سان سیتی

1402/09/18


xx بازدید

مکان: سان سیتی

شاخصه: یک مرکز تفریحی در آفریقای جنوبی

سان سیتی یکی از مکان‌های تفریحی با استانداردهای جهانی می‌باشد که در شمال آفریقای جنوبی واقع‌شده است. منظره‌های زیبای این شهر به دلیل قرار گرفتن بین رودخانه ایلندز و کوههای پیلانسبرگ می‌باشد. در شهر سان سیتی تفریحات فراوانی از جمله مکان‌های تفریحی و انواع ورزش‌های آبی و بازی گلف و ورزشگاه‌ها و دیگر تفریحات متنوع و منظره‌های فوق‌العاده زیبایی برای گردشگران این منطقه در دل آفریقا ایجادشده است.در شهر سان سیتی انواع هتل‌ها و اقامتگاه‌های لوکس وجود دارد که هر نوع سلیقه‌ای را به خود جذب می‌کند.

 

ویژگی‌های ظاهری سان سیتی

نوع سنگ بنای این شهر بر اساس نوع خواسته توریستان گذاشته‌شده است.با توجه به نزدیک بودن شهر سان سیتی به دو شهر بزرگ و پیشرفته آفریقا از جمله ژوهانسبورگ و پرتونیا باعث شده است به سرعت شهرت یابد و گردشگران زیادی را هر ساله به خود جذب نماید.

این شهر بر اساس افسانه‌های پادشاهان کشور افریقا بناشده است به همین دلیل هزینه‌های هنگفتی برای  معماری‌ها و نقاشی‌ها و موزاییک‌های این شهر پرداخت‌شده است که اکنون به شهری رویایی تبدیل‌شده است.گردشگران آفریقا ممکن نیست که از شهر سان سیتی بگذرند و با تورهای سواره و بالن هوای گرم حتماً سیاحتی بی‌نظیر را تجربه می‌کنند.

 

گردشگرانی که فقط به دنبال آرامش و استفاده از امکانات روز و درجه اول هستند از این شهر نهایت استفاده را می‌برند.

در این شهر انواع ورزشگاه‌ها و مراکز آب‌معدنی مهیا می‌باشد و همچنین امکان بازی در رشته‌های تنیس و اسکواش و دو زمین بین‌المللی و استاندارد بازی گلف که در دو زمین درجه‌یک قرار دارد و تعجب ندارد که در این شهر انواع تونل‌ها و راههای مخفی نیز به چشم می‌خورد که باعث می‌شود تا گردشگران لذت کافی را از زمان حضور خود در این شهر ببرند و حتی باوجود گرم بودن هوا امکان استراحت در کنار استخرها نیز فراهم می‌باشد.

 

تماشایی‌ترین‌ها در سان سیتی

یکی از زیباترین دیدنی‌های سان سیتی شهر موج است. این بنای بسیار زیبا به دلیل داشتن رودها و انواع استخرها و سرسره‌های بسیار جذاب، در فصل‌های تابستانی و روزهای گرم سال بسیار موردپسند هستند و افرادی زیادی دوست دارند تا تنی به آب بزنند.

یک هزارتوی بسیار خارق‌العاده که به شهر گمشده معروف است در سان سیتی وجود دارد. این هزارتو که توسط یک پل معلق قابل‌دسترسی است، یکی از بهترین تفریحگاه‌ها با بنای های بتنی و بسیار پیچیده است.

وجود فیل‌های بسیار زیبا در سان سیتی باعث جذب افراد بسیاری در این منطقه شده است، این فیل‌ها که توسط صاحبان خود هرروزه در حال تیمار هستند، در معرض دید عموم قرار دارند و افراد مختلف می‌توانند با دیدن این فیل‌ها از نحوه غذا خوردن و بازی کردن آن‌ها دیدن کنند.

تنوع غذایی بسیار بالای شهر سان سیتی در دهکده فرهنگی آن بسیار جذاب و چشم‌نواز، وجود غذاهای مدرن و سنتی و پوشش افراد حاضر در این دهکده بالباس‌های محلی، باعث جذب تعداد بسیار زیادی گردشگر شده است و وجود انواع رقص‌های مختلف در این منطقه زیبایی این مکان دل‌نشین را چند برابر کرده است.

 

پل‌های بسیار زیبایی با مجسمه‌های بزرگ فیل مانند تعبیه‌شده است که در داخل آن‌ها از سیستم‌های لرزاننده بزرگ استفاده‌شده است تا احساس هیجان را به گردشگران القاء کند، این محیط جذاب که بسیار پرمخاطب نیز هست، شب‌ها با نورها و دودهای رنگی بسیار زیباتر نیز می‌شود.

شهر سان سیتی هر ساله صاحب جوایز بسیاری می‌شود که مهم‌ترین جایزه را در سال 2008 به نام جایزه مسافرتی دنیا اذعان خود نمود.اگر دوست دارید تا یکی از زیباترین جزایر دنیا را مشاهده کنید و در کنار خانواده خود احساس لذت یک مسافرت بسیار خوش را داشته باشید، با شرکت آفتاب کلوت همراه باشید و از این جاذبه‌های گردشگری با استفاده از تورهای بسیار جذاب و ارزان این شرکت لذت و شادی مسافرت خود را دوچندان کنید.