چین

چین


پکن - شانگهای | 8 روزه از آذر |

همسفر با کلوت، راهی تور چین می‌شویم. برای گشت‌وگذار در پکن به دیدار شهر ممنوعه، میدان تیان‌آن‌من،  کاخ تابستانی پکن، دیوار بزرگ چین می‌رویم. در گشت شهر هزار رنگ شانگهای باغ یویوآن، برج تلویزیون، موزه‌ی تاریخی شانگهای، کارخانه‌ی ابریشم را خواهیم دید.


مشخصات سفر

مقاصد
نوع سفر/فعالیت
-
سبک
سطح خدمات
ویزا
ویزای چین
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
اقامت
- -
پذیرایی
9 وعده با کلوت - 11 وعده با گردشگر
گروه اجرا
-
بیمه
سایر موارد
*مهلت ثبت نام تا فقط پایان مرداد ماه 1402 می‌باشد.* خدمات شامل: تمامی وعده های صبحانه، 3 وعده ناهار، پرداخت کلیه ورودیه‌ها، ویزای کشور چین، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان همراه و راهنمای محلی در چین
مدت
8 روزه
محل حرکت
تهران - فرودگاه بین‌المللی امام خمینی سالن پروازهای خروجی
بهترین فصل
-
سختی سفر

سایر تاریخ های اجرای این تور

برنامه سفر

دوشنبه 20 شهریور با توجه به ساعت مندرج در بلیت پرواز تهران را به مقصد شانگهای چین ترک می‌کنیم.
روز اول
پس از رسیدن به فرودگاه شانگهای و تحویل بار، با راهنمای سفر آشنا شده و پس از خوش‌آمد گویی راهنمای سفر به سوی هتل محل اقامت ترانسفر می‌شویم و به استراحت می‌پردازیم همچنین می‌توانیم از تورهای اختیاری موجود استفاده کنیم.
روز دوم
پس از صرف صبحانه، گشت شهری شامل برج تلویزیونی (دونگ فانگ مینگ ژوتا یا برج مروارید شرق)، باغ یو با معماری کلاسیک چینی در منطقه یویوان، را خواهیم داشت. سپس ناهار را میل کرده و به بازدید از مرکز و کارخانه ابریشم Suzhou می‌رویم. پس از بازدید جهت استراحت به هتل محل اقامت می‌رویم.
روز سوم
پس از صرف صبحانه در هتل امروز وقت آزاد برای گشت و گذار و خرید سوغاتی را خواهیم داشت همچنین می‌توانیم از گشت اختیاری شهر هانگز Hangzhou در این روز استفاده کنیم در نهایت جهت استراحت به هتل بازمی‌گردیم.
روز چهارم
پس از صرف صبحانه در هتل، حرکت به سمت پکن با قطار سریع، پس از رسیدن به پکن به سوی هتل ترانسفر شده، اتاق‌ها را تحویل گرفته و پس از کمی استراحت امکان بازدید اختیاری از نمایش گلدن ماسک که ترکیبی از نمایش، موسیقی، رقص و حرکات آکروباتیک است، را خواهیم داشت. جهت استراحت به هتل بازمی‌گردیم.
روز پنجم
پس از صرف صبحانه، شروع گشت شهری پکن را آغاز می‌کنیم. از میدان تیان آمنTiananmen Square که یکی از نمادهای تاریخی پکن محسوب می‌شود و شهر ممنوعه بازدید کرده و پس از صرف ناهار ادامه گشت‌ها شامل کاخ تابستانی و کلاسیک پکن Summer Palace را خواهیم داشت و در نهایت جهت استراحت به هتل محل اقامت بازمی‌گردیم.
روز ششم
پس از صرف صبحانه، از گشت‌های شهری امروز جاذبه بزرگترین دیوار جهان که به دیوار بزرگ چین Great Wall of China شهرت دارد می‌باشد. این دیوار طولانی‌ترین سازه دست بشر است که حدود 2000 سال پیش توسط چینی‌ها ساخته شده است. پس از بازدید از این جاذبه بی نظیر ناهار را در رستوران میل کرده و جهت گشت و گذار و خرید سوغات به مراکز خرید در پکن راهی می‌شویم و در ادامه شب را در هتل به استراحت می‌پردازیم.
روز هفتم
پس از صرف صبحانه، وقت آزاد و امکان بازدید اختیاری از پارک جهانی World Park را خواهیم داشت سپس به سمت فرودگاه ترانسفر شده و طبق ساعت مندرج در بلیت پرواز با خاطراتی خوش به ایران بازمی‌گردیم.
روز هشتم

پذیرایی ها و محل اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل
روز اول -- -- -- -- هواپیما گردشگر
-
روز دوم هواپیما گردشگر رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز سوم هتل 5 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران گردشگر
-
روز چهارم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز پنجم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز ششم هتل 5 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران گردشگر
-
روز هفتم هتل 5 ستاره کلوت رستوران کلوت رستوران گردشگر
-
روز هشتم هتل 5 ستاره کلوت -- -- -- -- -

لوازم ضروری سفر

لوازم پیشنهادی سفر

نکات این سفر

توجهات مهم:

۱-بلیط پرواز در بیشتر سفرها به صورت سیستمی خریداری می شود و لذا هزینه ی قطعی بلیط در روز خرید بلیط مشخص و نهایی می شود. 
۲-در صورتی که مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت  صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است.
۳-پاسپورت افراد باید حداقل۷ ماه اعتبار از زمان سفر داشته باشد، مسئولیت تاریخ اعتبار، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت در هنگام خروج از مرز، بر عهده شرکت کنندگان است.

۴-هزینه هرگونه برنامه تفریحی انتخابی در طول سفر مانند ورزش های آبی به عهده شرکت کنندگان است.
۵-لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (۲۰ کیلو گرم) تنظیم فرمایید.

۶-دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است.

۷-مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت نام می کنند، بر عهده نماینده گروه است.
۸-مسئولیت حفظ لوازم شخصی هر فرد در طول سفر بر عهده خود شخص می باشد..در صورتی که گردشگری دیرتر به محل حرکت گروه بیاید، مسوولین تور،مسوولیتی در قبال مخارج ملحق شدن فرد فوق به گروه نخواهد داشت.

۹- چنانچه شخصی به علل مختلف مانند، دید و بازدید اقوام و دوستان در شهرها و کشورهای بین مسیر، و بازدیدهای شخصی خارج از برنامه، از گروه جدا شود مسوولیت آن را خود شخص بایستی بپذیرد.

 

بار مسافر:

میزان بار همراه هر نفر، نباید بیشتر از ۲۰ کیلو باشد به جز وسایل دم دستی که داخل اتوبوس زیر صندلی و یا بالای سر قرار می گیرد. وسایل دم دستی شامل: ظروف شخصی( قاشق، چنگال، بشقاب و لیوان)، تنقلات، مهر نماز، دوربین، وسایل ضد آفتاب و فلاکس چای و لباس گرم و لباس ضد باران می باشد.

 

قوانین ویزا:

 1. چناچه صدور ویزا و تحویل گذرنامه توسط برخی سفارتخانه ها در ساعات آخر قبل از شروع سفر صورت بگیرد ، مسافر بایستی مقدمات سفر خود را از قبل آماده نموده باشد.
   
 2. تامین هزینه ارزی سفر به طریق قانونی بر عهده مسافر است. 

 

 1. ارائه ضامن معتبر برحسب نیاز سفرهایی که احتیاج به معرفی ضامن و یا ارائه ضمانت نامة معتبر دارد از سوی مسافر الزامی بوده و در صورت درخواست سفارت خانه مربوطه جهت انجام مصاحبه با مسافر به خاطر صدور ویزا ، مسافر باید با هماهنگی شرکت  در کنسولگری سفارتخانه ذیربط حضور یافته و در مصاحبه شرکت نماید و در صورت عدم حضور مسافر در وقت تعیین شده که منجر به عدم دریافت روادید شود ، جرایم منعقده در ماده ۱۱  قرارداد شامل و اخذ خواهد شد.

 

 1. درصورتیکه مسافر کلیه مدارک مورد نیاز را به موقع تسلیم و در وقت مقرر در سفارت خانه مربوطه حاضر و مراحل مختلف  مصاحبه را انجام  دهد ولی به هر علت  سفارت از صدور روادید وی خود داری نماید ، مسافر حق هیچگونه اعتراضی نداشته و شرکت موظف  به استرداد وجه دریافتی پس از کسر هزینه های انجام شده (مانند بلیت هواپیما چارتر ، کنسلی هتل و ویزا و ...) به مسافر خواهد بود .
   
 2. شرکت در خصوص عدم صدور روادید از سوی سفارتخانه ها برای هیچ یک از مسافرین مسئولیت نداشته و در صورتی که مسافرین به صورت گروهی ثبت نام نموده و به دلایلی سفارتخانه مربوطه از صدور ویزا برای هر یک از مسافرین ممانعت نماید ، سایر مسافرین می بایست از سفر استفاده نموده و در صورت اعلام انصراف بایستی مطابق ماده ۱۱  این قرارداد جرائم متعلقه را پرداخت نمایند.

 

 1. در خصوص بستگان درجه یک ( پدر ،  مادر ، همسر و  فرزندان مجرد ) ، ۵۰ %  هزینه  جرایم متعلقه در ماده ۱۱ این قرارداد دریافت خواهد شد و در خصوص افرادی که موفق به اخذ ویزا نشده اند ، طبق تبصره  ۶  از ماده ۱۶ عمل خواهد شد .  
   

شرایط کنسلی:

ماده ۲۸- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر

زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ:
از ۲۹ تا ۱۵ روز قبل از سفر۱۰%

از ۱۴ تا ۷ روز قبل از سفر۲۰%
از۶ تا ۴ روز قبل از حرکت۴۰%

از ۳ تا ۱ روز قبل از سفر۶۰%

از۲۴ تا ۱۲ ساعت قبل از سفر۸۰% از ۱۲ساعت و عدم حضور در سفر۱۰۰%

زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
از ۲۴ تا ۲۱ روز قبل از سفر۳۵%
از ۲۰ تا ۱۱ روز قبل سفر۴۰%
از ۱۰تا ۴ روز قبل از حرکت۶۰%
از ۳روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر۱۰۰%

توجه:

* جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.

* در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.


* تنها تا قبل از تحویل مدارک به سفارت امکان کنسلی تور توسط گردشگر وجود دارد، و بعد از آن، هیچ مبلغی به مسافر عودت نمی شود مگر آنکه ویزا توسط سفارت صادر نگردد که در آن صورت مبالغ صرف شده برای دریافت ویزا اعم از ورودی سفارت،پروازو هتل و....از مبلغ مسافر کسر و مابقی به وی مسترد می شود، ضمن آنکه ویزا مدرکی است که به اعتبار شخص داده می شود و نمی توان دادن آن را برای هر شخصی تضمین کرد.

 

تورهای مشابه

هم مدت

نام تور عنوان مدت
سریلانکا کلمبو - کندی - بنتوتا ۸ روزه
سریلانکا کلمبو - کندی - بنتوتا ۸ روزه
ازبکستان ازبکستان ۸ روزه
بوتان تیمفو/ پوناخا/ پارو - هتل 4* - پرواز ✈ ۸ روزه
سریلانکا کلمبو - کندی - بنتوتا ۸ روزه
ازبکستان ازبکستان ۸ روزه
سریلانکا کلمبو - کندی - بنتوتا ۸ روزه

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین