پارک مینیاتوری

1402/01/11


xx بازدید

مکان: پارک مینیاتوری سوئیس

شاخصه: موزه‌ای مینیاتوری از تمام نقاط سوییس

یکی از بهترین جاذبه‌های گردشگری و تفریحی در سوئیس و بخش لوگانو، پارک مینیاتوری سوئیس است. این پارک امروزه به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین اماکن تفریحی دریاچه‌ی لوگانو به‌شمار می‌رود. در این پارک، شاهد نسخه‌ی مینیاتوری از کشور سوئیس خواهید بود. مساحت این پارک حدوداً 14000 مترمربع است و در داخل آن شاهد تمامی بناها و مکان‌های کشور سوئیس با اندازه‌ی 25 برابر کوچک‌تر خواهید بود. نکته‌ی جالب در مورد این پارک این است که تمامی جزئیات بناها و اماکن این کشور رعایت شده است. در این پارک بیش از 15 هزار نوع گل و چندین هزار درخت قرارگرفته‌اند. سالانه هزاران توریست از مناطق مختلف جهان برای بازدید از این پارک مینیاتوری به سوییس سفر می‌کنند.

دنیای کوچک موزه‌ی پارک مینیاتوری سوئیس

زمانی‌که وارد این پارک دیدنی و حیرت‌انگیز می‌شوید احساس گالیور بودن به شما دست می‌دهد و می‌توانید با پای پیاده و تنها با صرف چند ساعت از وقت خود، از تمام کشور سوئیس بازدید کنید. شما می‌توانید ساختمان‌ها و تجهیزات حمل‌ونقل مشهور در کشور سوئیس که به اندازه‌ی 25 برابر کوچک‌شده است را لمس کرده و روی آن‌ها نشسته یا دراز بکشید. در این پارک می‌توانید برای لحظاتی از زندگی مدرن دور شوید و به گذشته‌های دور سفر کنید. موزه‌ی پارک مینیاتوری سوئیس، مکانی فوق‌العاده برای مرور خاطرات خانواده‌های سوئیسی است.

سرگرمی‌ها و امکانات موجود در پارک مینیاتوری سوئیس

امکانات تفریحی مهیجی در این پارک وجود دارد که برای تمامی افراد در سنین مختلف مناسب هستند. حدس‌ نام اماکن مینیاتوری یکی از بهترین سرگرمی‌های موجود در این پارک است. علاوه‌بر گردش و تفریح در این پارک می‌توانید به کسب دانش نیز بپردازید و در رابطه با تمام مکان‌های موجود در کشور سوئیس اطلاعات مفیدی کسب کنید.

 یکی دیگر از تفریحات جالب موجود در این پارک، گشت‌وگذار در سرتاسر پارک با استفاده از قطار است. خط راه‌آهن موجود در این پارک حدوداً 3560 متر است که 18 قطار از روی آن حرکت می‌کنند. این قطارها در طول مسیر خود از چند پل رد می‌شوند و در چند ایستگاه توقف می‌کنند.

 قایقرانی در دریاچه‌ی لوگانو نیز یکی دیگر از برترین تفریحات موجود در پارک مینیاتوری سوئیس است. در مجاورت این پارک، یک پارکینگ وجود دارد که شما می‌توانید وسایل نقلیه‌ی خود را در آن‌جا پارک کنید. بهتر است بدانید تمامی محیط پارک مینیاتوری سوئیس برای افرادی که از ویلچر استفاده می‌کنند به‌صورت ایمن طراحی‌شده است. ورود حیوانات خانگی به‌شرط مجهز بودن به قلاده به این پارک مجاز است. در این پارک هم‌چنین مکان‌هایی عالی برای خرید هدیه، غذا خوردن، پیک‌نیک و بازی کودکان وجود دارد. یکی دیگر از امکانات عالی این پارک وجود وای فای و اینترنت رایگان است.

سوژه‌های ناب عکاسی در پارک مینیاتوری سوئیس

وجود سوژه‌های ناب عکاسی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پارک مینیاتوری سوئیس است. در این پارک مناظر بی‌نظیر و انواع گونه‌های مختلف گیاهان و گل‌های تزئین شده وجود دارند؛ به‌همین دلیل برای عکاسی، محیطی بکر درنظر گرفته می‌شود. کوه‌ها و جاذبه‌های طبیعی دیگری در اطراف این پارک وجود دارند که گردشگران و بازدیدکنندگان سوئیسی و غیر سوئیسی را برای عکاسی به‌سوی خود جذب می‌کنند. شما می‌توانید بهترین عکس‌ها را برای پروفایل شبکه‌های اجتماعی خود در این پارک بگیرید. همچنین گرفتن عکس دسته‌جمعی در کنار خانواده می‌تواند از لحظات ناب و به‌یادماندنی حضور در این پارک باشد.

اگر تصمیم به بازدید از این پارک مهیج و دوست‌داشتنی گرفته‌اید کلوت همسفر شما خواهد شد تا با خیالی راحت بتوانید به این کشور سفرکرده و علاوه بر این پارک ازدیگر نقاط سوئیس دیدن کنید.