خانه‌های قایقی در آلپی

1402/12/02


xx بازدید

خانه‌های قایقی آلپی

اینجا دقیقا همان جایی است که در رویاهایتان می‌توانید تجسم کنید. خانه‌های خانه‌ای در آلپی رویاهای شما را به واقعیت تبدیل می‌کند. خودتان را میان سواحلی سرسبز و افسانه‌ای تجسم کنید در حالی‌که تا چشم‌تان کار می‌کند منظره‌ی سرسبز ادامه دارد. بیخود نیست که کرالا را در میان ایالت‌های متعدد هند، زیباترین نقطه می‌دانند. تور کرالا فرصتی بی‌نظیر برای رفتن به اینجا و تجربه‌ی قایق‌های خانه‌ای است، برای همین تور کرالا در همان لحظه‌های اول پر می‌شود. در کنار تفریح و لذت بردن از منظره‌ها، اینجا یک مقصد گردشگری فوق‌العاده برای عکاسان و فیلمسازان است. شما حتما در فیلم‌های بالیوود، بارها این جزیره را دیده‌اید. 

 

خانه‌ای بر روی آب

خانه‌ای بر روی یک قایق که شما را به دل دریای بی‌نظیر غرب می‌برد. در اینجا قایق‌‌هایی وجود دارند که بر روی انها، خانه‌های زیبایی ساخته شده‌اند و بر روی آنها مسقف شده است. تور کرالا راهی است که شما به این قایق‌ها می‌رسید و سوار بر آنها در طول دریا سفر می‌کنید. این یک گزینه بسیار پرطرفدار برای زوج‌های جوان است. یکی از بهترین و رویایی‌ترین جاها برای مسافرت ماه عسل قایق‌های خانه‌ای در آلپی است. شما با شرکت کردن در تور کرالا می‌توانید به راحتی و با هزینه‌های بسیار به صرفه از این زیبایی‌ها دیدن کنید. گردشگران از سفر به با تور کرالا و گذراندن اوقات خود در قایق‌های خانه‌ای بسیار راضی بوده‌اند. چرا که داخل این خانه‌ها امکانات و خدمات ویژه‌ای وجود دارد که بر راحتی و لذت بردن شما بسیار تاثیرگذار است. شما علاوه بر تور کرالا می‌توانید در تورهای هند شرکت کنید و سفری بی‌نظیر به انی منطقه از هند داشته باشید. اگر اینجا را برای ماه عسل خود انتخاب می‌کنید که بسیار هوشمندانه عمل کرده‌اید چرا که قایق‌های خانه‌ای برای زوج‌ها بسته‌های ویژه ماه عسل دارند که جذاب‌تر و خواستنی‌تر از دیگر گزینه‌ها به نظر می‌رسند. 

دیگر جاذبه‌های کرالا

آیا سوار شدن بر روی قایق‌های خانه‌ای تنها کاری است که می‌توان در تور کرالا انجام داد؟ معلوم است که خیر! حمام کردن فیل‌ها را می‌توانید از نزدیک ببینید. حتی می‌توانید به او در حمام کردنش کمک کنید. تنها باید مقداری محتاط و مواظب باشید. یکی از بزرگ‌ترین جاذبه‌های محافظت شده در کرالا، پناهگاه کوداناد است. در اینجا می‌توانید به تمامی و به درستی با انواع فیل‌ها و زندگی آن‌ها آشنا شوید. با آنها بازی کرده و به آنها غذا بدهید. مطمئنا از این کار لذت خواهید برد و کلی تجربه‌های جدید را با تور کرالا تجربه خواهید کرد. 

 

قدم زدن در میان شکوفه‌های نیلاکورین‌جی

به جرات می‌توان گفت یکی از پربازدیدترین مناطق که می‌توانید با تور کرالا تجربه کنید، پارک ملی اراویکولام است. شکوفه‌های فصلی و نایاب نیلوفری در اینجا وجود دارند که بسیار کمیاب هستند. این گیاهان هر 12 سال یکبار شکوفه می‌دهند و برای همین در زمان شکوفه دادن آن‌ها، تمام پارک پر می‌شود از گردشگران و عکاسانی که می‌خواهند این لحظه را جشن بگیرند. طبیعت‌گردی در این منطقه بسیار محبوب است. همانطور که از کوهنوردی می‌کنید، هر لحظه امکان دارد، بز کوهی نپالی را نیز ببینید که از روی صخره‌ها و کوهها می‌پرد. این را بدانید که در ماههای اسفند و فروردین، پارک تعطیل است. برای همین برای بازدید، باید در ماه‌های دیگر سال اقدام کنید. 

 

تماشای زندگی روستایی و فرهنگ مردم از نزدیک

شالی‌کاری و کارهای روزمره مردم این منطقه نیز برای گردشگران همیشه جالب و عجیب بوده است. قایق‌سواری، کانوسواری، بازدید از حوضچه‌هایی که در آنها خرچنگ پرورش می‌دهند.