برج ساعت

1402/12/02


تورهای شامل این جاذبه

xx بازدید

مکان: برج ساعت ازمیر

شاخصه: بنای تاریخی و سمبلیک

   شکوه برج ساعت ازمیر چه در روز چه شب، هر دو به شکلی شما را سرشار از احساس می‌کند. برج ساعت ازمیر در دل سیاهی شب با نورهای خیره‌کننده‌ و درخشان نظر هر کسی را به خودش جلب می‌کند. ازطرفی درطول روز و زیر آفتاب و آبی آسمان هم این برج، غوغا می‌کند. برج ساعت ازمیر در شهر زیبای ازمیر در سرزمین رؤیایی ترکیه قرار دارد. برج ساعت ازمیر با نخل‌هایی که در اطرافش قرار گرفته و پرندگانی که اطراف آن پرواز می‌کنند تلفیقی از هنر، تاریخ و طبیعت را می‌سازد که شما با تماشایش سرشار از لذت می‌شوید و شکوهش شما را حیرت زده خواهد کرد. برج ساعت ازمیر با معماری عثمانی‌اش، چشم‌ها را خیره می‌کند و هیچ‌گاه تجربه‌ی دیدنش را فراموش نخواهید کرد.

گشت‌وگذاری در ازمیر

  عظمت، شکوه و جذابیت ازمیر از خیابان‌هایش، مردم مهمان‌نوازش، بوی خوش رستوران‌هایش و طبیعت مدیترانه‌ایش از همان بدو ورود به شهر آغاز می‌شود. خیابان کوردون کنار ساحل، تفرجگاه‌های ساحلی‌، ساحل‌های ماسه‌ای و آبی نیلگون دریای اژه‌، آثار تاریخی معرکه‌ و غذاهای ترکی‌اش، همه و همه شما را به وجد خواهند آورد. اگر عاشق خرید هم باشید، ازمیر با فروشگاه‌ها و بوتیک‌های فراوانش در انتظار شماست و لذت خریدی جانانه را به شما می‌دهد که با لباس‌هایی با کیفیت و زیبا به خانه بازگردید. می‌توانید شب‌های زنده و شورانگیز ازمیر را با موسیقی‌ در کافه‌های دل‌باز کوچه‌های سنگفرش شده‌ی ازمیر به صبح برسانید و اوقاتی عالی کنار عزیزانتان بسازید.

   برج ساعت ازمیر

  برج ساعت ازمیر، سمبل ازمیر است. اگر به قلب شهر ازمیر بروید و به میدان کوناک برسید، برج ساعت ازمیر را در حال تپش از قلب ازمیر خواهید دید. سری به برج ساعت ازمیر بزنید و نمای سرب، آهنیش را ببینید و لذت ببرید؛ سپس به مسجد کوناک که در نزدیکی برج ساعت ازمیر است، نگاهی بیندازید. حالا نوبتی هم که باشد، نوبت بازار معروف، بزرگ، رنگارنگ، قدیمی و جذاب کمارالتی است که از قضا آن هم نزدیک برج معروف ساعت است. می‌توانید در کافه‌های بازار کمارالتی قهوه‌ی ترکی بنوشید و با عزیزانتان گفتگویی کنید و یا غذاهای لذیذ ترکی در رستوران‌های کمارالتی نوش جان کنید. بعد از استراحتی شیرین، تماشای بازار را آغاز کنید. در بازار برای دوستانتان سوغات بخرید.

   ازمیر دوست‌داشتنی

   زیبایی‌ها و جذابیت ازمیر با برج ساعت ازمیر، خط ساحلی کوردون، بازار کمارالتی، سواحل نقره‌ای وسیع، آب‌های شفاف فیروزه‌ای و غذاهای دلچسبش تمام نمی‌شود. کافه‌های ترک هرلحظه شما را به خود می‌خوانند تا لحظات خوشی را برای شما و عزیزانتان بسازنند. می‌توانید شب‌ها به کنار ساحل بروید و در دل شب با ماه، دریا و اعجاز ازمیر، مدیتیشن کنید و سرشاز از آرامش شوید. به ازمیر بروید و با قایق سواری بر آب‌های زلال اژه، تمام خستگی‌های خود را به نشاط تبدیل کنید.

هم‌سفر با کلوت به‌سوی ازمیر

  اگر روزهای پرهیاهو و رنگارنگ ازمیر و شب‌های زنده و شادش، شوق سفر را در دلتان انداخته، کلوت شما را به قلب ازمیر خواهد برد تا قلبتان را به تپش درآورد و ساعاتی خوش برایتان بسازد. شک نکنید که قسمتی از قلبتان را در ازمیر جا خواهید گذاشت و با خاطره‌ای خوش و سرشار از آرامش به خانه‌تان برخواهید گشت. شهر افس، باغ وحش ازمیر، آسانسور ازمیر، چشمه‌ی آب گرم پلکانی پاموکاله، بهشت روستای شیرینجه با نان‌های محلی‌اش و بسیاری از دیدنی‌های جذاب این شهر شما را به سمت ازمیر می‌کشاند.