سافاری جنگل نومه ، لاویج تا نور | 2 روزه از مهر |

سافاری در جنگل های زیبا چمستان و ییلاقات منطقه و آرامش در استخر آب درمانی و گرم  لاویج  برپایی جشن شب یلدا در مجتمع ویلایی؛ اقامت گروهی و گرم همراه با تفریحات مفرح و دل فریب 
 
تور اکوسافاری در جنگل‌های زیبای چمستان

لذت تماشای درختان سبز و سربه‌فلک‌کشیده‌ی منطقه‌ی چمستان با رنگ سبزِ منحصربه‌فرد و خواستنی‌شان در حوالی نور و لذت کشف رازهای برگ درختان انبوه این نقطه‌ی رویایی هرکسی را وسوسه می‌کند تا پا به عمق جنگل‌های منطقه‌ی چمستان بگذارد و با صدای پرندگان جنگلی و سکوت دل‌انگیز این منطقه‌ی بکر جنگلی را با تمام وجود نفس بکشد.
روستاهای ییلاقی منطقه‌ی چمستان یکی از بهترین مقاصد زیبا و شگفت‌انگیز شمال کشور، برای گردشگران طبیعت‌گرد است.


مشخصات سفر

نوع سفر/فعالیت
- -
سبک
سطح خدمات
حمل و نقل اصلی
گروه اجرا
بیمه
محل حرکت
میدان آرژانتین - ابتدای خیابان عماد مغنیه - مقابل بانک تجارت
بهترین فصل
- - -
سختی سفر

سایر تاریخ های اجرای این تور

36.377620958353724

جاذبه های این سفر

برنامه سفر

پس از صرف صبحانه در پلور به سمت جنگل های لاویچ حرکت می کنیم، گشت در منطقه و صرف ناهار پس از آب تنی در استخر های آب گرم لاویج ادامه خواهیم داد به سوی محل اقامتی دل انگیز و با نشاط در چمستان، شب هنگام دور هم نشینی شب یلدا تا پاسی از صبح را خواهیم داشت.
نکته : اقامت بصورت گروهی است و هزینه های فعالیت های ورزشی به دلخواه شامل فوتبال حبابی، والیبال، دوچرخه سواری اسب سواری تیر و کمان و بازی مهیج لیزر تگ به عهده کلوت می باشد.
روز اول
پس از صرف صبحانه اجرای فعالیت های ورزشی به دلخواه شامل فوتبال حبابی، والیبال، دوچرخه سواری، اسب سواری، تیر و کمان و بازی مهیج لیزر تگ صرف ناهار و برگشت به تهران.
روز دوم

نکات این سفر


​​​​یاد آوری نکاتی از قرداد سفر : 

مطالعه و تبعیت از بند های قرداد در حین سفر .

  مسافر یا نماینده ایشان موظف است در هنگام ثبت نام، مشخصات فردی خود و همراهان را بطور صحیح و کامل ذکر نماید. بدیهی است هرگونه مغایرتی که در ثبت مشخصات مسافر صورت گیرد متوجه نماینده و مسافر بوده و کارگزار در این خصوص هیچ گونه مسئولیت در ارتباط با آن مسافر نخواهد داشت.

مسافر در صورت تخلف خودروها و توقف توسط عوامل انتظامی گروه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خودروی متوقف شده ندارد.

چیدمان مسافر در خانه های محلی و  چادرها  و چیدمان مسافر در اتومبیل توسط سرپرست برنامه و شرایط موجود صورت می گیرد و قابل تغییر نیست.

مسافر در صورت اقامت در هتل، قیمت براساس اتاق دو نفره تنظیم گردیده و مسافرین انفرادی به هنگام ثبت نام مشمول مقررات و نرخ استفاده از اتاق یک نفره می شوند.

کلیه هزینه های خارج از برنامه به عهده مسافر است.

چنانچه کارگزار مجبور شود در اثر شرایط غیر قابل پیش­بینی طبیعی و محیطی بخشی از گشت را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه اقدام لازم را در راستای اجرای سفر دیگر اقدام کند، مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده به کارگزار است.

درخصوص ثبت نام گروهی، فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافرین اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به کارگزار جهت هرگونه پیگیری، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به کارگزار نمی باشند. همچنین فرد ثبت نام کننده به عنوان نماینده، موظف است اطلاعات سفر را به سایر مسافرین انتقال دهد. 

نکات مهم برای ان دسته از همرانی که تمایل دارند از وسیله نقلیه خودشان در سفر استفاده کنند .

حضور این نوع از خود رو ها براساس ظوابط تعیین شده در چهار چوب قرداد سفر های کلوت با شخص راننده خودرو است و  در صورت داشتن  نکات  ذیل شرکت در برنامه  بلامانع است . 

 

  • قبل از سفر رفع معایب اتومبیل الزامی است .  زیرا اگر در طول سفر خودروی شما دچار مشکل فنی بشود تعمیرات آن مستلزم پرداخت هزینه اضطراری می شود و هزینه ی مالی و زمانی در بردارد.
  • همراه داشتن مدارک  کامل خودرو  و  راننده .
  • همراه داشتن لوازم یدکی خودرو در تمام فصول سفر شامل : کپسول آتشنشانی، تسمه بگسل، ۲ عدد شگل، پمپ باد و وسایل پنچر گیری،  جک، آچار چرخ، زنجیر چرخ  و زاپاس، یک قوطی روغن ترمز و ۴ لیتر روغن موتور،  گالن ۲۰ لیتری ویژه بنزین،گالن ۱۰ لیتری آب کیت امداد جاده ای  و جعبه ی کمک های اولیه .
  •  تبعیت از راهنمای سفر( راننده اولین اتومبیلی که در تیم معرفی می شود و به عنوان سر گروه حرکت میکند ) 
  • پرهیز از هرگونه تردد نمایشی و ایجاد هیجان .
  • رعایت کامل حقوق دیگران و جوامع محلی .
  • روشن کردن آتش در کمپ فقط در یک محل تعیین شده امکان پذیر است.
  • جهت احترام به همسفران ساعت خاموشی را ۲۳:۳۰  قرار دادیم.

                               

تورهای مشابه

آیا امکان پرداخت آفلاین وجود دارد؟


نوع سفر نام بانک شماره کارت به نام
سفرهای داخلی بانک ملت 6104337794008944 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
سفرهای داخلی بانک گردشگر 5054161002342925 حمید رضا فامیل روحانی
سفرهای خارجی بانک تجارت 5859831055112709 سیده زهرا نبی زاده تبریزی
خرید-رزرو آنلاین