طرح همیاران سپهر بانک صادرات با همکاری آفتاب کلوت

1398/08/14

1384 بازدید

 

آفتاب کلوت با مشارکت بانک صادرات در یک همکاری مشترک برگزار می‌کند:

 

«همیاران سپهر» نام طرحی‌ست که توسط بانک صادرات ایران به‌منظور کمک به تولید و تسهیل فروش اعتباری محصولات و خدمات باکیفیت داخلی و افزایش قدرت خرید مردم اجرا شده و مورد استقبال هم‌وطنان قرار گرفته است.

 

درقالب طرح همیاران سپهر، بانک صادرات با عقد قرارداد با شرکت‌های داخلی درقالب عقد مرابحه (اقساطی) به مشتریان واجد شرایط، کارت اعتباری تا سقف ٢٠٠ میلیون ریال اعطا می‌کند. اعتبار کارت‌های اعتباری «همیاران سپهر» سه ماهه بوده و تسهیلات آن حداکثر ٣٦ ماهه- سه ساله با نرخ سود 18 درصد محاسبه می‌گردد.

براساس اعلام بانک صادرات، متقاضیان می‌توانند جهت بهره‌مندی از این طرح با مراجعه به شعب بانک، ضمن اطلاع از شرایط برخورداری از مزایای کارت اعتباری «همیاران سپهر» درخواست خود را به بانک ارائه دهند. صدور کارت همیاران سپهر در تهران 3 روزه و در شهرستان‌ها نهایتاً 5 روزه انجام می‌شود.

اول سفر کنید؛ بعد پرداخت کنید!

آفتاب کلوت می‌تواند به‌عنوان یکی از شرکت‌های همکار در طرح همیاران سپهر، به همسفران خود انواع خدمات سفر را به‌شکل وام ارائه کند. در قالب طرح همیاران سپهر شما می‌توانید با استفاده از تسهیلات بانک و سقف اعتبارات که تاکنون به میزان حداکثر 200 میلیون ریال تعیین شده و در آینده‌ای نزدیک به 500 میلیون ریال خواهد رسید برای خرید خدمات سفر به‌شکل اقساطی اقدام کنید.