هند

هند


کشمیر زیبا | 8 روز از دی |


مشخصات سفر

نوع سفر/فعالیت
-
سبک
سطح خدمات
ویزا
ویزای هند
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
خودروی آفرود -
اقامت
- -
گروه اجرا
بیمه
مدت
8 روز
محل حرکت
تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی سالن پرواز های خروجی
بهترین فصل
سختی سفر

سایر تاریخ های اجرای این تور

برنامه سفر

ورود به دهلی ، ترانسفر به هتل، اقامت در دهلی؛
نکته : نام هتل 5**دهلی :Leela Ambience
روز اول
صرف صبحانه در هتل ترانسفر به فرودگاه و پرواز به سرینگر و ترانسفر به هتل ، بعد از ناهار از باغ های مغول دیدن خواهید کرد. با چمن‌های پلکانی، فواره‌های آبشاری و سه باغ مغول چسماشاهی، نیشات و شالیمار در بازگشت از باغ مغول، از شهر قدیمی سریناگر و قلعه هاری پاربات و مسجد جامع، بنای یادبود معماری قرون وسطایی و ... بازدید می کنیم و بعدظهر سوار بر قایق از منظره ی زیبای شهر سریناگر لذت می بریمدر ادامه بعد از بازدید از یازار صنایع دستی به هتل برای استراحت بازمی گردیم ؛
نکته : نام هتل 4* : Radisson
روز دوم
صرف صبحانه در هتل و سپس حرکت به سمت منطقه چمنزار گل که به سویس هند شناخنه شده است و بزرگترین استراحتگاه و زمین گلف جهان شناخته می شود حرکت می کنیم فاصله این شهر از سرینگر حدود یک ساعت می باشد . در مسیر از جاده های و مناظر زیبای منطقه که با درختان بلند سبز تزیین شده لذت ببرید و سپس بعد از صرف نهار می توانید سوار بر تله کابین از یکی از بهترین و طولانی ترین تله کابین ها دنیا را تجریه کنید.بازگشت به هتل و استراحت ؛
روز سوم
صرف صبحانه و حرکت به سمت منطقه کوهستانی زیبای سونامرگ و بازدید از یخچالهای طبیعی زیبا و پیاده روی در منطقه ، ترانسفر به هتل و اقامت در سونامرگ ؛
نکته : نام هتل 4* : Rah Villas
روز چهارم
صرف صبحانه در هتل و وقت آزاد برای استفاده از تفریحات منطقه و گشت و گذار و عکاسی ، شب اقامت در هتل ؛
روز پنجم
صرف صبحانه درهتل و حرکت به سمت شهر پهلگام این منطقه مرتفع سرشار از رودخانه ها و آبشار های زیبا می باشد و هوای بسیار مطبوعی دارد . بیشتر اقامتگاه ها در این منطقه در منطق پر شیب قراردارند و برای رسیدن به انها و حمل بار از قاطر استفاده می شود .پهالگام در درون خود کمتر از هشت روستای کوچک دارد که یکی از آنها ممال است .معبد شیوا که به عنوان قدیمی ترین معبد موجود کشمیر در نظر گرفته می شودو قدمت آن به قرن بیستم می رسد در این منطقه قرار دارد. شب اقامت در پهلگان ؛
نکته : نام هتل 4*: Royal Hillton
روز ششم
صرف صبحانه در هتل و وقت آزاد برای گردش در منطقه زیبای پهلگان ، لذت از پیاده روی در دره ها و مسیرهای زیبای منطقه و عکاسی از طبیعت زیبا با مشورت و همراهی لیدر بازدید از منطقه آرو دره کاتریناگ و ...... ، شب اقامت در پهلگان .
روز هفتم
صرف صبحانه در هتل، پرواز به فرودگاه دهلی برای پرواز بازگشت به تهران .
روز هشتم

لوازم ضروری سفر

لوازم پیشنهادی سفر

نکات این سفر

توجهات مهم:

۱-بلیط پرواز در بیشتر سفرها به صورت سیستمی خریداری می شود و لذا هزینه ی قطعی بلیط در روز خرید بلیط مشخص و نهایی می شود. 
۲-در صورتی که مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت  صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است.
۳-پاسپورت افراد باید حداقل۷ ماه اعتبار از زمان سفر داشته باشد، مسئولیت تاریخ اعتبار، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت در هنگام خروج از مرز، بر عهده شرکت کنندگان است.

۴-هزینه هرگونه برنامه تفریحی انتخابی در طول سفر مانند ورزش های آبی به عهده شرکت کنندگان است.
۵-لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (۲۰ کیلو گرم) تنظیم فرمایید.

۶-دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است.

۷-مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت نام می کنند، بر عهده نماینده گروه است.
۸-مسئولیت حفظ لوازم شخصی هر فرد در طول سفر بر عهده خود شخص می باشد..در صورتی که گردشگری دیرتر به محل حرکت گروه بیاید، مسوولین تور،مسوولیتی در قبال مخارج ملحق شدن فرد فوق به گروه نخواهد داشت.

۹- چنانچه شخصی به علل مختلف مانند، دید و بازدید اقوام و دوستان در شهرها و کشورهای بین مسیر، و بازدیدهای شخصی خارج از برنامه، از گروه جدا شود مسوولیت آن را خود شخص بایستی بپذیرد.

