سوئیس

سوئیس


مونترو (ویژه سال نو میلادی 2020) | 5 روزه از دی |

در تور سوئیس همسفر با کلوت راهی شهر زیبای مونترو می‌شویم. تماشای طبیعت زیبای دریاچه‌ی ژنو، گشت‌وگذار در کوچه‌های باریک و چشم نواز لوزان و بازدید از کلیسای جامع شهر بخشی از خاطرات سوئیس خواهند بود. روستای قرون وسطایی گرویر و پنیرهای مشهورش همراه با طعم شیرین بازدید از کارخانه‌ی شکلات‌سازی در بروک هر گردشگری را سرحال می‌آورد.


مشخصات سفر

کد سفر
۰//۶۲۱
مقاصد
نوع سفر/فعالیت
- -
سبک
سطح خدمات
ویزا
شینگن
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
اقامت
-
پذیرایی
4 وعده با کلوت - 8 وعده با گردشگر
گروه اجرا
بیمه
محل حرکت
تهران - فرودگاه بین المللی امام خمینی سالن پرواز های خروجی
بهترین فصل
- - -

سایر تاریخ های اجرای این تور

برنامه سفر

پس از پایانِ سفر هوایی و رسیدن به فرودگاه ژنو، به همراه راهنما با وسیله نقلیه‌ی اختصاصی به سمت مونترو حرکت می‌کنیم. مسیرِ حرکت ما بسیار زیباست و علاوه بر سرسبزی، بخشی از مسیر را در راستای دریاچه ژنو ادامه می‌دهیم. با رسیدن به هتل محل اقامت‌مان در شهر بی‌نظیر مونترو، به استراحت می‌پردازیم. در ادامه زمانِ کافی برای گشت‌زنی آزاد در شهر و یا استراحت در هتلِ مجلل را خواهیم داشت. (اقامت شب در هتل 5 ستاره در مونترو Royal Plaza و یا مشابه آن خواهد بود)
نکته : فاصله ژنو تا مونترو 96 کیلومتر (حدود 1 ساعت و 15 دقیقه) است.
این مسیر را با وسیله‎‌ی نقلیه‌ی توریستی طی می‌کنیم.
روز اول
پس از صرف صبحانه در هتل با وسیله‌ی نقلیه‌ی اختصاصیِ خود به سمت لوزان حرکت می‌کنیم. برنامه‌ی ما در این روز گشتِ نیم روزی در لوزان است که جاذبه‌هایی مانندِ کلیسای جامع، بافت قدیمی، کوچه‌های باریک و چشم نواز این شهر را میبینیم. خیابانی پُر از بوتیک‌‌های مجذوب کننده و میدانِ سنت فرانسواز و در ادامه، بازدید از باغ موزه المپیک را در برنامه خواهیم داشت. در انتها برای گذراندن شب، به هتل‌مان در مونترو باز می‌گردیم.
نکته : فاصله مونترو تا لوزان 30 کیلومتر (حدود 35دقیقه) است.
روز دوم
صبحانه را در هتل صرف کرده و وقت آزاد کافی برای گشت‌وگذار در شهر را خواهیم داشت. این گشت‌های اختیاری شاملِ گلاسیه و سایر پیشنهاداتِ راهنما خواهد بود. در شب را در هتل مونترو به صبح می‌رسانیم.
نکته : گلاسیه، یکی از مراکز مهم اسکی و ورزش‌های زمستانی است.
هزینه‌ی گشت‌های اختیاری، بر عهده مسافر خواهد بود.
روز سوم
پس از صرف صبحانه در هتل، به سمتِ روستای زیبا و قرون وسطایی گرویر که به خاطر پنیرها و شکلات‌هایش مشهور است، حرکت می‌کنیم. در ادامه، به بازدید از کارخانه شکلات‌سازی مزون کایه در روستای بروک خواهیم رفت. در آخر برای اقامت، به هتل باز می‌گردیم.
نکته : فاصله مونترو تا روستای گرویر، 42 کیلومتر (حدود 40 دقیقه) است.
روز چهارم
آخرین لحظاتِ این تورِ به یادماندنی را گذرانده و پس از تحویل دادن اتاق‌ها، برای بازگشت به ایران راهیِ فرودگاهِ ژنو می‌شویم.
روز پنجم

پذیرایی ها و محل اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل
روز اول -- -- -- -- رستوران گردشگر
-
روز دوم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز سوم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز چهارم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر رستوران گردشگر
-
روز پنجم هتل 5 ستاره کلوت رستوران گردشگر -- -- -

لوازم ضروری سفر

لوازم پیشنهادی سفر

نکات این سفر

تور سوئیس

۱-بلیط پرواز در بیشتر سفرها به صورت سیستمی خریداری می شود و لذا هزینه ی قطعی بلیط در روز خرید بلیط مشخص و نهایی می شود. 
۲-در صورتی که مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت  صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است.
۳-پاسپورت افراد باید حداقل۷ ماه اعتبار از زمان سفر داشته باشد، مسئولیت تاریخ اعتبار، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت در هنگام خروج از مرز، بر عهده شرکت کنندگان است.

۴-هزینه هرگونه برنامه تفریحی انتخابی در طول سفر مانند ورزش های آبی به عهده شرکت کنندگان است.
۵-لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (۲۰ کیلو گرم) تنظیم فرمایید.

۶-دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است.

۷-مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت نام می کنند، بر عهده نماینده گروه است.
۸-مسئولیت حفظ لوازم شخصی هر فرد در طول سفر بر عهده خود شخص می باشد..در صورتی که گردشگری دیرتر به محل حرکت گروه بیاید، مسوولین تور،مسوولیتی در قبال مخارج ملحق شدن فرد فوق به گروه نخواهد داشت.

۹- چنانچه شخصی به علل مختلف مانند، دید و بازدید اقوام و دوستان در شهرها و کشورهای بین مسیر، و بازدیدهای شخصی خارج از برنامه، از گروه جدا شود مسوولیت آن را خود شخص بایستی بپذیرد.

 

بار مسافر:

میزان بار همراه هر نفر، نباید بیشتر از ۲۰ کیلو باشد به جز وسایل دم دستی که داخل اتوبوس زیر صندلی و یا بالای سر قرار می گیرد. وسایل دم دستی شامل: ظروف شخصی( قاشق، چنگال، بشقاب و لیوان)، تنقلات، مهر نماز، دوربین، وسایل ضد آفتاب و فلاکس چای و لباس گرم و لباس ضد باران می باشد.

 

قوانین ویزا:

 1. چناچه صدور ویزا و تحویل گذرنامه توسط برخی سفارتخانه ها در ساعات آخر قبل از شروع سفر صورت بگیرد ، مسافر بایستی مقدمات سفر خود را از قبل آماده نموده باشد.
   
 2. تامین هزینه ارزی سفر به طریق قانونی بر عهده مسافر است. 

 

 1. ارائه ضامن معتبر برحسب نیاز سفرهایی که احتیاج به معرفی ضامن و یا ارائه ضمانت نامة معتبر دارد از سوی مسافر الزامی بوده و در صورت درخواست سفارت خانه مربوطه جهت انجام مصاحبه با مسافر به خاطر صدور ویزا ، مسافر باید با هماهنگی شرکت  در کنسولگری سفارتخانه ذیربط حضور یافته و در مصاحبه شرکت نماید و در صورت عدم حضور مسافر در وقت تعیین شده که منجر به عدم دریافت روادید شود ، جرایم منعقده در ماده ۱۱  قرارداد شامل و اخذ خواهد شد.

 

 1. درصورتیکه مسافر کلیه مدارک مورد نیاز را به موقع تسلیم و در وقت مقرر در سفارت خانه مربوطه حاضر و مراحل مختلف  مصاحبه را انجام  دهد ولی به هر علت  سفارت از صدور روادید وی خود داری نماید ، مسافر حق هیچگونه اعتراضی نداشته و شرکت موظف  به استرداد وجه دریافتی پس از کسر هزینه های انجام شده (مانند بلیت هواپیما چارتر ، کنسلی هتل و ویزا و ...) به مسافر خواهد بود .
   
 2. شرکت در خصوص عدم صدور روادید از سوی سفارتخانه ها برای هیچ یک از مسافرین مسئولیت نداشته و در صورتی که مسافرین به صورت گروهی ثبت نام نموده و به دلایلی سفارتخانه مربوطه از صدور ویزا برای هر یک از مسافرین ممانعت نماید ، سایر مسافرین می بایست از سفر استفاده نموده و در صورت اعلام انصراف بایستی مطابق ماده ۱۱  این قرارداد جرائم متعلقه را پرداخت نمایند.

 

 1. در خصوص بستگان درجه یک ( پدر ،  مادر ، همسر و  فرزندان مجرد ) ، ۵۰ %  هزینه  جرایم متعلقه در ماده ۱۱ این قرارداد دریافت خواهد شد و در خصوص افرادی که موفق به اخذ ویزا نشده اند ، طبق تبصره  ۶  از ماده ۱۶ عمل خواهد شد .  
   

شرایط کنسلی:

ماده ۲۸- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر

زمان ابطال سفرهای عادی توسط مسافر/درصد جریمه از کل مبلغ:
از ۲۹ تا ۱۵ روز قبل از سفر۱۰%

از ۱۴ تا ۷ روز قبل از سفر۲۰%
از۶ تا ۴ روز قبل از حرکت۴۰%

از ۳ تا ۱ روز قبل از سفر۶۰%

از۲۴ تا ۱۲ ساعت قبل از سفر۸۰% از ۱۲ساعت و عدم حضور در سفر۱۰۰%

زمان ابطال سفرهای نوروزی توسط مسافر/ درصد جریمه از کل مبلغ
از ۲۴ تا ۲۱ روز قبل از سفر۳۵%
از ۲۰ تا ۱۱ روز قبل سفر۴۰%
از ۱۰تا ۴ روز قبل از حرکت۶۰%
از ۳روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر۱۰۰%

توجه:

* جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد.

* در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.


* تنها تا قبل از تحویل مدارک به سفارت امکان کنسلی تور توسط گردشگر وجود دارد، و بعد از آن، هیچ مبلغی به مسافر عودت نمی شود مگر آنکه ویزا توسط سفارت صادر نگردد که در آن صورت مبالغ صرف شده برای دریافت ویزا اعم از ورودی سفارت،پروازو هتل و....از مبلغ مسافر کسر و مابقی به وی مسترد می شود، ضمن آنکه ویزا مدرکی است که به اعتبار شخص داده می شود و نمی توان دادن آن را برای هر شخصی تضمین کرد.

 

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین