سفر با سلام

سفر با سلام


تجربه‌ی آوا و صدا در طبیعت | 2 روزه از آذر |

ما گروهی به طبیعت می‌رویم تا به اجرای موسیقی با سازهای گوناگون بر پایه‌ی بداهه بپردازیم؛ این کار تجربه‌ای جدید و متفاوت از هم‌صدایی به شرکت‌کنندگان انتقال می‌دهد. در یک گروه با سازهای مختلف از اقصا‌ نقاط کره‌ی زمین به بداهه‌نوازی می‌پردازیم تا با فعال‌سازیِ احساس و تلقی، آگاهی و تصور، صوت و زبان، ادراک ارتباط و شناخت و حرکت، خلاقانه اعتمادبه‌نفس و در همین لحظه بودن را به موازنه‌ی آرامش، توانمندی و گشایش، به اشتراک بگذاریم. هیچ پیش‌شرطی ضرورت ندارد. لازم نیست به حتم سازی بنوازیم یا در زمینه‌ی تئوریِ موسیقی، تحصیل کرده باشیم؛ چرا که کارکرد عملی موسیقی در "سفر با سلام" ارایه‌ی روش و آشنایی با امکانات صدا و موسیقی برای شرکت‌کنندگان است که بتوانند کارایی روش‌ها را به شخصه تجربه کنند و به این ترتیب مشارکت بیشتری در حفظ سلامتی خود و اجتماع‌شان داشته باشند.


مشخصات سفر

نوع سفر/فعالیت
- کارگاه آوا و صدا در طبیعت
سبک
- -
سطح خدمات
حمل و نقل اصلی
اقامت
-
پذیرایی
5 وعده با کلوت
گروه اجرا
-
بیمه
سایر موارد
(15 دقیقه قبل از حرکت در محل حرکت حضور داشته باشید)
محل حرکت
تهران - خیابان فاطمی - مقابل هتل لاله
بهترین فصل
- - -
سختی سفر

سایر تاریخ های اجرای این تور

جاذبه های این سفر

برنامه سفر

از تهران به سمت محل برگزاری تور حرکت کرده و صبحانه را در رستوران بین راهی صرف می‌کنیم؛ با رسیدن به مقصد، پیاده‌رویِ مختصری در طبیعت داشته و پس از آن اندکی در محل اعلام شده استراحت خواهیم کرد. سپس نخستین نشستِ آوا و صدا در دل طبیعت را آغاز کرده و بعد از آن آماده‌ی صرف ناهار در طبیعت می‌شویم. در ادامه در کارگاه شرکت کرده و در آخر نیز پس از صرف شام، استراحت خواهیم کرد.
روز اول
در ابتدای روز، صبحانه را در محل اقامت صرف می‌کنیم. در ادامه وقت آزاد داشته و پس از صرف ناهار، برای بارِ آخر، کارگاه را گذرانده و در انتها، با گرفتن عکس یادگاری، این سفر را به پایان می‌رسانیم.
روز دوم

پذیرایی ها و محل اقامت

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل
روز اول رستوران کلوت کاروانسرا کلوت کاروانسرا کلوت
-
روز دوم کاروانسرا کلوت رستوران کلوت -- -- -

لوازم ضروری سفر

لوازم پیشنهادی سفر

نکات این سفر

تورِ سفر با سلام، برای چه کسانی‌ پیشنهاد می‌شود؟
استاد، پروفسور، دکتر، مدرس، مربی، برنامه‌ریز شهری، پرستار، پزشک، توسعه دهنده‌ی پروژه، درمان‌گر، روزنامه‌نگار، سیاستمدار، عضو اتحادیه، فعالانِ برای زندگیِ بهتر، کارآفرین، کارمند، کارمند اداره‌ی تامین اجتماعی، معمار، مددکار اجتماعی، مشاور بهداشت، نماینده‌ی بیماران، بیمار متعهد، دانشجوی به دنبالِ فرصت شغلیِ معنی‌دار، شهروند آزاد، هنرمند، نویسنده.


 

تورهای مشابه

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین