تور کانادا تابستان 99

تور کانادا تابستان 99


تور کانادا تابستان 99 | 17 روزه از مرداد |

تور کانادا تابستان 99 به صورت ویژه توسط شرکت کلوت برگزار می‌شود. موقعیتی که شاید فقط یک‌بار برای ما پیش بیاید. بازدید از شهرهایی مانندِ تورنتو، مونترال، کِبِک، نیاگارا و ونکوور، خاطراتی ماندگار در ذهنمان باقی خواهد گذاشت. کانادا زندگیِ مدرن و پیشرفته را در آمیختگی با طبیعتِ خیره‌کننده به نمایش می‌گذارد. مردمانی که هنگام رویارویی و معاشرت با یکدیگر، همراه با فشردنِ دست، به چشمانِ هم زُل زده و لبخند می‌زنند. فرهنگ جغرافیاییِ آن‌ها، شادی و احساسِ آرامش را به مخاطبانشان انتقال می‌دهد. در تورِ کانادا علاوه بر معاشرت با مردمِ کانادایی و آشنایی با فرهنگِ آن‌ها، از جاذبه‌های گردشگریِ شهری و روستاییِ این کشور نیز بازدید کاملی خواهیم داشت.


مشخصات سفر

نوع سفر/فعالیت
-
سبک
سطح خدمات
ویزا
ویزای مولتی 5 ساله
حمل و نقل اصلی
حمل و نقل محلی
اقامت
- -
پذیرایی
16 وعده با کلوت - 33 وعده با گردشگر
گروه اجرا
بیمه
سایر موارد
کانتر فروش (داخلی 117) | تماس با مسئول تور: 09902600636
مدت
17 روزه
محل حرکت
تهران - فرودگاه بین‌المللی امام خمینی - سالن پرواز‌های خروجی
بهترین فصل
-
سختی سفر
-

سایر تاریخ های اجرای این تور

برنامه سفر

برای آغازِ تور کانادا، تهران را به مقصدِ تورنتو و سپس آبشار نیاگارا ترک می‌کنیم. بعد، در در هتل اقامت کرده و این شب را در هتل 4 ستاره به صبح خواهیم رساند.
نکته : مدت زمانِ پروازِ تهران به تورنتو، حدود 15 ساعت است.
فاصله تورنتو تا نیاگارا فالز 128 کیلومتر (حدود 1 ساعت و 15 دقیقه) است.
روز اول
روز دومِ سفر را با بازدید از شهرِ نیاگارا فالز و آبشارِ خیره‌کننده‌ی نیاگارا آغاز می‌کنیم. در این گشت آبشار را از جهاتِ مختلف خواهیم دید؛ در ادامه راهیِ تورنتو شده و دومین شب تور کانادا را در هتل 4 ستاره‌ای در تورنتو استراحت می‌کنیم.
نکته : فاصله تورنتو تا نیاگارا فالز 128 کیلومتر (حدود 1 ساعت و 15 دقیقه) است.
روز دوم
پس از صرف صبحانه در هتل، گشتِ شهریِ خود را با بازدید از موزه رویال آغاز کرده و در ادامه به دیدار از نمادِ شهرِ تورنتو، ساختمانِ شهرداری و میدان دنداس خواهیم رفت. سپس به هتل باز گشته و شب را در شهرِ زیبای تورنتو سَر می‌کنیم.
روز سوم
صبحانه را در هتل میل کرده و این روز از سفر را با دیدار از جزیره تورنتو و برج سی ان تاور می‌گذرانیم؛ سپس برای استراحت به هتل 4 ستاره‌ی تورنتو بازمی‌گردیم.
روز چهارم
در این روز پس از صرف صبحانه، وقت آزاد کافی برای گشت اختیاری در شهر زیبای تورنتو را خواهیم داشت. در انتها برای استراحت یه هتل باز می‌گردیم.
روز پنجم
صبح هنگام پس از صرف صبحانه در هتل، تورنتو را به مقصدِ کِبِک ترک می‌کنیم. در مسیر، قایق سواری در هزار جزیره را تجربه کرده و در انتها به هتل 4 ستاره کبک می‌رویم.
نکته : فاصله تورنتو تا کبک، 808 کیلومتر (حدود 8 ساعت) است.
روز ششم
در این روز پس از صرف صبحانه به دیدار از آبشار مونت مورنسی خواهیم رفت. عصر این روز برای ادامه‌ی گشت، از بافت تاریخی شهر کبک بازدید کرده برای اقامت به هتل باز خواهیم گشت.
روز هفتم
این روز را با هیجانِ رفتینگ (قایق‌سواری در رودخانه‌ی خروشان) خواهیم گذراند. در انتها پس از پایانِ یک روزِ خاطره‌‌انگیز به هتل‌مان در کبک باز می‌گردیم.
نکته : برنامه‌ی رفتینگ، به صورت اختیاری بوده و در صورت تمایل، هزینه‌ی آن بر عهده‌ی مسافر است.
روز هشتم
پس از صرف صبحانه، راهیِ مونترال می‌شویم. در این روز دیدار از نقاطِ مختلف بافت تاریخیِ شهر مونترال را در برنامه خواهیم‌داشت. این شب را در هتل 4 ستاره‌ شهر مونترال به صبح می‌رسانیم.
نکته : فاصله کبک تا مونترال، 265 کیلومتر (حدود 3 ساعت) است.
روز نهم
روز را با صرف صبحانه در هتل آغاز کرده و پس از آن برای گشت‌ شهریِ مونترال آماده می‌شویم. بازدید از کلیسای سنت‌جوزف، مجموعه المپیک شهر و بام مونترال در برنامه‌ی این روزِ ما قرار دارد. برای اقامت به هتل‌مان در مونترال باز می‌گردیم.
روز دهم
بامداد، از راه پرواز، مونترال را به مقصد ونکوور و سپس ادامه مسیر را با اتوبوس و کشتیِ کروز به سمت جزیره‌ی ویکتوریا ادامه می‌دهیم. دیدنِ مرکز شهر ویکتوریا و پارلمان این شهر در برنامه‌ی این روز وجود دارد.شب را در هتل 4 ستاره در ویکتوریا استراحت می‌کنیم.
نکته : فاصله‌ها
پروازِ مونترال به ونکوور حدود 4 ساعت و 30 دقیقه (به صورتِ داخلی و بدون ایست)
ونکوور تا جزیره‌ی ویکتوریا، 118 کیلومتر (حدود3 ساعت راهِ زمینی و دریایی)
روز یازدهم
پس از صرف صبحانه، با استفاده از وسیله نقلیه‌ی دریایی و زمینی، به سمت ونکوور حرکت می‌کنیم. در مسیر بازدید از باغ زیبای بوچارت را در برنامه خواهیم داشت. این شب را در ونکوور به صبح می‌رسانیم.
روز دوازدهم
گشت روزانه را با بازدید از پارک استنلی و گشت‌وگذار در مرکز شهر ونکوور، گس‌تاون، کانادا پلیس و سایر جاذبه‌های برنامه‌ریزی شده پیش می‌بریم. شب را در هتل 4 ستاره‌ در ونکورو به صبح می‌رسانیم.
روز سیزدهم
پس از صرف صبحانه در هتل، به سمت روستای ییلاقی و زیبای ویستلر حرکت می‌کنیم. نما و مناظر آرامش‌بخشِ منطقه و بازدید از آبشارِ شنون، این روز را بسیار خاطره‌انگیز خواهد کرد. در انتها برای استراحت به هتل ونکوور باز می‌گردیم.
نکته : فاصله‌ی ونکوور تا روستای ویستلر 121 کیلومتر (1 ساعت و 40 دقیقه) است.
روز چهاردهم
صبحانه را در هتل میل کرده و گشت را آغاز می‌کنیم. دیدار از شمال ونکوور، مجموعه‌ی کامفیلو و تله‌کابین ونکوور در برنامه‌ی این روز وجود دارد. در انتها از محله ایرانیان بازدید کرده و برای استراحت به هتل‌مان در ونکوور باز می‌گردیم.
روز پانزدهم
آخرین لحظاتِ سفرِ خود را در ونکوور گذرانده و تا زمانِ پرواز وقت آزاد خواهیم داشت. با ترانسفر به فرودگاه، راهیِ ایران می‌شویم.
روز شانزدهم
همچنان در مسیر پرواز خواهیم بود. بامداد روز هجدهم به فرودگاه امام می‌رسیم.
روز هفدهم

لوازم ضروری سفر

لوازم پیشنهادی سفر

نکات این سفر

 

درباره‌ی کانادا

 

جغرافیای کشور کانادا

کانادا دومین کشور بزرگ دنیاست، ولی جمعیت به نسبت کمی دارد. با آن‌که گستردگی کانادا از همسایه‌اش آمریکا بیشتر است، جمعیتی برابر ۱۱ درصد جمعیت آمریکا دارد (۳۲ میلیون نفر در سال ۲۰۰۴).

 

تور کانادا-نقشه

آب و هوای کانادا

آب و هوای کانادا روی هم رفته سرد و در بیشتر جاها قطبی است. البته آب و هوا در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور و جزیره ونکوور از استان بریتیش کلمبیا در آن قرار دارند، معتدل است. تورنتو نیز که از شهرهای مهم این کشور است از نظر پویندگی‌های بورسی در جهان بین ۱۰ کشور نخست از نظر بورس است. آب و هوای تورنتو سرد و جنگل‌های تایگا در این کشور دیده می‌شود برج سی ان در تورنتو نخستین برج بلند مخابراتی جهان است.

ایرانیان ساکن کانادا

بر پایه آمار رسمی ارائه شده از سوی مرکز آمار کانادا در سال ۲۰۱۱ در این کشور ۱۶۳٬۲۹۰ نفر ایرانی زندگی می‌کرده‌اند که ۸۳٬۴۹۵ نفر از ایشان مرد و ۷۹٬۸۰۰ نفر زن بوده‌اند.در سرشماری سال ۲۰۰۶ جمعیت ایرانی‌تبارها ۱۲۱٬۵۰۵ بوده که این دو رقم بیش از ۳۴٪ رشد جامعه ایرانیان کانادا را طی ۵ سال نشان می‌دهد.

 

تور کانادا-ایرانیان ساکن کانادا

منبع: ویکی پدیا

هزینه‌های تور کانادا

1- برای ثبت نامِ تور کانادا مبلغ 2000 دلار آمریکا دریافت می‌شود و الباقی هزینه تور تا پایان اسفند ماه تسویه می‌گردد.

2- هزینه اخذ ویزا برای تور کانادا 500 دلار بطور جداگانه از هزینه تور بوده و هزینه تور انگشت‌نگاری به یکی از کشورهای همسایه نیز به مبلغ فوق اضافه می‌گردد.

3- افراد بالای 70 سال و زیر 14 سال  و افراد ریجکت شده از سفارت کانادا از ۲ سال قبل؛ از انگشت‌نگاری و سفر به کشور همسایه برای ویزای کانادا معاف هستند و کلیه کارهای اداری‌شان جهت ویزا در ایران انجام خواهد شد.

4- در صورت به حد نصاب رسیدن تور کانادا، تور کشور مکزیک و تور پارک ملی بنف و جاسپر کانادا در انتهای تور کانادا برگزار می‌شود که شرایط آن بعد از به حد نصاب رسیدن اعلام می‌شود.

5- مهلت ثبت‌نام تور کانادا تا پایان اسفند ماه 98 است و بعد از این تاریخ ثبت‌نام مشروط به وجود پرواز و... خواهد بود.

6- ورودیه‌های اماکن دیدنی تور کانادا و ناهار و شام و بیمه سفر و عوارض خروج از کشور  بر عهده‌ی گردشگر است.

7- با توجه به محدودیت صندلی پرواز در فصل مناسب کشور کانادا و گران شدن بلیط پرواز، خواهشمند است هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام تور کانادا و گرفتن بلیط پرواز اقدام فرمایید.

کلیه مبالغ ذکر شده در پکیج تور کانادا، به دلار آمریکا است.

 

نکته‌های مهم برای ثبت‌نام و خرید تور کانادا

 

  1. در صورت افزايش يا تغيير نرخ تور کانادا اعم از افزايش نرخ بليت پرواز کانادا، ويزای کانادا،‌ هتل يا ساير خدمات، اختلاف قیمت آن بر عهده‌ی همراهان است.

