برزیل

برزیل


برزیل | 11روزه از اسفند |

برزیل پر از شگفتی‌های فرهنگی در کنار تاریخی کهن و البته طبیعت منحصر بفرد همچون جنگل و رودخانه آمازون که مهم ترین و جذاب ترین جاذبه توریستی کشور برزیل است ، هر ساله میزبان میهمانان شرکت طبیهت گردی آفتاب کلوت است.شهرایگواسو با بزرگ ترین مجموعه آبشارهای جهان، باغ پرندگان و قایق سواری هیجانی در ساحل Copacabana کنار شهر ریودژانیرو  برای حمام آفتاب، بازی های ساحلی و اوقات فراغت توریستها و همچنین مردمان محلی بسیار پر جذابه است.مجسمه Corcovado سی متری مسیح  منجی و سمبل کشور برزیل که در بالای کوه کورکووادو و کوه های کله قندی یا Sugar loaf  واقع شده است بخش ی از دیدنی های سفربرزیل می توان نام برد.   کارناوالها، درخیابان پائولیستا در کنارمعروف ترین خوارکی ها و غذاهای اسپنیش شامل پیکانیا،پاستل دو کِئیژو ، کراکت مرغ برزیلی ،پونجو کِئیژو ، کیبی ، چیپس کاساوا، باکالیائو، ترافل شکلاتی، فِیژواداری ، آکاراژه برزیلی با واتاپا بخش های دیگری از سفر به قاره امریکای جنوبی کشور برزیل است که به مدد و برنامه ریزی شرکت کلوت برای شما امکانپذیر شده است.


مشخصات سفر

نوع سفر/فعالیت
سبک
سطح خدمات
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
اقامت
- -
پذیرایی
15 وعده با کلوت - 14 وعده با گردشگر
گروه اجرا
بیمه
محل حرکت
تهران - فرودگاه بین‌المللی امام خمینی سالن پروازهای خروجی
بهترین فصل
سختی سفر

سایر تاریخ های اجرای این تور

برنامه سفر

ورود به شهر سائو پائولو و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت.
نکته : نام هتل 5 ستاره :Grand Mercure Sao Paulo Vila Olimpia یا مشابه
روز اول
صبحانه بوفه در هتل شروعه گشت سائوپائولو شامل بازدید از خیابان گرافیتی ،کلیسا و میدان SE ،گذر از خیابان پائولیستا رفتن به فرودگاه و پرواز به شهر فوز دو ایگواسو گشت جشن تحویل سال نو در بزرگترین و مهیج ترین سالن شوی شهر فوز دو ایگواسو (Raffain) همراه با با تماشای رقص 11 کشور و شام بوفه آزاد
نکته : نام هتل 5 ستاره : Wish Foz do Iguaçu (Resort) یا مشابه
روز دوم
صبحانه بوفه در هتل ،گشت باغ زیبای پرندگان ،گشت هیجان انگیز آبشار پیاده روی در پارک آبشارها و تماشای پرآب ترین آبشارهای دنیا ناهار در رستوران 5 ستاره بالای آبشارگشت اختیاری هیجان انگیزبا قایق Macaco در آبشارها
روز سوم
صرف صبحانه در هتل وقت آزاد و استفاده از امکانات آبی هتل یا گشت های اختیاری شامل: پرواز با هلی کوپتر بر فراز آبشارها بازدید از معبد بودا ناهار در رستوران غذای مزرعه بازدید از نقطه 3 مرز بین برزیل، آرژاتین و پاراگوئه بازدید از مرکز خرید؛
روز چهارم
صرف صبحانه در هتل ، ترانسفربه سمت فرودگاه جهت عزیمت به سمت شهر ریودوژانیرو. ورود به شهر ریودوژانیرو و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت(هتل واقع در ساحل کوپاکابانا میباشد)؛
نکته : نام هتل 5 ستاره :Fairmont یا مشابه
روز پنجم
صرف صبحانه در هتل، شروع گشت مجسمه مسیح بازدید از مجسمه مسیح ، بازدید از کلیسای Catedral São Sebastião ،گذر از محله لاپا ، بازدید از پله های رنگی سلارون ( Escadaria Selaron) ، بازدید از محوطه بیرونی ورزشگاه ماراکانا ، ناهار در رستوران شوهاسکاریای برزیلی ، شب اقامت در هتل ؛
روز ششم
صبحانه بوفه در هتل وقت برای شنا در اقیانوس اطلس (روبروی هتل) بعد از ظهر گشت بازدید از بازار محلی و صنایع دستی ایپانما عصر گشت کوه کله قندی ،بازدید از کوه کله قندی همراه با تله کابین دیدن غروب زیبای اقیانوس از بالای کوه کله قندی
روز هفتم
صرف صبحانه در هتل، صبحانه بوفه در هتل وقت آزاد یا گشت اختیاری خرید و بازدید از Outlet Rio سوار شدن بر کشتی کروز MSC SEAVIEW صرف شام و اقامت در کشتی ؛
روز هشتم
صبحانه، ناهار و شام در کشتی ورود به بندر Ilha Bela ،گشت پیاده روی و شنا در آبهای کریستالی سواحل زیبا ؛
روز نهم
صبحانه، ناهار و شام در کشتی ورود به شهر زیبای سنتوس (بزرگترین بندر تجاری آمریکای لاتین) گشت اختیاری سنتوس شامل:بازدید از موزه پله بازدید از موزه قهوه
روز دهم
صبحانه در کشتی خروج از کشتی و رفتن به سمت فرودگاه سائوپائولو با اتوبوس (حدود 6 ساعت در جاده های زیبا و آلپ گونه)
روزیازدهم

لوازم ضروری سفر

لوازم پیشنهادی سفر

نکات این سفر

توجهات مهم:

۱-بلیط پرواز در بیشتر سفرها به صورت سیستمی خریداری می شود و لذا هزینه ی قطعی بلیط در روز خرید بلیط مشخص و نهایی می شود. 
۲-در صورتی که مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت  صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است.
۳-پاسپورت افراد باید حداقل۷ ماه اعتبار از زمان سفر داشته باشد، مسئولیت تاریخ اعتبار، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت در هنگام خروج از مرز، بر عهده شرکت کنندگان است.

۴-هزینه هرگونه برنامه تفریحی انتخابی در طول سفر مانند ورزش های آبی به عهده شرکت کنندگان است.
۵-لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (۲۰ کیلو گرم) تنظیم فرمایید.

۶-دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است.

۷-مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت نام می کنند، بر عهده نماینده گروه است.
۸-مسئولیت حفظ لوازم شخصی هر فرد در طول سفر بر عهده خود شخص می باشد..در صورتی که گردشگری دیرتر به محل حرکت گروه بیاید، مسوولین تور،مسوولیتی در قبال مخارج ملحق شدن فرد فوق به گروه نخواهد داشت.

۹- چنانچه شخصی به علل مختلف مانند، دید و بازدید اقوام و دوستان در شهرها و کشورهای بین مسیر، و بازدیدهای شخصی خارج از برنامه، از گروه جدا شود مسوولیت آن را خود شخص بایستی بپذیرد.

 

بار مسافر:

میزان بار همراه هر نفر، نباید بیشتر از ۲۰ کیلو باشد به جز وسایل دم دستی که داخل اتوبوس زیر صندلی و یا بالای سر قرار می گیرد. وسایل دم دستی شامل: ظروف شخصی( قاشق، چنگال، بشقاب و لیوان)، تنقلات، مهر نماز، دوربین، وسایل ضد آفتاب و فلاکس چای و لباس گرم و لباس ضد باران می باشد.

 

قوانین ویزا:

 1. چناچه صدور ویزا و تحویل گذرنامه توسط برخی سفارتخانه ها در ساعات آخر قبل از شروع سفر صورت بگیرد ، مسافر بایستی مقدمات سفر خود را از قبل آماده نموده باشد.
   
 2. تامین هزینه ارزی سفر به طریق قانونی بر عهده مسافر است. 

 

 1. ارائه ضامن معتبر برحسب نیاز سفرهایی که احتیاج به معرفی ضامن و یا ارائه ضمانت نامة معتبر دارد از سوی مسافر الزامی بوده و در صورت درخواست سفارت خانه مربوطه جهت انجام مصاحبه با مسافر به خاطر صدور ویزا ، مسافر باید با هماهنگی شرکت  در کنسولگری سفارتخانه ذیربط حضور یافته و در مصاحبه شرکت نماید و در صورت عدم حضور مسافر در وقت تعیین شده که منجر به عدم دریافت روادید شود ، جرایم منعقده در ماده ۱۱  قرارداد شامل و اخذ خواهد شد.

 

 1. درصورتیکه مسافر کلیه مدارک مورد نیاز را به موقع تسلیم و در وقت مقرر در سفارت خانه مربوطه حاضر و مراحل مختلف  مصاحبه را انجام  دهد ولی به هر علت  سفارت از صدور روادید وی خود داری نماید ، مسافر حق هیچگونه اعتراضی نداشته و شرکت موظف  به استرداد وجه دریافتی پس از کسر هزینه های انجام شده (مانند بلیت هواپیما چارتر ، کنسلی هتل و ویزا و ...) به مسافر خواهد بود .
   
 2. شرکت در خصوص عدم صدور روادید از سوی سفارتخانه ها برای هیچ یک از مسافرین مسئولیت نداشته و در صورتی که مسافرین به صورت گروهی ثبت نام نموده و به دلایلی سفارتخانه مربوطه از صدور ویزا برای هر یک از مسافرین ممانعت نماید ، سایر مسافرین می بایست از سفر استفاده نموده و در صورت اعلام انصراف بایستی مطابق ماده ۱۱  این قرارداد جرائم متعلقه را پرداخت نمایند.

 

 1. در خصوص بستگان درجه یک ( پدر ،  مادر ، همسر و  فرزندان مجرد ) ، ۵۰ %  هزینه  جرایم متعلقه در ماده ۱۱ این قرارداد دریافت خواهد شد و در خصوص افرادی که موفق به اخذ ویزا نشده اند ، طبق تبصره  ۶  از ماده ۱۶ عمل خواهد شد .  
   

شرایط کنسلی:

ماده ۲۸- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر

زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ:
از ۲۹ تا ۱۵ روز قبل از سفر۱۰%

از ۱۴ تا ۷ روز قبل از سفر۲۰%
از۶ تا ۴ روز قبل از حرکت۴۰%

از ۳ تا ۱ روز قبل از سفر۶۰%

از۲۴ تا ۱۲ ساعت قبل از سفر۸۰% از ۱۲ساعت و عدم حضور در سفر۱۰۰%

زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
از ۲۴ تا ۲۱ روز قبل از سفر۳۵%
از ۲۰ تا ۱۱ روز قبل سفر۴۰%
از ۱۰تا ۴ روز قبل از حرکت۶۰%
از ۳روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر۱۰۰%

توجه:

* جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.

* در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.


* تنها تا قبل از تحویل مدارک به سفارت امکان کنسلی تور توسط گردشگر وجود دارد، و بعد از آن، هیچ مبلغی به مسافر عودت نمی شود مگر آنکه ویزا توسط سفارت صادر نگردد که در آن صورت مبالغ صرف شده برای دریافت ویزا اعم از ورودی سفارت،پروازو هتل و....از مبلغ مسافر کسر و مابقی به وی مسترد می شود، ضمن آنکه ویزا مدرکی است که به اعتبار شخص داده می شود و نمی توان دادن آن را برای هر شخصی تضمین کرد.

تورهای مشابه

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین