کوش‌آداسی

1402/09/18


xx بازدید

مکان: کوش آداسی

شاخصه: سواحل زیبای غرب ترکیه

 

در جغرافیای مستطیل شکل و پر­باران ترکیه از سمت جنگل­‌های کاج کنار دریا، رهسپار سواحل کوش­آداسی می­­شویم. سواحل کوش­آداسی با زیبایی خاص و شن­های سپید رنگ رها در کرانه‌ی دریا، عاملی جذاب در جذب توریست به‌شمار می­آیند. سواحل کوش­آداسی در جنوب غربی آسیا، با نمایی کم‌نظیر از زیبایی و شکوه در کناره‌ی دریای زلال و شفاف اژه، چتر گسترده است.

 اما ببینید سواحل کوش­آداسی که آکنده از درختان زیبای زیتون با گل‌های سفید صدفی و صخره­های سنگی هستند چه سخاوتمند­انه چنین چشم­انداز اعجاب­آوری را به نمایش می­­­گذارند.

ساحل مرکز شهر کوش ­آداسی

 

ساحل مرکز شهر از سواحل کوش­آداسی، دارای زیباترین چشم­انداز به جزیره‌ی کبوتر، اسکله و کشتی­های زیبای تفریحی است. در نزدیکی ساحل شما می­توانید چند هتل مدرن، شیک و همچنین تعدادی رستوران و کافه­ی زیبا ببینید. همه‌ی اینها در محبوبیت فوق­العاده ساحل مرکز شهر از سواحل کوش­آداسی، تأثیر زیادی دارد. در سرتاسر این ساحل زیبا می­توان تخت­های استراحتی را دید که در گوشه گوشه‌ی ساحل، جاخوش کرده­اند. بنابراین با خیالی راحت روی تخت­ها دراز بکشید، آفتاب بگیرید و از تماشای مناظر زیبا سرخوش شوید.

ساحل بانوان سواحل کوش ­آداسی

 

اصلاً تصور نکنید که این ساحل فقط خاص خانم‌ها است. در ساحل بانوان کوش­آداسی، شما می­توانید با همه‌ی اعضای خانواده ساعاتی لذت­بخش را تجربه کنید. ساحل بانوان به درازای یک کیلومتر یکی از سواحل پرهیاهو و شلوغ، در سواحل کوش­آداسی است. در این ساحل زیبا انواع متنوعی از سرگرمی­های آبی­، برای استفاده‌ی لذت­بخش شما از گذران لحظات وجود دارد. ورزش‌های آبی چون قایق‌سواری، جت اسکی، غواصی، شنا و موج سواری در ساحل بانوان می­تواند بنا به دل‌خواه شما گزینش شود. تخت­های استراحت یا آفتاب‌گیر در این ساحل از سواحل کوش­آداسی، نیز وجود دارد. بنابراین با آسایش تمام، درختان نخل با سایبان گسترده را انتخاب کنید. سپس زیر سایه‌ی چتر­های گشاده نخل، یک فنجان چای یا لیوانی نوشابه خنک بنوشید و از لحظه لذت ببرید. در هنگام روز می­توانید در آب‌های کم عمق، شفاف و زلال دریای اژه شنا کنید.

ساحل عشق  

 

نام این ساحل عاشقانه است، اما می­توانید از ساحل زیبای آن به‌صورت خانوادگی استفاده کنید. در این ساحل از سواحل کوش­آداسی با وجود امکانات رفاهی، بی‌شک زیباترین و عالی‌ترین خاطرات سفر شما شکل می­گیرد. در این ساحل می­توانید از هیجان یک قایق­سواری پر­شور و معرکه، سر­مست شوید. ضمناً از تست کباب­های خوشمزه‌ی کافه­ها و رستوران‌های پیرامون ساحل نیز، احساس خوشایندی را در هوای اشتها­آور ساحل به‌خود هدیه دهید.

ساحل بهشت

 

با دیدن این ساحل از سواحل کوش­آداسی روح شما شاداب خواهد شد. ساحلی وسیع، با چشم­اندازی از مناظر زیبا، افسانه­ای و دریایی که از شفافیت و درخشندگی برق می­زند. اگر تمایلی به برنزه شدن با آفتاب درخشان این سواحل زیبا ندارید، برای محافظت به چترهای آفتاب­گیر پناه ببرید.

درنهایت همسفر با کلوت راهی ترکیه می‌شویم تا از بهترین سواحل تفریحی در کوش­آداسی دیدن و ساعاتی را در سواحل شن‌های نقره­ای  سپری کنیم.