موزه جنگ هوشی مین

1402/01/05


xx بازدید

مکان: موزه‌ی جنگ ویتنام

شاخصه: موزه‌ای از آثار جنگ ویتنام

  

  هراسِ جنگ در موزه جنگ ویتنام موج می‌زند. موزه‌ی تاریخِ نظامی ویتنام یا موزه‌ی بقایای جنگ ویتنام یا همان موزه جنگ ویتنام، یکی از موزه‌های کشورِ اعجاب انگیزِ ویتنام است که دورانِ وحشت انگیزِ جنگ‌هایِ ویتنام را به تصویر می‌کشد. موزه‌های ویتنام تمدنی چند هزار ساله را به تصویر می‌کشند. در موزه جنگ ویتنام گویا قصه‌ی جنگ‌ها، دردها و رنجِ ویتنام را می‌خوانید و در تاریخِ دردآور و تلخ ویتنام غرق می‌شوید. بیرونِ موزه جنگ، نمایشگاهی از هواپیماها و هلی‌کوپترهایِ جنگی، تانک‌های غول پیکر، ماشین‌های جنگی و اسلحه‌هایِ بزرگ بر پا می‌باشد که گشت زدن در حیاطِ موزه جنگ را نفس گیر می‌کنند. موزه جنگ یکی از کامل‌ترین موزه‌هایِ جهان در نمایشِ تلخیِ جنگ است. داخلِ موزه انواع و اقسامِ تفنگ‌هایِ جنگ، ابزارِ شکنجه‌های ظالمانه نظیرِ گیوتین و قفس‌های ببر و... را خواهید دید. در طبقه‌ای از موزه جنگ، گالریِ عکس‌هایِ جنگی با به نمایش گذاشتنِ تصاویری از بمب گذاری‌ها در مناطق مسکونی، کودکان زخمیِ جنگ و... نفرت از عاملانِ جنگ را در شما شدت می‌بخشند.

   ویتنام رنگارنگ و دیدنی

  کشورِ آسیاییِ ویتنام، با شهرهایِ زیبایی مانند هانوی، هوشی مین و... شما را مبهوت می‌کند. هانوی که به شهرِ 18 دریاچه مشهور است و هوشی مین زیبا، با آب و هوایی مطبوع و طبیعتی رنگین و چشم نواز، شما را در خود حل خواهند کرد. دریاچه‌هایِ آرام، خوراک‌هایِ شرقی، معبدهایِ جادویی و موزه‌هایِ تاریخیِ ویتنام، شما را در کشوری همه چیز تمام، به سفری ماجراجویانه خواهند برد. فرانسوی‌ها در سالهایِ 1870، ویتنام را به اشغال خود در آوردند و ردپایِ فرانسوی‌ها را هنوز هم در معماری‌هایِ فرانسویِ بافتِ قدیمیِ شهرهایِ ویتنام خواهید دید؛ پاریس در گوشه‌هایی از ویتنام رخ می‌نماید!! آشنایی با آداب و رسوم، فرهنگ و هنرِ ویتنامی‌ها برایِ شما جذاب خواهد بود چراکه ویتنام جنگ‌ها و رنج‌هایِ بسیاری را از سر گذرانده است...

   هوایِ خفقان آور موزه جنگ ویتنام

  هوای خفقان آور موزه جنگ ویتنام، شما را در خود اسیر می‌کند. غم و ترسِ جنگ و جنایاتِ آمریکا علیه ویتنام را در جای جای این موزه‌ی هراس انگیز و در ادوات جنگیُ سلاح‌هایِ خوف آمیزِ موزه خواهید دید. تاریخِ جنگ به زبان انگلیسی نیز در موزه نوشته شده و خواندنش شما را به گذشته‌هایِ تلخ ویتنام خواهد برد. موزه‌هایِ دیگری نیز در شهرهایِ مختلف ویتنام موجودند مانند: موزه‌ی ملی هنر، موزه‌ی مردم شناسی ویتنام و... که هنر، صنایع دستی و فرهنگِ ویتنام را به تصویر می‌کشند و شما را از حال و هوایِ رعب آور جنگ در موزه جنگ بیرون خواهند آورد.

همسفر با کلوت در تور ویتنام

با شرکت کلوت به ویتنام پرواز کنید؛ مقابلِ دریاچه‌هایِ شیشه‌ای و فیروزه‌ای رنگش بنشینید و گل‌هایِ رنگین را تماشا کنید؛ بر پهنه‌ی آب‌های زلال قایق سواری کنید و معابد آسیایی را تماشا نمایید. ویتنام تاریخ، طبیعت، هنر و جادو را با هم ترکیب می‌کند و شما را به سرزمین عجایب می‌برد. دریاچه‌ی هوان کیم، خلیج رؤیاییِ هالونگ، رودخانه‌ی مارپیچ و مناظرِ کارت پستالیِ (نین بین) و... باعث هجوم گردشگران به ویتنام گردیده است و چشم‌ها را از رنگ، سحر و زیبایی پر می‌کند. ویتنام برای ماه عسلی رؤیایی هرچه بخواهید دارد، از غارنوردی‌هایِ جذاب تا آرامشُ دریا و کوه... اگر به تماشایِ گونه‌هایِ جانوری و گیاهیِ کمیاب و زیبا علاقه دارید، ویتنام گزینه‌ای عالی برای شما خواهد بود؛ خرید نیز در ویتنام با اجناسِ با کیفیت و ارزانش، دلچسب است و عاشقانِ خرید را شادمان و راضی خواهد کرد.