شهر دوربان

1402/09/18


xx بازدید

شهر دوربان در تور آفریقای جنوبی

آیا شما نیز به دنبال بازدید از شهر زیبای دوربان هستید؟ آیا می‌دانید که بهترین زمان برای بازدید از دروبان کی است؟

شهر دوربان یکی از زیباترین و ساحلی‌ترین شهرهای آفریقای جنوبی است که با داشتن سواحل طلایی، آب و هوای گرمسیری و غذاهای تند خود توانسته شهرت جهانی داشته باشد. این شهر سومین شهر بزرگ این کشور بوده که مردم آن نیز آفریقایی و شبه قاره هند بوده که همین امر سبب شده است تا فرهنگ بسیار بی‌نظیری را در این شهر مشاهده کنید. امروزه بازدید از شهر زیبای دوربان در لیست بازدید بسیاری از تور آفریقای جنوبی نیز واقع شده است که گردشگران و توریست‌ها می‌توانند برای بازدید از این شهر در یکی از این تورهای گردشگری آفریقای جنوبی شرکت کنند. جریان‌های گرم اقیانوس هند که درسواحل این شهر وجود دارند فرصت بسیار بی نظیر و شگفت انگیزی را برای موج سواری و شنا در این سواحل به وجود آورده است. گردشگران می‌توانند برای داشتن بهترین موج سواری به ساحل ادینگتون مراجعه کرده و دل به دریا زده و هیجان انگیزترین لحظات را برای خود به ارمغان آورند. همچنین گردشگران می‌توانند قبل از شرکت در موج سواری، آموزش‌های لازم را نیز ببینند تا بتوانند به راحتی ازاین ورزش آبی نهایت لذت و بهره‌ مندی را داشته باشند.

 

بازدید از ساحل Rocks Umhlanga دوربان

شهر دوربان به داشتن سواحل بسیار معروف شهرت دارد که هر کدام از این سواحل باد داشتن بهترین امکانات و خدمات خود توانسته است بی‌نظیرترین و جذاب‌ترین لحظات را برای گردشگران و مسافران به ارمغان آورد. یکی از زیباترین این سواحل، ساحل Rocks Umhlanga می‌باشد که شباهت بسیار زیادی را به سواحل اقیانوس هند داشته و با داشتن هتل 5 ستاره خود، اقامت بسیار باشکوهی را برای گردشگران و مسافران به ارمغان آورده است. از مهمترین سرگرمی‌های موجود در این ساحل می‌توان به تماشای غروب آفتاب، شرکت در ورزش‌های آبی، شنا کردن و حمام آفتاب اشاره کرد. همچنین گردشگران می‌توانند در هتل پالم کورت به نوشیدن قهوه پرداخته و بازی بی‌نظیر دلفین‌ها را مورد مشاهده قرار دهند. برای بازدید از تمام جاذبه‌های بی‌نظیر شهر دوربان این فرصت عالی را از دست نداده و در یکی از بهترین تور آفریقای جنوبی شرکت کنید. در سال‌های اخیر شاهد افزایش تعداد گردشگران و توریست‌ها به سوی شهر دوربان هستیم که مسئولین دولتی این شهر نیز تمام امکانات و خدمات مورد نیاز برای رفاه گردشگران را فراهم کرده‌اند و شما می‌توانید از مدرن‌ترین و بهترین این خدمات نهایت استفاده را داشته باشید. 

 

شکم گردی در شهر دوربان

یکی دیگر از مهمترین موضوعاتی که برای گردشگران در سفر به سوی شهر دوربان وجود دارد، شکم گردی می‌باشد که توریست‌ها می‌توانند در این شهر لذیذترین و خوشمزه‌ترین غذاها را میل کنند. گردشگران می‌توانند به محله‌های هندی مراجعه کرده از غذاهای تند و تیز هندی بهره مند شوند. از خوشمزه‌ترین غذاهای خیابانی نیز می‌توان به سمبوسه اشاره کرد که از طرفداری بسیار بالایی در میان گردشگران برخوردار است. همچنین از دیگر لذیذترین غذاهای این شهر می‌توان به بانی چو اشاره نمود که این غذا از مهمترین و مشهورترین غذاهای آفریقایی است که از طعم بسیار باشکوهی برخوردار است. همچنین گردشگران می‌توانند رستوران‌های بسیار مجلل و شیک را در سواحل شهر دوربان واقع شده است که علاوه بر غذاهای محلی، می‌توانید غذاهای بین المللی نیز در این رستوران ‌ها صرف کنید. امروزه سرمایه گذاری‌های بسیار زیادی از سوی کشورهای مختلف در دوربان صورت می‌گیرد که بتوانند زیر ساخت‌های بسیار مدرن و بی‌نظیری را برای صنعت گردشگری مهیا کنند. امروزه این شهر یکی از مهمترین مقاصد گردشگری و توریستی در قاره آفریقا به شمار می‌آید که با داشتن برنامه‌های بلند مدت در این صنعت، توجه میلیون‌ها گردشگر و توریست را به سوی خود جذب کند.