  2. در صورتی كه مسافر بعد از صدور ويزا برای تور کانادا، اقدام به انصراف تور نمايند، شركت مجاز به ابطال ويزا توسط مقامات سفارت صادركننده ويزا خواهد بود و هزينه آن غير قابل استرداد است.

  3. برای تور کانادا، پاسپورت افراد بايد حداقل 8 ماه اعتبار داشته باشد، مسئوليت تاريخ اعتبار، ممنوع‌الخروج بودن و ساير مشكلات مربوط به پاسپورت که در هنگام خروج از مرز پیش بیاید،  بر عهده شركت‌كنندگان است.

  4. هزینه هرگونه برنامه تفریحی انتخابی و اختیاری در تور کانادا، مانند ورزش‌های آبی به عهده گردشگر است .

  5. عوارض هوایی خروج از كشور برعهده شركت کنندگان است.

  6. این شرکت هیچ مسولیتی در قبال عدم صدور ویزا از سوی سفارت کانادا ندارد.

  7. لطفا برای راحتی خود و ديگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن تنظيم فرماييد.

  8. درصورت انصراف تا 25 روز قبل از سفر 100% ، تا 20روز قبل60%  و تا 15 روز قبل 40% مبلغ تور قابل بازپرداخت خواهد بود؛ پس ازآن هيچ گونه وجهي مسترد  نخواهد شد.

لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا


1- اصل گذرنامه با امضا به همراه گذرنامه‌های قبلی
•    مدت اعتبار حداقل یکسال از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
•    ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.


2- 3 قطعه عکس 4.5*3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، به طو ر کامل از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کامل مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد).


3- اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی


4- اصل و ترجمه سند ازدواج (در صورت همسفر بودن با همسر)


5- مدارک مالی شامل نامه تمکن به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک، گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه شخص باشد و گواهی سپرده بلندمدت در صورت وجود (مدارک دیگری همچون گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه نیز می‌تواند تمکن مالی شما را نشان دهد) (زمان صدور مدارک بانکی حداکثر دو هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد.)
•    درصورت ارائه گواهی سپرده بلند مدت، ارائه گردش حساب چهار ماهه سود سپرده به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضا بانک الزامی است.
•     باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 500.000.000 ريال باشد.


6- اصل و ترجمه اسناد ملکی


7- اصل و ترجمه مدارک شغلی
الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، لیست پرداخت بیمه کارکنان
ب) وکلا: پروانه وکالت
ج) مهندسان: کارت و پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت
د) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر با ذکر سفر به کانادا در آن و سه فیش آخر حقوق
ه) بازنشسته‌‌ها: حکم بازنشستگی، سه فیش آخر حقوق، در صورت افزایش حقوق ارائه حکم افزایش حقوق بازنشستگی الزامی است.
و) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر با ذکر سفر به کانادا در آن و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان و سه فیش آخر حقوق
ز) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / پروانه بهره‌برداری / آگهی تاسیس /آخرین آگهی تغییرات / آگهی تصمیمات در روزنامه رسمی، لیست بیمه دو ماه آخر کارکنان، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک و گردش چهار ماهه حساب شرکت به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک آن و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
ح) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش آخر حقوق
ط) دانش آموزان، دانشجویان: اصل نامه اشتغال به تحصیل
س) جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل رضایت‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.


8- برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می‌کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.


9- اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌‌های خانه‌دار
o    تکمیل فرم مشخصات فردی و فرم‌های فارسی مربوط به کانادا به صورت کامل و دقیق
o    حضور مسافرین 14 تا 79 سال جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری الزامی است.
o    حضور مسافرینی که طی 10 سال اخیر سابقه انگشت نگاری در یکی از مراکز انگشت نگاری سفارت کانادا را داشته اند الزامی نیست.
o    لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی است.


کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (درصورت لزوم باید به تائید دادگستری نیز برسند.)

دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوط به تورِ کانادا، توسط شرکت‌کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی  ثبت‌نام می‌کنند، بر عهده نماینده گروه است.

تورهای مشابه

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین