اخبار کلوت

اخبار مرتبط با کلوت و دنیای توریسم

وزیر گردشگری دکتر  مونسان از مردم خواست برای لغو رزروهای خود عجله نکنند!
دکتر مونسان گفت: باتوجه به شیوع کرونا، درخواست من از مردم این است برای لغو رزروهای خود عجله نکنند.
موضوع خبر : اخبار گردشگری
صنعت گردشگری بزرگ‌ترین قربانی شیوع کرونا
شیوع ویروس جدیدی به‌نام «کرونا» ناباورانه طی چند ماه، تمام مرزهای جهان را درنوردید و در یک چشم برهم زدن، اقتصاد جهانی را فلج کرد.
موضوع خبر : اخبار گردشگری
خدمات دریافت ویزای مسافرتی آفتاب کلوت
اولین چیزی که قبل از تهیه‌ی بلیط و فراهم کردن شرایط سفر باید به فکر آن باشید دریافت ویزای کشور مقصد است که به‌منزله‌ی اجازه‌ی ورود شما به آن کشور خاص است. صدور ویزای مسافرتی و مدت اعتبار آن به موارد مختلفی بستگی دارد که قوانین کشور مقصد و علت سفر مهم‌ترین آن است.
موضوع خبر : اخبار کلوت
کلوت، برگزیده‌ی نخستین جشنواره‌ی تارنماهای ایران‌شناسی
صبح روز دوشنبه ششمین روز از اسفندماه 97، مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنواره‌ی تارنماهای ایرانشناسی، در محل بنیاد ایران‌شناسی انجام شد. در این جشنواره «کلوت» به‌عنوان اثر برگزیده در بخش حقوقی انتخاب شد.
موضوع خبر : فرهنگی
نوزدهمین تولد کلوت
یازدهم بهمن ماهِ هفتمین سال از دهه‌ی 90 را با برگزاری جشن تولد کلوت در دفتر کلوت و با حضور پرسنل و بنیان‌گذاران اصلی کلوت، «آقای حمید روحانی» و «خانم فرزانه نبی‌زاده» جشن گرفتیم. کلوت از 19 سال پیش با ایجاد نوآوری و راه‌انداختن موجی جدید در زمینه‌ی طبیعت‌گردیِ مسئولانه، به‌شکلی متفاوت در عرصه‌ی گردشگری ملی و بین‌المللی مطرح شد.
موضوع خبر : تفریحی
مصاحبه همگردی با حمید روحانی در باب اهمیت نقش آموزش در سیاست گذاری های کلان گردشگری
مصاحبه همگردی با حمید روحانی در باب اهمیت نقش آموزش در سیاست گذاری های کلان گردشگری مجتبی کاوه چهارشنبه 12 دی 1397 حمید روحانی مدیر آژانس آفتاب کلوت در ششمین میزگرد چالش ها و فرصت های حوزه گردشگری که با موضوع بررسی وضعیت آموزش در صنعت گردشگری در دفتر سایت همگردی برگزار شد با بیان این که نبود سیاست گذاری کلان آموزشی در صنعت گردشگری، فعالان این حوزه را به پیگیری روش های شخصی سوق داده است، گفت:
موضوع خبر : فرهنگی
بیستمین بازارچه‌ی خیره‌ی پیام امید، آذر 97
آذرماه 97 اولین حضور کلوتی‌ها در بازارچه‌ی پیام امید بود که تبدیل به خاطره‌ای شیرین و ماندنی شد.حضور کلوت در غرفه‌ی داخل سالن در مجموعه‌ی ورزشی تلاش به‌شکل نمایشگاهی و با برگزاری یک مسابقه در هر سه شب از برپایی بازارچه بود که در پایان هرشب به سه نفر تورهای سه، دو و یک روزه هدیه داده شد.
موضوع خبر : تفریحی
1397/10/17

کریسمس 2019

کریسمس 2019
آغاز سال نو میلادی 2019 و تولد حضرت عیسی بر مسیحیان ایران و جهان مبارک
موضوع خبر : فرهنگی
ژئوپارک قشم
موضوع خبر : اخبار گردشگری