 

بار مسافر:

میزان بار همراه هر نفر، نباید بیشتر از ۲۰ کیلو باشد به جز وسایل دم دستی که داخل اتوبوس زیر صندلی و یا بالای سر قرار می گیرد. وسایل دم دستی شامل: ظروف شخصی( قاشق، چنگال، بشقاب و لیوان)، تنقلات، مهر نماز، دوربین، وسایل ضد آفتاب و فلاکس چای و لباس گرم و لباس ضد باران می باشد.

 

قوانین ویزا:

 1. چناچه صدور ویزا و تحویل گذرنامه توسط برخی سفارتخانه ها در ساعات آخر قبل از شروع سفر صورت بگیرد ، مسافر بایستی مقدمات سفر خود را از قبل آماده نموده باشد.
   
 2. تامین هزینه ارزی سفر به طریق قانونی بر عهده مسافر است. 

 

 1. ارائه ضامن معتبر برحسب نیاز سفرهایی که احتیاج به معرفی ضامن و یا ارائه ضمانت نامة معتبر دارد از سوی مسافر الزامی بوده و در صورت درخواست سفارت خانه مربوطه جهت انجام مصاحبه با مسافر به خاطر صدور ویزا ، مسافر باید با هماهنگی شرکت  در کنسولگری سفارتخانه ذیربط حضور یافته و در مصاحبه شرکت نماید و در صورت عدم حضور مسافر در وقت تعیین شده که منجر به عدم دریافت روادید شود ، جرایم منعقده در ماده ۱۱  قرارداد شامل و اخذ خواهد شد.

 

 1. درصورتیکه مسافر کلیه مدارک مورد نیاز را به موقع تسلیم و در وقت مقرر در سفارت خانه مربوطه حاضر و مراحل مختلف  مصاحبه را انجام  دهد ولی به هر علت  سفارت از صدور روادید وی خود داری نماید ، مسافر حق هیچگونه اعتراضی نداشته و شرکت موظف  به استرداد وجه دریافتی پس از کسر هزینه های انجام شده (مانند بلیت هواپیما چارتر ، کنسلی هتل و ویزا و ...) به مسافر خواهد بود .
   
 2. شرکت در خصوص عدم صدور روادید از سوی سفارتخانه ها برای هیچ یک از مسافرین مسئولیت نداشته و در صورتی که مسافرین به صورت گروهی ثبت نام نموده و به دلایلی سفارتخانه مربوطه از صدور ویزا برای هر یک از مسافرین ممانعت نماید ، سایر مسافرین می بایست از سفر استفاده نموده و در صورت اعلام انصراف بایستی مطابق ماده ۱۱  این قرارداد جرائم متعلقه را پرداخت نمایند.

 

 1. در خصوص بستگان درجه یک ( پدر ،  مادر ، همسر و  فرزندان مجرد ) ، ۵۰ %  هزینه  جرایم متعلقه در ماده ۱۱ این قرارداد دریافت خواهد شد و در خصوص افرادی که موفق به اخذ ویزا نشده اند ، طبق تبصره  ۶  از ماده ۱۶ عمل خواهد شد .  
   

شرایط کنسلی:

ماده ۲۸- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر

زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ:
از ۲۹ تا ۱۵ روز قبل از سفر۱۰%

از ۱۴ تا ۷ روز قبل از سفر۲۰%
از۶ تا ۴ روز قبل از حرکت۴۰%

از ۳ تا ۱ روز قبل از سفر۶۰%

از۲۴ تا ۱۲ ساعت قبل از سفر۸۰% از ۱۲ساعت و عدم حضور در سفر۱۰۰%

زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
از ۲۴ تا ۲۱ روز قبل از سفر۳۵%
از ۲۰ تا ۱۱ روز قبل سفر۴۰%
از ۱۰تا ۴ روز قبل از حرکت۶۰%
از ۳روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر۱۰۰%

توجه:

* جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.

* در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.


* تنها تا قبل از تحویل مدارک به سفارت امکان کنسلی تور توسط گردشگر وجود دارد، و بعد از آن، هیچ مبلغی به مسافر عودت نمی شود مگر آنکه ویزا توسط سفارت صادر نگردد که در آن صورت مبالغ صرف شده برای دریافت ویزا اعم از ورودی سفارت،پروازو هتل و....از مبلغ مسافر کسر و مابقی به وی مسترد می شود، ضمن آنکه ویزا مدرکی است که به اعتبار شخص داده می شود و نمی توان دادن آن را برای هر شخصی تضمین کرد.

تورهای مشابه

هم مدت

نام تور عنوان مدت
روسیه مسکو +سنت پیترزبورگ(8روزه) ۸ روز
هند دهلی - آگرا - جیپور ـ هتل *5 ۸ روز
مالزی جزایر بورنئو ۸ روز
هند کرالا ۸ روز
هند دهلی - آگرا - جیپور ۸ روز
هند دهلی - آگرا - جیپور ـ هتل *5 ۸ روز
هند دهلی - آگرا - جیپور ۸ روز
هند دهلی - آگرا - جیپور ۸ روز

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین