کشور هندوستان

کشور هندوستان


دهلی - آگرا - جیپور (5 ستاره تاپ) | 8 روز از دی |

در تور هند، گذری خواهیم داشت بر سرزمین افسانه‌ها و اسطوره‌ها، هندوستان؛ سرزمین رنگ و نور و شور و سرزمین عجایبِ شگفت‌انگیزِ تاریخ. لذت سفر به جغرافیایی شاد و رنگارنگ با مردمانی نجیب و بانشاط را در سفر به هندوستان و مثلث سبز و رویایی شهرهای آگرا، جیپور و دهلی تجربه خواهیم‌کرد و خاطرات این سفر را مانا خواهیم کرد.


مشخصات سفر

مقاصد
نوع سفر/فعالیت
-
سبک
-
سطح خدمات
ویزا
ویزای هند
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
اقامت
-
گروه اجرا
بیمه
مدت
8 روز
محل حرکت
تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی سالن پرواز های خروجی
بهترین فصل
- -

سایر تاریخ های اجرای این تور

برنامه سفر

تهران را به مقصدِ دهلی ترک کرده و با رسیدن به فرودگاهِ دهلی، به هتل ترانسفر می‌شویم. شب نخستِ سفر را در هتل 5 ستاره‌ی تاپِ Leela Ambience سر می‌کنیم.
نکته : مدت زمانِ پروازِ تهران به دهلی حدود ۸ ساعت (بدون ایست) خواهد بود.
روز اول
پس از صرفِ صبحانه در هتل، گشتِ شهری دهلی را آغاز کرده و از جاذبه‌های گردشگریِ این شهر مانندِ دروازه هند، كاخ رياست جمهوری، قطب مينارو بازدید می‌کنیم. در انتها برای استراحت به هتل باز می‌گردیم.
روز دوم
صبحانه را در هتل میل کرده و ادامه‌ی روز را زمان آزاد برای گشت‌وگذارِ اختیاری در شهر خواهیم داشت. در انتها برای اقامت به هتل می‌رویم.
روز سوم
پس از صرف صبحانه در هتل، حرکتِ خود را با وسیله‌ی نقلیه‌ی توریستی به سمت آرگرا آغاز می‌کنیم. با رسیدن به این شهر و ترانسفر به هتل، تا شب وقت آزاد خواهیم داشت؛ در انتها برای گذراندن شب دیگری از سفر، به هتل 5 ستاره‌ی تاپِ Ramada Plaza باز می‌گردیم.
نکته : فاصله‌ی دهلی به آگرا 231 کیلومتر (حدود 5 ساعت) است که با وسیله نقلیه‌ی توریستی، بر اساس تعداد مسافران، انجام می‌شود.
روز چهارم
صبحانه را در هتل میل کرده و به گشت‌زنی در آگرا می‌پردازیم. دیدار از یکی از عجایبِ هفت‌گانه‌ی جهان، تاج‌محل و آگرا فورت، گشت این روزِ مارا تشکیل می‌دهند. در انتها روزِ خود را با استراحت در هتل‌مان به پایان می‌رسانیم.
روز پنجم
روز را با صرفِ صبحانه در هتل آغاز کرده و پس از آن به سمتِ جیپور حرکت می‌کنیم. با رسیدن به جیپور و تحویلِ اتاق، وقت آزاد داشته و در پایانِ روز، هتل 5 ستاره‌ی تاپِ Crown Plaza و یا هتلی مشابهِ آن میزبانِ استراحتِ شبانه‌ی ما خواهد بود.
نکته : فاصله‌ی آگرا تا جیپور، 240 کیلومتر (حدود 4 ساعت و 45 دقیقه) است. این فاصله با وسیله‌ی نقلیه‌ی تورسیتی، بر اساسِ تعداد مسافران انجام می‎‌پذیرد.
روز ششم
پس از صرفِ صبحانه در هتل، گشتِ شهریِ جیپور را آغاز می‌کنیم. دیدار از آمبرفورت و جیپ‌سواری در آنجا ابتدای این روزِمان را خواهد ساخت. بازدید از قصر‌شهر یا Royal observatory و هوا محل، ادامه‌ی گشت‌مان در این روز است. در پایانِ روز، به هتل باز می‌گردیم.
روز هفتم
پس از صرف صبحانه، اتاق‌ها را تحویل داده و به سوی دهلی حرکت می‌کنیم. به فرودگاه ترانسفر شده و با پرواز به تهران، این سفر خاطره‌انگیز را به پایان می‌رسانیم.
نکته : فاصله‌ی جیپور تا دهلی، ۲۸۰ کیلومتر (حدود ۵ ساعت) است.
روز هشتم

لوازم ضروری سفر

لوازم پیشنهادی سفر

تورهای مشابه

هم مدت

نام تور عنوان مدت
کشور هندوستان کشمیر زیبا ۸ روز

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین