نپال

نپال


دهلی - کاتماندو - چیتوان - پخارا | 11 روزه از آذر |

در تور نپال همسفر با کلوت راهی دهلی می‌شویم و در گام بعد به کاتماندو در مجاورت اورست می‌رویم. سفری کم‌نظیر و خاطره‌انگیز که تجربه‌های منحصربه‌فردی از جمله سافاری جنگلی و تماشای طلوع خورشید از بلندای هیمالیا بخشی از آن خواهد بود. در نپال به بازدید از میدان دوربار، معبد سوایامبونات، لالیتپو، میدان سلطنتی و همچنین غار ماهندرا و استوپای صلح خواهیم رفت.


مشخصات سفر

نوع سفر/فعالیت
-
سبک
سطح خدمات
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
اقامت
-
گروه اجرا
بیمه
محل حرکت
تهران - فرودگاه بین المللی امام خمینی سالن پرواز های خروجی
بهترین فصل
- -
سختی سفر

سایر تاریخ های اجرای این تور

جاذبه های این سفر

برنامه سفر

تهران را به مقصد دهلی ترک کرده و پس از رسیدن به فرودگاهِ این شهر، به هتل ترانسفر می‌شویم. شب را در هتل 4 ستاره‌ی واقع در دهلی سر می‌کنیم.
نکته : پرواز تهران به دهلی بدون ایست انجام می‌شود.
روز اول
صبحانه را در هتل صرف کرده و گشتِ شهر دهلی را آغاز می‌کنیم. بازدید از دروازه‌ هند، کاخ ریاست جمهوری و قطب مینارو، در برنامه‌ی امروزمان وجود دارد؛ در انتها برای استراحت به هتل باز‌می‌گردیم.
روز دوم
پس از صرف صبحانه در هتل دهلی، به فرودگاه رفته و با پروازِ دهلی به کاتماندو، راهیِ این شهرِ زیبا می‌شویم. با رسیدن به کاتماندو و پس از تحویلِ اتاقِ هتل، تا شب وقت آزاد خواهیم داشت. این شب را در هتل 4 ستاره‌ در کاتماندو به صبح می‌رسانیم.
نکته : پرواز دهلی به کاتماندو بدون ایست انجام می‌گیرد.
روز سوم
صبح زود، به صورتِ اختیاری برنامه‌ی پرواز بر فرازِ قله‌ی اورست را خواهیم داشت. سپس برای صرف صبحانه به هتل بازگشته و گشت شهریِ کاتماندو را آغاز می‌کنیم. در این روز از میدان دوربار، معبد بودایی سوایامبونات، شهر باستانیِ لالیتپور و میدان سلطنتی بازدید می‌کنیم. با پایان یافتنِ گشتمان، برای استراحت به هتل باز می‌گردیم.
نکته : هزینه‌ی گشتِ اختیاری پرواز بر فرازِ اورست، به عهده‌ی مسافر است.
روز چهارم
آخرین لحظه‌های حضور در کاتماندو را با صرف صبحانه در هتل به پایان رسانده و با وسیله‌ نقلیه‌ی توریستی، راهیِ پارک ملیِ چیتوان می‌شویم. این مسیر، سرسبز بوده و منظره‌های چشم‌نوازی را
نکته : فاصله‌ی کاتماندو به چیتوان، 170 کیلومتر (حدود 5 ساعت) است که با وسیله‌ نقلیه‌ی توریستی، بر اساسِ تعداد مسافران، انجام می‌گیرد.
روز پنجم
پس از صرف صبحانه در هتل، گشت خود را با کانو سواری به وسیله قایق بر روی دریاچه چیتوان آغاز کرده و به دیدار کروکدیل ها وکرگدن تک شاخ کنار دریاچه می رویم؛ سپس راه جنگلی را به صورت سافاری با خودروی جیپ آغاز کرده و با دیدن انواع مختلف حیوانات و عکس برداری از آن ها، برای صرف ناهار به هتل باز میگردیم. در ادامه، وقت آزاد کافی برای استراحت خواهیم داشت.
روز ششم
صبحانه را در هتل صرف کرده و به سمت شهر پخارا حرکت می کنیم. پس از تحویل اتاق ها، بعدظهر قایق سواری بر روی دریاچه Phewa، بازدید از آبشار دِوی و غار ماهندرا را در برنامه خواهیم داشت؛ سپس برای استراحت به هتل باز می گردیم.
نکته : فاصله‌ی چیتوان تا پخارا، 150 کیلومتر (حدود 5 ساعت) است.
روز هفتم
پیش از صبحانه، به بالای تپه سارانگکوت می رویم و منظره‌ی زیبای طلوع خورشید از فراز کوهستان هیمالیا را تماشا می کنیم؛ سپس به هتل بازمی گردیم و صبحانه را صرف می‌کنیم. گشت شهری و بازدید از استوپای صلح، این روزِ سفر را به پایان نزدیک می کند. شب در هتل به استراحت خواهیم پرداخت.
نکته : تماشای طلوع خورشید بر فراز کوهستان هیمالیا، به صورت اختیاری است.
روز هشتم
صبحانه را در هتل میل کرده و آماده‌ی حرکت به سمت کاتماندو می‌شویم. با رسیدن به کاتماندو، زمانِ آزاد کافی برای خرید سوغاتی داریم. شب را در هتل 4 ستاره‌ی استراحت می‌کنیم.
نکته : فاصله‌ی پخارا تا کاتماندو 201 کیلومتر (حدود 6 ساعت) است.
روز نهم
با صرف صبحانه در هتل و حرکت به سمت فرودگاه، این روز را آغاز می‌کنیم. با پرواز، به شهر دهلی باز می‌گردیم و برای استراحت، به هتل 4 ستاره می‌رویم.
نکته : پرواز کاتماندو به دهلی، حدود 1 ساعت و سی دقیقه و بدون ایست خواهد بود.
روز دهم
آخرین ساعاتِ حضور در این سفر به یاد ماندنی را با صرف صبحانه در هتل دهلی می‌گذرانیم؛ سپس زمان آزاد کافی برای خرید سوغاتی را در برنامه داشته و با ترانسفر به فرودگاه، دهلی را به مقصد تهران ترک می‌کنیم.
روز یازدهم

لوازم ضروری سفر

لوازم پیشنهادی سفر

نکات این سفر

    توجــه :

  1. در صورت افزايش يا تغيير نرخ تور اعم از افزايش نرخ بليت ، ويزا ،‌ هتل يا ساير خدمات ، مابه التفاوت آن بر عهده همراهان است .
  2. در صورتيكه مسافر بعد از صدور ويزا اقدام به ابطال تور نمايند، شركت مجاز به ابطال ويزا توسط مقامات سفارت  صادر كننده ويزا خواهد بود و هزينه آن غير قابل استرداد است .
  3. پاسپورت افراد بايد حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد ، مسئوليت تاريخ اعتبار ، ممنوع الخروج بودن و ساير مشكلات مربوط به پاسپورت که در هنگام خروج از مرز پیش بیاید ،  بر عهده شركت كنندگان است .
  4. هزینه هرگونه برنامه تفریحی انتخابی در طول سفر مانند ورزش های آبی  به عهده شرکت کنندگان است .
  5. در صورت عدم صدور ويزا آژانس آفتاب كلوت مسئوليتي در قبال مسافر نخواهد داشت . 
  6. عوارض هوایی خروج ازكشور برعهده شركت کنندگان است  .
  7. ویزای محاسبه شده عادی می باشد در صورت  فوری بودن مابه تفاوت بر عهده شرکت کننده است .
  8. لطفا براي راحتي خود و ديگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (20 کیلو ) تنظيم فرماييد.
  9. درصورت انصراف تا 30 روز قبل از سفر 70% ، تا 20  روز قبل60%  و تا 15 روز قبل 40% مبلغ تور قابل بازپرداخت خواهد بود ؛ پس ازآن هيچ گونه وجهي مسترد  نخواهد شد.

دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد  مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت نام می کنند ، بر عهده نماینده گروه است.

تورهای مشابه

هم قیمت

نام تور عنوان قیمت (تومان)
قونیه، ویژه رقص سماع آنکارا - کاپادوکیا - قونیه 0
کشور هندوستان دهلی - آگرا - جیپور 0
ویتنام هوشیمین - دانانگ - هانوی - هالونگ بی 0
سریلانکا کلمبو - کندی - بنتوتا 0
کشور هندوستان دهلی - آگرا - جیپور 0
کرالا کوچین - آلپی - کوالام 0
سریلانکا تور سریلانکا 0
کرالا کوچین - آلپی - کوالام 0
سریلانکا کلمبو - کندی - بنتوتا 0

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین