پارک آبی آنتالیا

1402/01/11


xx بازدید

مکان: پارک آبی آنتالیا

شاخصه: یک پارک آبی مهیج در آنتالیای ترکیه

 

به نقطه‌ای دیدنی و جذاب در کرانه‌ی غربی دریای زلال و شفاف مدیترانه قدم گذاشته­ایم. آنتالیا، واقع در کشور توریستی ترکیه که در نیمکره‌ی شمالی و در محل تلاقی دو قاره‌ی آسیا و اروپا، جاخوش کرده است. در هوای خوش آنتالیا این شهر زیبای ساحلی، نفسی پاک و سرشار از ­اکسیژن را به ریه‌هایمان تزریق کرده و جانی تازه می‌گیریم. صحبت امروز ما از آنتالیاست با دورنمای مناظر زیبا و سواحل بی‌همتایی که کنار پارک آبی آنتالیا از جذایت‌های توریستی این شهر است.

 

پارک آکوا، باشکوه‌ترین پارک آبی آنتالیا

 

درست در ناحیه‌ی جنوب غربی آنتالیا، «آکوا» بزرگ‌ترین پارک آبی آنتالیا، با انواع وسایل بازی در این تفرجگاه، نشاط، شادی و هیجان را به‌روی شما می­گشاید. از مهم‌ترین وسایل سرگرمی پارک آبی در آنتالیا می­توان به انواع سرسره­های آبی که در فضای روباز یا سربسته قرار دارد، اشاره کرد. در این پارک آبی مهیج می‌توانید از سرسره­های تونلی یاU  شکل با تیوب یا بدون آن و حتی در چاله­های فضایی سُر بخورید. بعد از آن به‌استخر سرسره­ها پرتاب شوید و خود را میهمان هیجانی مضاعف کنید. اما قسمت خوب ماجرا این‌جاست که در مسیر رسیدن به سرسره­ها، شاهد زیباترین مناظر درختان سرسبز و با­طراوت خواهید بود. در همین حال می‌توانید از عطر و رایحه‌ی خوش گل‌های زیبا و رنگارنگ در همان حوالی حظ و بهره ببرید.

 

اوج شادی و شعف در آکوا پارک آبی آنتالیا

 

از دیدن استخر­های گوناگون در پارک آبی آکوا اصلاً تعجب نکنید. ممکن است در یک استخر به تنها چیزی که فکر می‌کنید آسایش و استراحت در این فضا باشد. هم‌چنین اگر دوستدار موسیقی زنده هستید، استخر دیگری برای سرگرمی  شما وجود دارد. تازه کودکان شما نیز استخر مخصوصی، خواهند داشت. اگر در این پارک هوس ماساژ درست و حسابی به سرتان زد می‌توانید از این امکان در پارک آکوا هم استفاده کنید. اما اگر هنوز مشتاق هیجان بیشتری هستید، به سراغ جامپینگ بروید؛ تجربه‌ی یک پرش جانانه از ارتفاع 70 متری با کمک یک طناب بدون شک اوج هیجان خواهد بود.

اگر فکر می‌کنید که هیجانات آکوا به پایان رسیده سخت در اشتباهید. رفتینگ یا قایق سواری در استخر موج­های خروشان و مصنوعی این مجموعه و دلبری‌کردن دلفین­هایی که شما را مست و مدهوش بازی‌گوشی‌هایشان می‌کنند را به تمام اتفاقات جذاب این پارک آبی اضافه کنید. پس از یک تفریح و سرگرمی طولانی‌مدت، برای رفع گرسنگی می‌توانید به سراغ رستوران‌های مجموعه‌ی آکوا درآنتالیا بروید. انواع غذاهای خوشمزه‌ی ترکیه­ای، از جمله کباب­های ترکی انتظار شما را می‌کشند. حتی اگر طرفدار فست فود هستید، این رستوران می­تواند پاسخ‌گوی نیاز شما باشد. بنابراین قدر این لحظات خوش را بدانید و از آن استفاده کنید.

 

پارک آبی آنتالیا، ریکسوس پرمیوم تروی
 

در 40 کیلومتری شرق آنتالیا در منطقه‌ی زیبای بلک، با سواحلی از شن­های درخشان و درختان سربه فلک‌کشیده‌ی سرو، ریکسوس پارک آبی آنتالیا قرارگرفته است. در این پارک تعداد زیادی از سرسره­های دوست داشتنی، وسایل گوناگون بازی و آبشارهایی جذاب خواهید دید. همچنین اگر بخواهید می­توانید تجربه‌ی منحصربه‌فرد شنا با یک دلفین را در خاطراتتان ثبت کنید. در ریکسوس پارک آبی آنتالیا، یک آکواریوم از کوسه­های کوچک و برج آبی حاوی ماکت چوبی اسب تروجان را نیز خواهید دید.