیمه
سایر موارد
(3 ساعت قبل از ساعت پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید)
مدت
10 روزه
زمان حرکت
چهارشنبه   ۱۴۰۱-۰۶-۰۹     بر اساس ساعت درج شده بر روی بلیت پرواز  
محل حرکت
تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی سالن پروازهای خروجی
بهترین فصل
- -
سختی سفر
-

سایر تاریخ های اجرای این تور

برنامه سفر

با رسیدن به کیپ تان، به هتل ترانسفر می‌شویم؛ سپس با تحویل گرفتن اتاق‌ها، استراحت کرده و نخستین شب حضورمان در هتل 5 ستاره‌ی Crystal Tower hotel and SPA و یا هتلی مشابهِ آن سر می‌کنیم.
نکته : پرواز تهران تا کیپ تان حدود 14 ساعت و با یک ایست انجام می‌شود.
روز اول
روز دوم سفر را با گشتِ نیم روزیِ شهر کیپ‌تان آغاز می‌کنیم. بازدید از استادیوم فوتبال جام‌جهانی، منطقه‌ی بوک آپ، Table Mountain در برنامه‌ی ما قرار دارد؛ سپس به سمت Signal hills حرکت کرده و در ادامه برای خرید به سمت مرکز خرید V&A Waterfront می‌رویم. در پایان روز برای استراحت به هتل‌مان در کیپ تان باز می‌گردیم.
روز دوم
صبح دیگری را در شهر کیپ تان آغاز می‌کنیم. قرار است تمام روزمان را در منطقه‌ی Hout Bay بگذرانیم. برای بازدید از جزیره‌ی فوک‌های دریایی با وسیله‌ی نقلیه‌ی دریایی به سمت منطقه‌ی Cape Peninsula خواهیم رفت؛ سپس برای بازدید از دماغه امید نیک، مزرعه‌ی شترمرغ‌های آفریقایی، محل تجمع پنگوئن‌های مخصوص آفریقایی به سمت منطقه Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت می‌رویم. در انتها برای استراحت به هتل 5 ستاره‌ی کیپ تان بر می‌گردیم.
روز سوم
روز پر هیجانمان را با صرف صبحانه در هتل آغاز می‌کنیم. در این روز برای تماشای شهر کیپ تان، هلیکوپترسواری بر فراز شهر را در برنامه خواهیم داشت؛ سپس بازدید از kirstenbosch gardens و در ادامه عزیمت به شهر و منطقه زیبای Stellenbosch که شاملِ باغ‌های انگور، تست پنیر می‌شود را خواهیم داشت. در مسیر بازگشت، به مرکز خرید Canal Walk رفته و برای استراحت به هتل کیپ تان باز می‌گردیم.
نکته : هزینه‌ی هلیکوپتر سواری توسط کلوت پرداخت خواهد شد.
روز چهارم
پس از صرف صبحانه در هتل، اتاق‌ها را تحویل داده و به فرودگاه ترانسفر می‌شویم.کیپ تان را به مقصد ژوهانسبورگ ترک کرده و با وسیله نقلیه‌ی زمینی به سمت سان سیتی می‌رویم. در مسیر از دهکده‌‌‌ی فرهنگی لسدی بازدید کرده، با نحوه‌ی زندگی مردم منطقه آشنا شده و شوی مربوط به اقوام قدیمی آفریقای جنوبی تماشا می‌کنیم. با ورود به سان سیتی، شب را در هتل 5 ستاره The Cascades Hotel و یا هتلی مشابهِ آن اقامت خواهیم داشت.
نکته : پرواز کیپ تان به ژوهانسبورگ حدود 2 ساعت و 5 دقیقه و بدون ایست خواهد بود.
فاصله‌ی ژوهانسبورگ تا سان سیتی 182 کیلومتر (حدود 2 ساعت و 30 دقیقه) است.
روز پنجم
پس از صبحانه وقت آزاد کافی برای استفاده از تفریحات ریزورت سان سیتی و استفاده از پارک آبی که برای میهمانان هتل‌های سان سیتی رایگان است، خواهیم داشت. هچنین، بلیت سایر تفریحات سان سیتی در Entertainment Center قابل تهیه خواهد بود. در انتها برای استراحت به هتل‌مان در سان سیتی باز می‌‌گردیم.
روز ششم
تا زمان تحویل اتاق‌ها زمان آزاد خواهیم داشت. سپس با وسیله‌ نقلیه‌ زمینی به سمت پارک جنگلی پیلانزبرگ حرکت می‌کنیم. با رسیدن به منطقه، به هتل پارک جنگلی رفته و اتاق‌مان را تحویل می‌گیریم. در ادامه، پس از ظهر، گشت سافاری به یاد ماندنی را در برنامه خواهیم داشت. شام این شب را در هتل 4 ستاره‌ی KWA MARITANE BUSH LODGE و یا هتلی مشابهِ آن صرف خواهیم کرد.
نکته : فاصله‌ی سان سیتی تا پیلانزبرگ 25 کیلومتر (حدود 1 ساعت) است.
زمان گشت سافاری در پارک جنگلی پیلانزبرگ حدود 3 ساعت خواهد بود.
روز هفتم
پس از صرف صبحانه در هتل، اتاق ها را تحویل داده و به سمت ژوهانسبورگ حرکت می‌‌کنیم. در مسیر از پارکِ شیرهای سفید آفریقایی بازدید کرده و برای اقامت به هتل 5 ستاره‌ی Radisson Blu Sandton hotel و یا هتلی مشابهِ آن در ژوهانسبورگ می‌رویم.
روز هشتم
گشت تمام روزه در ژوهانسبورگ و بازدید از شهربازی گلد ریف سیتی و استفاده از امکانات تفریحی این مجموعه روزمان را خواهد ساخت. در ادامه نیز، پس از ظهر به بازدید از مسجد ترک‌های مقیم ژوهانسبورگ (مسجد نظامیه) رفته و در آخر، برای استراحت به هتل باز می‌گردیم.
روز نهم
پس از صرف صبحانه در هتل، آخرین ساعات حضور خود در این سفر به یاد ماندنی را گذرانده و برای پرواز به سمت تهران، به فرودگاه ژوهانسبورگ ترانسفر می‌شویم.
نکته : پرواز ژوهانسبورگ به تهران حدود 12 ساعت و با یک ایست انجام می‌پذیرد.
روز دهم

پذیرایی ها و محل اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل
روز اول -- -- -- -- رستوران گردشگر
-
روز دوم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز سوم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز چهارم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز پنجم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز ششم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز هفتم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر هتل 4 ستاره کلوت
-
روز هشتم هتل 4 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز نهم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز دهم هتل 5 ستاره کلوت -- -- -- -- -

لوازم ضروری سفر

لوازم پیشنهادی سفر

نکات این سفر

نكات مهم و قابل توجه:


  • هزینه‌ی ویزا و هزینه انگشت‌نگاری شرکت VFS معادل (57 یورو + 450000 تومان) بر عهده‌ی مسافر است.
  • در صورت افزايش يا تغيير نرخ تور اعم از افزايش نرخ بليت ، ويزا ،‌ هتل يا ساير خدمات ، اختلاف قیمت آن بر عهده همراهان است.
  • در صورتي كه مسافر بعد از صدور ويزا اقدام به ابطال تور نمايند، شركت مجاز به ابطال ويزا توسط مقامات سفارت صادر كننده ويزا خواهد بود و  هزينه آن غير قابل استرداد است.
  •  پاسپورت افراد بايد حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد، مسئوليت تاريخ اعتبار، ممنوع‌الخروج بودن و ساير مشكلات مربوط به پاسپورت که در هنگام خروج از مرز پیش بیاید، بر عهده شركت كنندگان است. همچنين داشتن گذرنامه جداگانه براي هر نفر الزامی است حتي نوزادان.
  • درصورت انصراف تا 50 روز قبل از اجراي سفر 100%،50 تا 45 روز قبل60% و از 45 تا 40 روز قبل40% مبلغ تور پس از کسر خدمات چارتری مانند  بلیت و ویزا،  قابل بازپرداخت خواهد بود؛ پس ازآن هيچ گونه وجهي مسترد نخواهد شد.
  • دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت‌کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت‌نام الزامی است؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفر به افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
  • برنامه‌های  اعلام شده ونحوه اقامت، با توجه به شرايط آب و هوايی و ساير عوامل محيطی يا فنی قابل جابجايی است.

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین